'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

door
'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

Club Brugge vierde maandagavond nog een laatste keer zijn landstitel op de Brugse grote markt. Ondertussen blijft het bestuur druk in de weer met de zoektocht naar een geschikte opvolger voor de naar Ajax vertrekkende hoofdcoach Alfred Schreuder. En volgens Het Nieuwsblad is een verrassing niet uitgesloten.


Twee mogelijke kandidaten mochten inmiddels geschrapt worden van het lijstje. Zo zijn Mark van Bommel en Wouter Vrancken goed op weg naar respectievelijk Antwerp FC en KRC Genk. Er blijven evenwel nog voldoende kanshebbers over. Het gaat daarbij veelal om buitenlandse namen. Maar Blauw-Zwart zou ook voor een interne oplossing kunnen gaan. Zo wordt de optie overwogen om assistent-coach Carl Hoefkens door te schuiven.

Hij kent het huis alvast door en door, heeft een uitstekend zicht op de jonge talenten die er aan zitten te komen en wordt binnen de club erg geapprecieerd voor zijn werk als assistent. "Hij zal een heel goede trainer worden", liet Clinton Mata onlangs nog verstaan in La Tribune. Eén groot nadeel: Hoefkens heeft geen enkele ervaring als hoofdcoach. En er blijft toch een groot verschil met het werken in de luwte als assistent. Zeker bij een topclub. Ook zal hij dan op een totaal andere manier moeten omgaan met zijn selectie.

HOEFKENS ENTHOUSIAST
Het blijft dus een risico om Hoefkens aan te stellen als T1, zeker gezien de uitzonderlijk drukke kalender van volgend seizoen waarin amper tijd is om te bezinnen. Maar volgens Het Nieuwsblad zou deze optie desondanks steeds meer aan kracht winnen. Hoefkens zelf zou het alvast helemaal zien zitten. Afwachten of Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe daar ook zo over denken.

LEES OOK: Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Club Brugge moet voor Hoefkens gaan ...

Meest recent

Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

18
18
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

87
87
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

100
100
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

169
169
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

28
28
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

274
274
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

535
535
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

211
211
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

216
216
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

56
56
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

117
117
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

305
305
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

311
311
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

194
194
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

194
194
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

338
338
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

360
360
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

112
112
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

343
343
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

261
261
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

214
214
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

259
259

Meer sportnieuws