Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

129 stemmen
Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

AA Gent heeft er een goed seizoen opzitten. De Buffalo's wonnen de Europe Play-offs, maar vooral de bekerwinst zal nog lang bijblijven in de Arteveldestad. Volgend seizoen willen ze in Oost-Vlaanderen POI spelen, iets wat dit seizoen net niet lukte. De voorbereidingsplannen van de club komen nu naar buiten.


Het Laatste Nieuws weet dat Gent van 27 juni tot en met 5 juli naar Oostenrijk trekt voor een stage. In de periode daarvoor staan al twee oefenduels gepland. Gent zal het opnemen tegen de provinciegenoten van Dikkelvenne (18 juni) en promovendus KVC Westerlo (24 juni). Gent herneemt op 13 juni met medische tests en zal voor het eerst trainen op 15 juni.

Hein Vanhaezebrouck zal de Gentse troepen ook volgend seizoen leiden. De succestrainer heeft zijn contract in de Arteveldestad met twee seizoenen verlengd. Behalve achter de beker van dit jaar was Vanhaezebrouck ook al de grote architect achter de eerste landstitel uit de Gentse clubgeschiedenis (2015). Ook in de CL gooiden HVH en co hoge ogen door meteen door te stoten naar de achtste finales. Daarin was VfL Wolfsburg te sterk.

GEEN OPTIE

Er werd lang gespeculeerd over de toekomst van Vanhaezebrouck, maar de trainer en het clubbestuur zijn er dan toch uitgeraakt. De oefenmeester was gisteren te gast in Extra Time. Daar gaf hij aan dat hij ook naar het buitenland kon, maar dat dat door zijn studerende zoon geen optie was. Het zal de fans van Gent als muziek in de oren klinken. Zij dragen Vanhaezebrouck op handen en kijken ongetwijfeld reikhalzend uit naar het komende seizoen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Doet Gent volgend seizoen mee voor de titel?

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

35
35
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

465
465
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

39
39
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

30
30
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

48
48
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

43
43
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

124
124
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

211
211
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

217
217
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

391
391
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

861
861
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

133
133
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

756
756
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

199
199
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

600
600
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

201
201
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

184
184
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

161
161
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

939
939
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

596
596
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

73
73
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws