Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

door
Club Brugge wrijft zich in de handen na uitspraken Nielsen

De laatste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit achter de rug. Op de internationals na kunnen de spelers nu met een welverdiende vakantie vertrekken. Voor de clubbesturen gaat het echte werk nu pas van start, zo begint de transfercarrousel stilaan onder stoom te geraken.


Bij seizoensrevelatie Union SG bijvoorbeeld, dreigt een aantal smaakmakers te vertrekken. Onder meer Casper Nielsen zou wel eens een mooie stap naar het buitenland kunnen zetten. Al kan de Deense middenvelder mogelijk ook binnen de Jupiler Pro League actief blijven, zo zou uitgerekend Club Brugge een oogje hebben laten vallen op de Deen. De Bruggelingen willen sowieso versterking voor het middenveld zullen halen en zijn erg gecharmeerd door Nielsen.

En nu de titelstrijd achter de rug is, zou het dossier wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken. Bij Club zou de interesse alvast behoorlijk concreet zijn. En ook Nielsen lijkt een overgang naar Jan Breydel niet uit te sluiten. In ieder geval is hij klaar om de transferstap te zetten. "Ik zit nu drie jaar bij deze club en heb hier alles gegeven. Ik ben nu 28, dit is het beste moment om naar nieuwe voorstellen te kijken", verklaarde hij bij La Dernière Heure.

NIETS BESLIST
Aan Blauw-Zwart nu om met een overtuigend voorstel te komen om de Deense international te strikken. Want ondertussen liggen ook buitenlandse ploegen op de loer. Een verlengd verblijf bij Union lijkt in ieder geval onwaarschijnlijk. "Die kans is er altijd, maar zoals ik zei is dit het juiste moment om rond te kijken. Er is in ieder geval nog niets beslist."

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Nielsen speelt volgend seizoen bij Club ...

Meest recent

Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

13
13
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

94
94
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

152
152
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

35
35
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

394
394
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

298
298
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

124
124
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

425
425
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

405
405
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

70
70
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

311
311
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

557
557
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

190
190
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

231
231
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

306
306
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

304
304
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

367
367
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

552
552
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

191
191
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

305
305
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

504
504
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

389
389
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

208
208
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

454
454
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

350
350

Meer sportnieuws