'Real maakt statement met Mbappé-alternatief'

568 stemmen
'Real maakt statement met Mbappé-alternatief'

Een week voor de finale van de Champions League, kreeg Real Madrid een flinke opdoffer te incasseren. Zo geraakte zaterdagavond bekend dat de Koninklijke naast de komst van Kylian Mbappé grijpen. De Franse superster besloot zijn contract bij Paris Saint-Germain alsnog te verlengen.


Nochtans had het er maandenlang alle schijn van dat Mbappé zijn kribbel zou zetten in de Spaanse hoofdstad. Voorzitter Florentino Pérez drukte persoonlijk door voor zijn komst en zag in de aanvaller dé sterspeler voor de komende jaren bij Real. Maar door een gigantisch bod van de Parijzenaars viel het plan van Real volledig in het water. En dat heeft uiteraard de nodige gevolgen in Madrid, waar de transferplannen helemaal overhoop gegooid moeten worden.

De Koninklijke had zijn uitgaven tijdens de voorbije mercato's behoorlijk beperkt gehouden om voldoende middelen te verkrijgen om de komst van Mbappé te bekostigen. Ook binnen het salarishuis werd de nodige ruimte gecreëerd. Die vrijgekomen middelen kunnen nu wel gebruikt worden om andere aanwinsten te bekostigen. AS Monaco-middenvelder Aurélien Tchouameni staat alvast hoog op de lijst. Maar door het mislopen van Mbappé zou Real, al is het maar bij wijze van statement, ook het aanvallende compartiment willen versterken met een grote naam.

VIJF NAMEN
Volgens Manu Sainz, journalist bij AS en El Chiringuito, zijn daarvoor vijf fraaie namen geformuleerd. De meest bekende is die van Harry Kane, al lijkt zijn komst ook het meest onwaarschijnlijk. Hetzelfde geldt voor Robert Lewandowski, die volop met FC Barcelona flirt. Dan doet Real er allicht beter aan om een jongere speler te halen die nog jaren van waarde kan zijn. Darwin Nuñez (SL Benfica), Rafael Leao (AC Milan) en Christopher Nkunku (RB Leipzig) voldoen alvast aan dat profiel.

LEES OOK: 'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Wat is volgens u de beste optie?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

25
25
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

163
163
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

103
103
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

91
91
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

296
296
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

168
168
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

172
172
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

356
356
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

626
626
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

309
309
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3457
3457
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

79
79
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

208
208
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

229
229
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

130
130

Meer sportnieuws