Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

door
Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

AA Gent heeft er een goed seizoen opzitten. De Buffalo's wonnen de Europe Play-offs, maar vooral de bekerwinst zal nog lang bijblijven in de Arteveldestad. Volgend seizoen willen ze in Oost-Vlaanderen POI spelen, iets wat dit seizoen net niet lukte. De voorbereidingsplannen van de club komen nu naar buiten.


Het Laatste Nieuws weet dat Gent van 27 juni tot en met 5 juli naar Oostenrijk trekt voor een stage. In de periode daarvoor staan al twee oefenduels gepland. Gent zal het opnemen tegen de provinciegenoten van Dikkelvenne (18 juni) en promovendus KVC Westerlo (24 juni). Gent herneemt op 13 juni met medische tests en zal voor het eerst trainen op 15 juni.

Hein Vanhaezebrouck zal de Gentse troepen ook volgend seizoen leiden. De succestrainer heeft zijn contract in de Arteveldestad met twee seizoenen verlengd. Behalve achter de beker van dit jaar was Vanhaezebrouck ook al de grote architect achter de eerste landstitel uit de Gentse clubgeschiedenis (2015). Ook in de CL gooiden HVH en co hoge ogen door meteen door te stoten naar de achtste finales. Daarin was VfL Wolfsburg te sterk.

GEEN OPTIE

Er werd lang gespeculeerd over de toekomst van Vanhaezebrouck, maar de trainer en het clubbestuur zijn er dan toch uitgeraakt. De oefenmeester was gisteren te gast in Extra Time. Daar gaf hij aan dat hij ook naar het buitenland kon, maar dat dat door zijn studerende zoon geen optie was. Het zal de fans van Gent als muziek in de oren klinken. Zij dragen Vanhaezebrouck op handen en kijken ongetwijfeld reikhalzend uit naar het komende seizoen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

🚀

Doet Gent volgend seizoen mee voor de titel?

Meest recent

'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

1
1
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

46
46
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

116
116
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

170
170
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

366
366
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

322
322
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

22
22
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

52
52
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

824
824
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

248
248
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

151
151
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

126
126
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

184
184
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

701
701
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

338
338
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

220
220
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

165
165
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

896
896
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

204
204
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

315
315
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

77
77
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

244
244
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

424
424

Meer sportnieuws