'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

839
'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

Club Brugge vierde maandagavond nog een laatste keer zijn landstitel op de Brugse grote markt. Ondertussen blijft het bestuur druk in de weer met de zoektocht naar een geschikte opvolger voor de naar Ajax vertrekkende hoofdcoach Alfred Schreuder. En volgens Het Nieuwsblad is een verrassing niet uitgesloten.


Twee mogelijke kandidaten mochten inmiddels geschrapt worden van het lijstje. Zo zijn Mark van Bommel en Wouter Vrancken goed op weg naar respectievelijk Antwerp FC en KRC Genk. Er blijven evenwel nog voldoende kanshebbers over. Het gaat daarbij veelal om buitenlandse namen. Maar Blauw-Zwart zou ook voor een interne oplossing kunnen gaan. Zo wordt de optie overwogen om assistent-coach Carl Hoefkens door te schuiven.

Hij kent het huis alvast door en door, heeft een uitstekend zicht op de jonge talenten die er aan zitten te komen en wordt binnen de club erg geapprecieerd voor zijn werk als assistent. "Hij zal een heel goede trainer worden", liet Clinton Mata onlangs nog verstaan in La Tribune. Eén groot nadeel: Hoefkens heeft geen enkele ervaring als hoofdcoach. En er blijft toch een groot verschil met het werken in de luwte als assistent. Zeker bij een topclub. Ook zal hij dan op een totaal andere manier moeten omgaan met zijn selectie.

HOEFKENS ENTHOUSIAST
Het blijft dus een risico om Hoefkens aan te stellen als T1, zeker gezien de uitzonderlijk drukke kalender van volgend seizoen waarin amper tijd is om te bezinnen. Maar volgens Het Nieuwsblad zou deze optie desondanks steeds meer aan kracht winnen. Hoefkens zelf zou het alvast helemaal zien zitten. Afwachten of Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe daar ook zo over denken.

LEES OOK: Bart Verhaeghe is het grondig beu: "Stop ermee!"

Club Brugge moet voor Hoefkens gaan ...

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

3
3
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

71
71
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

184
184
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

80
80
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

130
130
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

273
273
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

116
116
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

114
114
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

511
511
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

144
144
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

99
99
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

118
118
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

32
32
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

313
313
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

57
57
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

127
127
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

238
238
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws