Betting Tip: kroont Dessers zich tot Mister Conference League?

36
Betting Tip: kroont Dessers zich tot Mister Conference League?

Alvorens de nationale ploegen aan zet zijn, staan er eerst nog enkele Europese finales op het programma. Woensdagavond bijvoorbeeld, strijden Feyenoord en AS Roma om de eerste eindzege in de Conference League. Om je aan een pronostiek te wagen moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast enkele interessante bets.


1X2
De grote verrassing in de eerste finale van de Conference League is toch wel Feyenoord. De nummer drie van de Eredivisie haalde het op weg naar de eindstrijd van onder meer Partizan Belgrado, Slavia Praag en Olympique Marseille. De zwaarste tegenstander werd allicht bewaard voor het einde, zo wordt het Roma van coach José Mourinho een lastige horde om te nemen. De bookmakers van Unibet.be geven het voordeel ook aan de Italianen. Een zege van Roma in de reguliere speeltijd staat namelijk gequoteerd aan 2.35, tegenover 3.15 voor Feyenoord. Een gelijkspel binnen de 90 minuten kan je 3.30 maal je inzet opleveren.



TOPSCHUTTER
KRC Genk-huurling Cyriel Dessers was in de Europese campagne van Feyenoord de grote man. Zo scoorde hij al 10 keer, waardoor hij momenteel ook topschutter is van het derde Europese tornooi. Wil hij die titel ook verzilveren, zal de Belgische Nigeriaan moeten rekenen op zijn defensie. Eerste achtervolger met 9 goals is namelijk Tammy Abraham van AS Roma. Een doelpunt van de Engelsman kan je 3.05 maal je inzet opleveren, in het geval van Dessers staat die quotering aan 3.40.

GOUDEN DOELPUNT
Voor de gelegenheid heeft Unibet.be ook weer een fraaie promotie voorzien. Geregistreerde cliënten kunnen via de Gouden Doelpunt-actie namelijk gratis voorspellen wie het eerste doelpunt scoort en in welke minuut dat gebeurt. Is jouw voorspelling helemaal correct? Dan maak je kans op liefst 25.000 euro cash! Voor meer info en voorwaarden: surf even naar Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

Wie wint de Conference League?

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

3
3
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

80
80
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

47
47
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

31
31
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

14
14
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

56
56
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

122
122
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

32
32
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

104
104
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

53
53
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

100
100
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

209
209
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

203
203
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

494
494
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

437
437
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

372
372

Meer sportnieuws