Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

door
Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

De laatste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit achter de rug. Op de internationals na kunnen de spelers nu met een welverdiende vakantie vertrekken. Voor de clubbesturen gaat het echte werk nu pas van start, zo begint de transfercarrousel stilaan onder stoom te geraken.


Bij seizoensrevelatie Union SG bijvoorbeeld, dreigt een aantal smaakmakers te vertrekken. Onder meer Casper Nielsen zou wel eens een mooie stap naar het buitenland kunnen zetten. Al kan de Deense middenvelder mogelijk ook binnen de Jupiler Pro League actief blijven, zo zou uitgerekend Club Brugge een oogje hebben laten vallen op de Deen. De Bruggelingen willen sowieso versterking voor het middenveld zullen halen en zijn erg gecharmeerd door Nielsen.

En nu de titelstrijd achter de rug is, zou het dossier wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Bij Club zou de interesse alvast behoorlijk concreet zijn. En ook Nielsen lijkt een overgang naar Jan Breydel niet uit te sluiten. In ieder geval is hij klaar om de transferstap te zetten. "Ik zit nu drie jaar bij deze club en heb hier alles gegeven. Ik ben nu 28, dit is het beste moment om naar nieuwe voorstellen te kijken", verklaarde hij bij La Dernière Heure.

NIETS BESLIST
Aan Blauw-Zwart nu om met een overtuigend voorstel te komen om de Deense international te strikken. Want ondertussen liggen ook buitenlandse ploegen op de loer. Een verlengd verblijf bij Union lijkt in ieder geval onwaarschijnlijk. "Die kans is er altijd, maar zoals ik zei is dit het juiste moment om rond te kijken. Er is in ieder geval nog niets beslist."

LEES OOK: 'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

4
4
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

30
30
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

34
34
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

131
131
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

128
128
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

142
142
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

105
105
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

289
289
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

104
104
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

105
105
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

179
179
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

580
580
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

738
738
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

212
212
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

327
327
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

586
586
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

59
59
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

251
251
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

53
53
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

306
306
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

348
348
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

212
212
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

477
477
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

312
312

Meer sportnieuws