Hein duidelijk na Gent-verlenging: "Dát was geen optie"

door
Hein duidelijk na Gent-verlenging:

AA Gent mag terugkijken op een geslaagd seizoen. De Buffalo's mochten een vierde beker bijzetten in hun trofeekast en wonnen de Europe Play-offs. Kers op de taart was het nieuws dat succescoach Hein Vanhaezebrouck langer aan boord blijft.


HVH verlengde zijn contract met twee jaar. De Gentse fans kunnen dus met een gerust hart naar de toekomst kijken. De man die hen de eerste landstitel in de clubgeschiedenis schonk, zal nog wat langer in de Ghelamco Arena te bewonderen zijn. Ook het Gentse bestuur is in zijn nopjes. Zij zien in Hein dé man voor de Gentse toekomst en hebben dan ook zoveel mogelijk toegevingen gedaan aan hun trainer. Met succes, want er is een deal uit de bus gekomen.

Vanhaezebrouck mocht maandagavond aanschuiven bij Extra Time. Daar had hij het over zijn contractverlenging bij Gent. Hij kon naar het buitenland, maar dat was geen optie voor hem. "Wat mij betreft, was Gent de optie in België. En ik heb ook onmiddellijk gezegd dat het buitenland, hoewel er opties waren, doordat mijn zoon volgend jaar zijn eerste jaar aan de universiteit gaat doen, dat dat eigenlijk niet aan de orde was. En dat er alleen maar een andere optie in België ging komen als ik er met Gent niet uitraakte", aldus HVH.

TISSOUDALI

Het is nu uitkijken voor Vanhaezebrouck op welke spelers hij volgend seizoen zal kunnen rekenen. Tarik Tissoudali zal hij ongetwijfeld graag willen behouden. De Marokkaan was levensbelangrijk voor Gent afgelopen seizoen en scoorde veel cuciale goals. Er is stevige interesse vanuit het buitenland. Zo werd Valencia CF al aan de aanvaller gelinkt. Afwachten wat de zomermercato brengt.

LEES OOK: HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Wint HVH nog een prijs met Gent?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

68
68
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

75
75
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

127
127
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

210
210
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

203
203
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

65
65
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

450
450
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

54
54
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

133
133
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

438
438
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

140
140
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

230
230
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

162
162
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

164
164
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

365
365
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

506
506
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

125
125
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

686
686
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

341
341
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

283
283
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1073
1073
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

483
483
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

338
338

Meer sportnieuws