Hein duidelijk na Gent-verlenging: "Dát was geen optie"

door
Hein duidelijk na Gent-verlenging:

AA Gent mag terugkijken op een geslaagd seizoen. De Buffalo's mochten een vierde beker bijzetten in hun trofeekast en wonnen de Europe Play-offs. Kers op de taart was het nieuws dat succescoach Hein Vanhaezebrouck langer aan boord blijft.


HVH verlengde zijn contract met twee jaar. De Gentse fans kunnen dus met een gerust hart naar de toekomst kijken. De man die hen de eerste landstitel in de clubgeschiedenis schonk, zal nog wat langer in de Ghelamco Arena te bewonderen zijn. Ook het Gentse bestuur is in zijn nopjes. Zij zien in Hein dé man voor de Gentse toekomst en hebben dan ook zoveel mogelijk toegevingen gedaan aan hun trainer. Met succes, want er is een deal uit de bus gekomen.

Vanhaezebrouck mocht maandagavond aanschuiven bij Extra Time. Daar had hij het over zijn contractverlenging bij Gent. Hij kon naar het buitenland, maar dat was geen optie voor hem. "Wat mij betreft, was Gent de optie in België. En ik heb ook onmiddellijk gezegd dat het buitenland, hoewel er opties waren, doordat mijn zoon volgend jaar zijn eerste jaar aan de universiteit gaat doen, dat dat eigenlijk niet aan de orde was. En dat er alleen maar een andere optie in België ging komen als ik er met Gent niet uitraakte", aldus HVH.

TISSOUDALI

Het is nu uitkijken voor Vanhaezebrouck op welke spelers hij volgend seizoen zal kunnen rekenen. Tarik Tissoudali zal hij ongetwijfeld graag willen behouden. De Marokkaan was levensbelangrijk voor Gent afgelopen seizoen en scoorde veel cuciale goals. Er is stevige interesse vanuit het buitenland. Zo werd Valencia CF al aan de aanvaller gelinkt. Afwachten wat de zomermercato brengt.

LEES OOK: Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

Wint HVH nog een prijs met Gent?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

41
41
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

69
69
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

121
121
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

425
425
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

41
41
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

51
51
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

241
241
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

40
40
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

164
164
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

269
269
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

244
244
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

586
586
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

316
316
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

173
173
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

210
210
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

426
426
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

446
446
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

173
173
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

190
190
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

543
543
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

300
300
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

278
278
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws