'Real maakt statement met Mbappé-alternatief'

door
'Real maakt statement met Mbappé-alternatief'

Een week voor de finale van de Champions League, kreeg Real Madrid een flinke opdoffer te incasseren. Zo geraakte zaterdagavond bekend dat de Koninklijke naast de komst van Kylian Mbappé grijpen. De Franse superster besloot zijn contract bij Paris Saint-Germain alsnog te verlengen.


Nochtans had het er maandenlang alle schijn van dat Mbappé zijn kribbel zou zetten in de Spaanse hoofdstad. Voorzitter Florentino Pérez drukte persoonlijk door voor zijn komst en zag in de aanvaller dé sterspeler voor de komende jaren bij Real. Maar door een gigantisch bod van de Parijzenaars viel het plan van Real volledig in het water. En dat heeft uiteraard de nodige gevolgen in Madrid, waar de transferplannen helemaal overhoop gegooid moeten worden.

De Koninklijke had zijn uitgaven tijdens de voorbije mercato's behoorlijk beperkt gehouden om voldoende middelen te verkrijgen om de komst van Mbappé te bekostigen. Ook binnen het salarishuis werd de nodige ruimte gecreëerd. Die vrijgekomen middelen kunnen nu wel gebruikt worden om andere aanwinsten te bekostigen. AS Monaco-middenvelder Aurélien Tchouameni staat alvast hoog op de lijst. Maar door het mislopen van Mbappé zou Real, al is het maar bij wijze van statement, ook het aanvallende compartiment willen versterken met een grote naam.

VIJF NAMEN
Volgens Manu Sainz, journalist bij AS en El Chiringuito, zijn daarvoor vijf fraaie namen geformuleerd. De meest bekende is die van Harry Kane, al lijkt zijn komst ook het meest onwaarschijnlijk. Hetzelfde geldt voor Robert Lewandowski, die volop met FC Barcelona flirt. Dan doet Real er allicht beter aan om een jongere speler te halen die nog jaren van waarde kan zijn. Darwin Nuñez (SL Benfica), Rafael Leao (AC Milan) en Christopher Nkunku (RB Leipzig) voldoen alvast aan dat profiel.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Wat is volgens u de beste optie?

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

2
2
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

45
45
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

32
32
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

89
89
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

267
267
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

115
115
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

18
18
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

364
364
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

120
120
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

344
344
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

63
63
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

262
262
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

259
259
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

118
118
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

550
550
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

355
355
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

441
441
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

313
313
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

162
162
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

347
347
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

262
262

Meer sportnieuws