'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

839 stemmen
'Club Brugge broedt op grote verrassing in trainerszoektocht'

Club Brugge vierde maandagavond nog een laatste keer zijn landstitel op de Brugse grote markt. Ondertussen blijft het bestuur druk in de weer met de zoektocht naar een geschikte opvolger voor de naar Ajax vertrekkende hoofdcoach Alfred Schreuder. En volgens Het Nieuwsblad is een verrassing niet uitgesloten.


Twee mogelijke kandidaten mochten inmiddels geschrapt worden van het lijstje. Zo zijn Mark van Bommel en Wouter Vrancken goed op weg naar respectievelijk Antwerp FC en KRC Genk. Er blijven evenwel nog voldoende kanshebbers over. Het gaat daarbij veelal om buitenlandse namen. Maar Blauw-Zwart zou ook voor een interne oplossing kunnen gaan. Zo wordt de optie overwogen om assistent-coach Carl Hoefkens door te schuiven.

Hij kent het huis alvast door en door, heeft een uitstekend zicht op de jonge talenten die er aan zitten te komen en wordt binnen de club erg geapprecieerd voor zijn werk als assistent. "Hij zal een heel goede trainer worden", liet Clinton Mata onlangs nog verstaan in La Tribune. Eén groot nadeel: Hoefkens heeft geen enkele ervaring als hoofdcoach. En er blijft toch een groot verschil met het werken in de luwte als assistent. Zeker bij een topclub. Ook zal hij dan op een totaal andere manier moeten omgaan met zijn selectie.

HOEFKENS ENTHOUSIAST
Het blijft dus een risico om Hoefkens aan te stellen als T1, zeker gezien de uitzonderlijk drukke kalender van volgend seizoen waarin amper tijd is om te bezinnen. Maar volgens Het Nieuwsblad zou deze optie desondanks steeds meer aan kracht winnen. Hoefkens zelf zou het alvast helemaal zien zitten. Afwachten of Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe daar ook zo over denken.

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Club Brugge moet voor Hoefkens gaan ...

Meest recent

AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

0
0
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

62
62
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

52
52
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

36
36
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

85
85
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

39
39
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

686
686
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

132
132
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

84
84
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

52
52
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

230
230
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

59
59
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

201
201
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

300
300
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

93
93
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

175
175
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

265
265
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

621
621
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

629
629
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

75
75

Meer sportnieuws