Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

851 stemmen
Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

De laatste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit achter de rug. Op de internationals na kunnen de spelers nu met een welverdiende vakantie vertrekken. Voor de clubbesturen gaat het echte werk nu pas van start, zo begint de transfercarrousel stilaan onder stoom te geraken.


Bij seizoensrevelatie Union SG bijvoorbeeld, dreigt een aantal smaakmakers te vertrekken. Onder meer Casper Nielsen zou wel eens een mooie stap naar het buitenland kunnen zetten. Al kan de Deense middenvelder mogelijk ook binnen de Jupiler Pro League actief blijven, zo zou uitgerekend Club Brugge een oogje hebben laten vallen op de Deen. De Bruggelingen willen sowieso versterking voor het middenveld zullen halen en zijn erg gecharmeerd door Nielsen.

En nu de titelstrijd achter de rug is, zou het dossier wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Bij Club zou de interesse alvast behoorlijk concreet zijn. En ook Nielsen lijkt een overgang naar Jan Breydel niet uit te sluiten. In ieder geval is hij klaar om de transferstap te zetten. "Ik zit nu drie jaar bij deze club en heb hier alles gegeven. Ik ben nu 28, dit is het beste moment om naar nieuwe voorstellen te kijken", verklaarde hij bij La Dernière Heure.

NIETS BESLIST
Aan Blauw-Zwart nu om met een overtuigend voorstel te komen om de Deense international te strikken. Want ondertussen liggen ook buitenlandse ploegen op de loer. Een verlengd verblijf bij Union lijkt in ieder geval onwaarschijnlijk. "Die kans is er altijd, maar zoals ik zei is dit het juiste moment om rond te kijken. Er is in ieder geval nog niets beslist."

LEES OOK: 'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

1
1
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

11
11
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

37
37
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

37
37
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

91
91
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

154
154
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

31
31
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

43
43
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

57
57
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

106
106
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

85
85
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

176
176
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

211
211
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

463
463
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

221
221
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

337
337
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

46
46
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

188
188
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

221
221
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

517
517
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

49
49

Meer sportnieuws