Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

door
Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

De laatste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit achter de rug. Op de internationals na kunnen de spelers nu met een welverdiende vakantie vertrekken. Voor de clubbesturen gaat het echte werk nu pas van start, zo begint de transfercarrousel stilaan onder stoom te geraken.


Bij seizoensrevelatie Union SG bijvoorbeeld, dreigt een aantal smaakmakers te vertrekken. Onder meer Casper Nielsen zou wel eens een mooie stap naar het buitenland kunnen zetten. Al kan de Deense middenvelder mogelijk ook binnen de Jupiler Pro League actief blijven, zo zou uitgerekend Club Brugge een oogje hebben laten vallen op de Deen. De Bruggelingen willen sowieso versterking voor het middenveld zullen halen en zijn erg gecharmeerd door Nielsen.

En nu de titelstrijd achter de rug is, zou het dossier wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Bij Club zou de interesse alvast behoorlijk concreet zijn. En ook Nielsen lijkt een overgang naar Jan Breydel niet uit te sluiten. In ieder geval is hij klaar om de transferstap te zetten. "Ik zit nu drie jaar bij deze club en heb hier alles gegeven. Ik ben nu 28, dit is het beste moment om naar nieuwe voorstellen te kijken", verklaarde hij bij La Dernière Heure.

NIETS BESLIST
Aan Blauw-Zwart nu om met een overtuigend voorstel te komen om de Deense international te strikken. Want ondertussen liggen ook buitenlandse ploegen op de loer. Een verlengd verblijf bij Union lijkt in ieder geval onwaarschijnlijk. "Die kans is er altijd, maar zoals ik zei is dit het juiste moment om rond te kijken. Er is in ieder geval nog niets beslist."

LEES OOK: De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

3
3
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

14
14
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

36
36
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

132
132
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

34
34
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

140
140
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

46
46
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

36
36
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

192
192
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

383
383
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

353
353
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

96
96
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

349
349
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

53
53
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

135
135
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

119
119
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

263
263
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

150
150
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

146
146
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

55
55
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

222
222
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

632
632
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

505
505
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

104
104

Meer sportnieuws