'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

door
'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

Club Brugge vierde maandagavond nog een laatste keer zijn landstitel op de Brugse grote markt. Ondertussen blijft het bestuur druk in de weer met de zoektocht naar een geschikte opvolger voor de naar Ajax vertrekkende hoofdcoach Alfred Schreuder. En volgens Het Nieuwsblad is een verrassing niet uitgesloten.


Twee mogelijke kandidaten mochten inmiddels geschrapt worden van het lijstje. Zo zijn Mark van Bommel en Wouter Vrancken goed op weg naar respectievelijk Antwerp FC en KRC Genk. Er blijven evenwel nog voldoende kanshebbers over. Het gaat daarbij veelal om buitenlandse namen. Maar Blauw-Zwart zou ook voor een interne oplossing kunnen gaan. Zo wordt de optie overwogen om assistent-coach Carl Hoefkens door te schuiven.

Hij kent het huis alvast door en door, heeft een uitstekend zicht op de jonge talenten die er aan zitten te komen en wordt binnen de club erg geapprecieerd voor zijn werk als assistent. "Hij zal een heel goede trainer worden", liet Clinton Mata onlangs nog verstaan in La Tribune. Eén groot nadeel: Hoefkens heeft geen enkele ervaring als hoofdcoach. En er blijft toch een groot verschil met het werken in de luwte als assistent. Zeker bij een topclub. Ook zal hij dan op een totaal andere manier moeten omgaan met zijn selectie.

HOEFKENS ENTHOUSIAST
Het blijft dus een risico om Hoefkens aan te stellen als T1, zeker gezien de uitzonderlijk drukke kalender van volgend seizoen waarin amper tijd is om te bezinnen. Maar volgens Het Nieuwsblad zou deze optie desondanks steeds meer aan kracht winnen. Hoefkens zelf zou het alvast helemaal zien zitten. Afwachten of Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe daar ook zo over denken.

LEES OOK: Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Club Brugge moet voor Hoefkens gaan ...

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

31
31
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

70
70
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

56
56
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

162
162
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

215
215
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

60
60
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

320
320
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

766
766
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

678
678
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

185
185
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

231
231
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

588
588
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

269
269
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

570
570
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws