Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

129 stemmen
Gent trekt naar buitenland voor stage, twee oefenduels gepland

AA Gent heeft er een goed seizoen opzitten. De Buffalo's wonnen de Europe Play-offs, maar vooral de bekerwinst zal nog lang bijblijven in de Arteveldestad. Volgend seizoen willen ze in Oost-Vlaanderen POI spelen, iets wat dit seizoen net niet lukte. De voorbereidingsplannen van de club komen nu naar buiten.


Het Laatste Nieuws weet dat Gent van 27 juni tot en met 5 juli naar Oostenrijk trekt voor een stage. In de periode daarvoor staan al twee oefenduels gepland. Gent zal het opnemen tegen de provinciegenoten van Dikkelvenne (18 juni) en promovendus KVC Westerlo (24 juni). Gent herneemt op 13 juni met medische tests en zal voor het eerst trainen op 15 juni.

Hein Vanhaezebrouck zal de Gentse troepen ook volgend seizoen leiden. De succestrainer heeft zijn contract in de Arteveldestad met twee seizoenen verlengd. Behalve achter de beker van dit jaar was Vanhaezebrouck ook al de grote architect achter de eerste landstitel uit de Gentse clubgeschiedenis (2015). Ook in de CL gooiden HVH en co hoge ogen door meteen door te stoten naar de achtste finales. Daarin was VfL Wolfsburg te sterk.

GEEN OPTIE

Er werd lang gespeculeerd over de toekomst van Vanhaezebrouck, maar de trainer en het clubbestuur zijn er dan toch uitgeraakt. De oefenmeester was gisteren te gast in Extra Time. Daar gaf hij aan dat hij ook naar het buitenland kon, maar dat dat door zijn studerende zoon geen optie was. Het zal de fans van Gent als muziek in de oren klinken. Zij dragen Vanhaezebrouck op handen en kijken ongetwijfeld reikhalzend uit naar het komende seizoen.

LEES OOK: ‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

Doet Gent volgend seizoen mee voor de titel?

Meest recent

De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

1
1
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

5
5
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

34
34
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

136
136
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

55
55
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

39
39
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

143
143
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

49
49
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

52
52
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

96
96
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

81
81
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

35
35
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

53
53
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

317
317
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

54
54
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

192
192
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

255
255
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

178
178
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

259
259
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

196
196
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

387
387
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

254
254
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

256
256

Meer sportnieuws