'Real maakt statement met Mbappé-alternatief'

door
'Real maakt statement met Mbappé-alternatief'

Een week voor de finale van de Champions League, kreeg Real Madrid een flinke opdoffer te incasseren. Zo geraakte zaterdagavond bekend dat de Koninklijke naast de komst van Kylian Mbappé grijpen. De Franse superster besloot zijn contract bij Paris Saint-Germain alsnog te verlengen.


Nochtans had het er maandenlang alle schijn van dat Mbappé zijn kribbel zou zetten in de Spaanse hoofdstad. Voorzitter Florentino Pérez drukte persoonlijk door voor zijn komst en zag in de aanvaller dé sterspeler voor de komende jaren bij Real. Maar door een gigantisch bod van de Parijzenaars viel het plan van Real volledig in het water. En dat heeft uiteraard de nodige gevolgen in Madrid, waar de transferplannen helemaal overhoop gegooid moeten worden.

De Koninklijke had zijn uitgaven tijdens de voorbije mercato's behoorlijk beperkt gehouden om voldoende middelen te verkrijgen om de komst van Mbappé te bekostigen. Ook binnen het salarishuis werd de nodige ruimte gecreëerd. Die vrijgekomen middelen kunnen nu wel gebruikt worden om andere aanwinsten te bekostigen. AS Monaco-middenvelder Aurélien Tchouameni staat alvast hoog op de lijst. Maar door het mislopen van Mbappé zou Real, al is het maar bij wijze van statement, ook het aanvallende compartiment willen versterken met een grote naam.

VIJF NAMEN
Volgens Manu Sainz, journalist bij AS en El Chiringuito, zijn daarvoor vijf fraaie namen geformuleerd. De meest bekende is die van Harry Kane, al lijkt zijn komst ook het meest onwaarschijnlijk. Hetzelfde geldt voor Robert Lewandowski, die volop met FC Barcelona flirt. Dan doet Real er allicht beter aan om een jongere speler te halen die nog jaren van waarde kan zijn. Darwin Nuñez (SL Benfica), Rafael Leao (AC Milan) en Christopher Nkunku (RB Leipzig) voldoen alvast aan dat profiel.

LEES OOK: Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

Wat is volgens u de beste optie?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

32
32
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

9
9
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

30
30
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

52
52
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

185
185
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

173
173
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

40
40
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

245
245
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

230
230
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

171
171
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

290
290
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

244
244
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

29
29
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

224
224
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

44
44
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

108
108
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

231
231
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

191
191
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

152
152
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

201
201
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

396
396
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

540
540
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

839
839
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

187
187

Meer sportnieuws