Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

door
Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

AA Gent heeft er een goed seizoen opzitten. De Buffalo's wonnen de Europe Play-offs, maar vooral de bekerwinst zal nog lang bijblijven in de Arteveldestad. Volgend seizoen willen ze in Oost-Vlaanderen POI spelen, iets wat dit seizoen net niet lukte. De voorbereidingsplannen van de club komen nu naar buiten.


Het Laatste Nieuws weet dat Gent van 27 juni tot en met 5 juli naar Oostenrijk trekt voor een stage. In de periode daarvoor staan al twee oefenduels gepland. Gent zal het opnemen tegen de provinciegenoten van Dikkelvenne (18 juni) en promovendus KVC Westerlo (24 juni). Gent herneemt op 13 juni met medische tests en zal voor het eerst trainen op 15 juni.

Hein Vanhaezebrouck zal de Gentse troepen ook volgend seizoen leiden. De succestrainer heeft zijn contract in de Arteveldestad met twee seizoenen verlengd. Behalve achter de beker van dit jaar was Vanhaezebrouck ook al de grote architect achter de eerste landstitel uit de Gentse clubgeschiedenis (2015). Ook in de CL gooiden HVH en co hoge ogen door meteen door te stoten naar de achtste finales. Daarin was VfL Wolfsburg te sterk.

GEEN OPTIE

Er werd lang gespeculeerd over de toekomst van Vanhaezebrouck, maar de trainer en het clubbestuur zijn er dan toch uitgeraakt. De oefenmeester was gisteren te gast in Extra Time. Daar gaf hij aan dat hij ook naar het buitenland kon, maar dat dat door zijn studerende zoon geen optie was. Het zal de fans van Gent als muziek in de oren klinken. Zij dragen Vanhaezebrouck op handen en kijken ongetwijfeld reikhalzend uit naar het komende seizoen.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Doet Gent volgend seizoen mee voor de titel?

Meest recent

Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

76
76
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

57
57
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

273
273
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

124
124
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

143
143
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

364
364
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

624
624
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

259
259
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

577
577
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

343
343
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

528
528
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

495
495
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

57
57
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

251
251
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

392
392
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

541
541
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

141
141
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

312
312
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

329
329
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

188
188
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

402
402
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

743
743
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

252
252

Meer sportnieuws