Hein duidelijk na Gent-verlenging: "Dát was geen optie"

132 stemmen
Hein duidelijk na Gent-verlenging:

AA Gent mag terugkijken op een geslaagd seizoen. De Buffalo's mochten een vierde beker bijzetten in hun trofeekast en wonnen de Europe Play-offs. Kers op de taart was het nieuws dat succescoach Hein Vanhaezebrouck langer aan boord blijft.


HVH verlengde zijn contract met twee jaar. De Gentse fans kunnen dus met een gerust hart naar de toekomst kijken. De man die hen de eerste landstitel in de clubgeschiedenis schonk, zal nog wat langer in de Ghelamco Arena te bewonderen zijn. Ook het Gentse bestuur is in zijn nopjes. Zij zien in Hein dé man voor de Gentse toekomst en hebben dan ook zoveel mogelijk toegevingen gedaan aan hun trainer. Met succes, want er is een deal uit de bus gekomen.

Vanhaezebrouck mocht maandagavond aanschuiven bij Extra Time. Daar had hij het over zijn contractverlenging bij Gent. Hij kon naar het buitenland, maar dat was geen optie voor hem. "Wat mij betreft, was Gent de optie in België. En ik heb ook onmiddellijk gezegd dat het buitenland, hoewel er opties waren, doordat mijn zoon volgend jaar zijn eerste jaar aan de universiteit gaat doen, dat dat eigenlijk niet aan de orde was. En dat er alleen maar een andere optie in België ging komen als ik er met Gent niet uitraakte", aldus HVH.

TISSOUDALI

Het is nu uitkijken voor Vanhaezebrouck op welke spelers hij volgend seizoen zal kunnen rekenen. Tarik Tissoudali zal hij ongetwijfeld graag willen behouden. De Marokkaan was levensbelangrijk voor Gent afgelopen seizoen en scoorde veel cuciale goals. Er is stevige interesse vanuit het buitenland. Zo werd Valencia CF al aan de aanvaller gelinkt. Afwachten wat de zomermercato brengt.

LEES OOK: 'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Wint HVH nog een prijs met Gent?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

38
38
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

16
16
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

116
116
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

214
214
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

256
256
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

173
173
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

206
206
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

123
123
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

126
126
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

266
266
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

250
250
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

105
105
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

39
39
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

561
561
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

199
199
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

445
445
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

524
524
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

182
182
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

98
98
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

244
244
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

149
149
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws