'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

door
'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

Club Brugge vierde maandagavond nog een laatste keer zijn landstitel op de Brugse grote markt. Ondertussen blijft het bestuur druk in de weer met de zoektocht naar een geschikte opvolger voor de naar Ajax vertrekkende hoofdcoach Alfred Schreuder. En volgens Het Nieuwsblad is een verrassing niet uitgesloten.


Twee mogelijke kandidaten mochten inmiddels geschrapt worden van het lijstje. Zo zijn Mark van Bommel en Wouter Vrancken goed op weg naar respectievelijk Antwerp FC en KRC Genk. Er blijven evenwel nog voldoende kanshebbers over. Het gaat daarbij veelal om buitenlandse namen. Maar Blauw-Zwart zou ook voor een interne oplossing kunnen gaan. Zo wordt de optie overwogen om assistent-coach Carl Hoefkens door te schuiven.

Hij kent het huis alvast door en door, heeft een uitstekend zicht op de jonge talenten die er aan zitten te komen en wordt binnen de club erg geapprecieerd voor zijn werk als assistent. "Hij zal een heel goede trainer worden", liet Clinton Mata onlangs nog verstaan in La Tribune. Eén groot nadeel: Hoefkens heeft geen enkele ervaring als hoofdcoach. En er blijft toch een groot verschil met het werken in de luwte als assistent. Zeker bij een topclub. Ook zal hij dan op een totaal andere manier moeten omgaan met zijn selectie.

HOEFKENS ENTHOUSIAST
Het blijft dus een risico om Hoefkens aan te stellen als T1, zeker gezien de uitzonderlijk drukke kalender van volgend seizoen waarin amper tijd is om te bezinnen. Maar volgens Het Nieuwsblad zou deze optie desondanks steeds meer aan kracht winnen. Hoefkens zelf zou het alvast helemaal zien zitten. Afwachten of Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe daar ook zo over denken.

LEES OOK: Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Club Brugge moet voor Hoefkens gaan ...

Meest recent

'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

8
8
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

20
20
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

47
47
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

16
16
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

469
469
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

19
19
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

30
30
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

201
201
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

86
86
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

135
135
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

190
190
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

44
44
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

191
191
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

332
332
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

779
779
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

146
146
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

43
43
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

396
396
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

107
107
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

575
575
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

641
641
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

443
443
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

67
67
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1117
1117
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

331
331

Meer sportnieuws