'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

638 stemmen
'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

Hij zou zijn beslissing sowieso dit weekend bekend maken, maar het lijkt erop dat de toekomst van Kylian Mbappé toch iets vroeger uitgelekt is dan gepland. Verschillende media kwamen zaterdagnamiddag immers met het nieuws dat de aanvaller uiteindelijk toch zijn contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen. De Fransen leverden enorme inspanningen om hun sterspeler aan boord te houden.


Zo bevestigt Le Parisien de geruchten van de voorbije dagen dat Mbappé een nooit geziene macht zal krijgen binnen de club. Hij zal uiteraard de absolute grootverdiener in Parijs worden, maar daarnaast zou hij ook de nieuwe aanvoerder én vaste strafschopnemer worden. Daarnaast wordt er ook gefluisterd dat hij een stem zou gaan krijgen in het sportieve beleid. En er lijken al meteen twee slachtoffers te vallen, want sportief directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino zouden moeten vertrekken.

Er zal dus een nieuwe coach neerstrijken in het Parc des Princes en L'Equipe stelt dat Roberto Martinez een grote kandidaat is. Het bestuur van PSG zou zeer gecharmeerd zijn van de bondscoach van de Rode Duivels en denkt dat hij de woelige Parijse kleedkamer in de hand zou kunnen houden. Het enige struikelblok is dat ze vrezen dat hij België niet zal willen verlaten enkele maanden voor het WK.

LÔW EN CO
Ook de naam van Joachim Löw ligt op tafel, al wordt er getwijfeld aan de talenkennis en het gebrek aan ervaring op clubniveau van de voormalige Duitse bondscoach. Ook ex-speler Thiago Motta, die op vertrekken staat als trainer van Spezia, en Christophe Galtier van OGC Nice zouden in beeld zijn. Als nieuwe technisch directeur lijkt Luis Campos, momenteel adviseur bij Celta Vigo, de voornaamste kandidaat zijn. De Portugees lag in het verleden al aan de grondslag van successen bij AS Monaco - in de periode dat Mbappé er doorbrak - en Lille.

Denk je dat Martinez in de zomer naar PSG zou vertrekken?

Meest recent

'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

4
4
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

181
181
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

267
267
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

326
326
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

102
102
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

139
139
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

68
68
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

75
75
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

157
157
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

274
274
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

601
601
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

153
153
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

81
81
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

105
105
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

270
270
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

409
409
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

292
292
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

113
113
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

229
229
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

383
383
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

637
637
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

83
83
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

243
243

Meer sportnieuws