'Anderlecht bibbert: vertrek Kompany plots reëel'

door
'Anderlecht bibbert: vertrek Kompany plots reëel'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er definitief op, maar in de bestuurskamers kan het echte werk nu pas beginnen. Dat is ook bij RSC Anderlecht het geval, waar andermaal een drukke zomer wordt verwacht. Eerste puntje op de to do-list: de toekomst van coach Vincent Kompany.


Na zondag staat één ding wel al vast. Kompany zal volgend seizoen niet voor de groep staan bij Burnley FC. The Clarets toonden weliswaar concrete interesse, maar enkel op voorwaarde dat het behoud in de Premier League werd gevrijwaard. Maar zondag degradeerde de ploeg op de slotspeeldag alsnog. Maar ondanks het wegvallen van de meest concrete buitenlandse piste, is de toekomst van Kompany bij Paars-Wit allerminst verzekerd.

Waar de trainer zich in het recente verleden telkens sterk maakte dat hij lange termijnplannen heeft bij RSCA, kon hij zondag geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. "We zitten de komende dagen samen met de clubleiding om het seizoen te evalueren en de doelstellingen voor volgend seizoen op papier te zetten. We gaan samen kijken wat het beste is voor de club. De werkgever heeft wat mij betreft altijd het laatste woord", verklaarde hij bij Het Laatste Nieuws. Ook de spelersgroep zou bepaalde signalen hebben opgepikt dat een vertrek niet langer uitgesloten is.

PRIJZEN = GELD
Het verschil met eind vorig seizoen is groot, toen werd de toekomst van Kompany op geen enkel moment in vraag gesteld. Intern noch extern. En dat terwijl RSCA toch betere resultaten behaalde in de voorbije jaargang. Dit keer lijkt het er dan ook op dat de trainer zelf mikt op bepaalde garanties. Zo liet hij zondag andermaal verstaan dat er geld nodig is om voor de prijzen mee te doen. De bal ligt dus in het kamp van Wouter Vandenhaute en co. Het worden nog spannende dagen alvorens de vakantie helemaal van start gaat op Neerpede.

LEES OOK: Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Kompany blijft gewoon bij Anderlecht ...

Meest recent

'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

9
9
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

30
30
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

124
124
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

87
87
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

354
354
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

264
264
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

93
93
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

25
25
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

149
149
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

27
27
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

578
578
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

166
166
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

120
120
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

52
52
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

255
255
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

334
334
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

94
94
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

201
201
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

573
573
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

129
129
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

261
261
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

429
429
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

225
225
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

74
74

Meer sportnieuws