Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

851 stemmen
Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

De laatste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit achter de rug. Op de internationals na kunnen de spelers nu met een welverdiende vakantie vertrekken. Voor de clubbesturen gaat het echte werk nu pas van start, zo begint de transfercarrousel stilaan onder stoom te geraken.


Bij seizoensrevelatie Union SG bijvoorbeeld, dreigt een aantal smaakmakers te vertrekken. Onder meer Casper Nielsen zou wel eens een mooie stap naar het buitenland kunnen zetten. Al kan de Deense middenvelder mogelijk ook binnen de Jupiler Pro League actief blijven, zo zou uitgerekend Club Brugge een oogje hebben laten vallen op de Deen. De Bruggelingen willen sowieso versterking voor het middenveld zullen halen en zijn erg gecharmeerd door Nielsen.

En nu de titelstrijd achter de rug is, zou het dossier wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Bij Club zou de interesse alvast behoorlijk concreet zijn. En ook Nielsen lijkt een overgang naar Jan Breydel niet uit te sluiten. In ieder geval is hij klaar om de transferstap te zetten. "Ik zit nu drie jaar bij deze club en heb hier alles gegeven. Ik ben nu 28, dit is het beste moment om naar nieuwe voorstellen te kijken", verklaarde hij bij La Dernière Heure.

NIETS BESLIST
Aan Blauw-Zwart nu om met een overtuigend voorstel te komen om de Deense international te strikken. Want ondertussen liggen ook buitenlandse ploegen op de loer. Een verlengd verblijf bij Union lijkt in ieder geval onwaarschijnlijk. "Die kans is er altijd, maar zoals ik zei is dit het juiste moment om rond te kijken. Er is in ieder geval nog niets beslist."

LEES OOK: Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

32
32
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

36
36
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

231
231
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

119
119
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

232
232
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

275
275
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

128
128
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

580
580
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

182
182
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

500
500
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

727
727
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

242
242
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

776
776
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

527
527
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

202
202
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

376
376
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1274
1274
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

475
475
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

332
332
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

489
489
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

412
412
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

486
486

Meer sportnieuws