Priske spreekt zich uit over Antwerp-ontslag

stemmen
Priske spreekt zich uit over Antwerp-ontslag

Antwerp FC heeft een tegenvallend seizoen alsnog met een positieve noot afgesloten. Zo pakte de Great Old zondag zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. Een fraai doelpunt van Michael Frey met de hak was voldoende om met de volle buit aan de haal te gaan.


RAFC kwam in de slotfase van het seizoen bijzonder matig voor de dag. Zo dateerde de laatste overwinning alweer van begin april. Komende zomer zal dan ook een grote metamorfose volgen onder impuls van sportieve baas Marc Overmars. Maar in het Dudenpark wilde de huidige ploeg nog een laatste keer tonen wat ze waard is. En dat lukte ook: gezien het wedstrijdverloop was de zege tegen Union zeker verdiend.

Coach Brian Priske was dan ook tevreden over het resultaat, al kon het geleverde spel hem niet bepaald bekoren. "Ik vond het geen mooie wedstrijd", klonk het bij Sporza. "Er waren heel veel technische fouten bij beide ploegen, maar tijdens de rust had ik wel het gevoel dat de zege mogelijk was. Ik ben heel trots op de spelers vandaag, want ze hebben de juiste mentaliteit getoond."

VERTREK NABIJ
Voor Priske werd het allicht zijn laatste match als hoofdtrainer van Antwerp. Met Mark van Bommel zou zijn opvolger al klaar staan, al is het ontslag officieel gezien nog geen feit. "Ik weet nog niet of ik mijn contract helemaal uitdoe, want in voetbal weet je nooit. We hebben er een goed seizoen opzitten, maar alleen de play-offs waren wat teleurstellend."

LEES OOK: Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Priske heeft te weinig krediet gekregen bij Antwerp ...

Meest recent

Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

0
0
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

23
23
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

111
111
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

48
48
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

481
481
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

203
203
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

66
66
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

351
351
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

231
231
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

217
217
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

269
269
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

382
382
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

110
110
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

510
510
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

230
230
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

955
955
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

228
228
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

454
454
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

54
54
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

701
701
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

262
262
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

162
162
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1483
1483
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

131
131
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

60
60

Meer sportnieuws