'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

door
'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

Hij zou zijn beslissing sowieso dit weekend bekend maken, maar het lijkt erop dat de toekomst van Kylian Mbappé toch iets vroeger uitgelekt is dan gepland. Verschillende media kwamen zaterdagnamiddag immers met het nieuws dat de aanvaller uiteindelijk toch zijn contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen. De Fransen leverden enorme inspanningen om hun sterspeler aan boord te houden.


Zo bevestigt Le Parisien de geruchten van de voorbije dagen dat Mbappé een nooit geziene macht zal krijgen binnen de club. Hij zal uiteraard de absolute grootverdiener in Parijs worden, maar daarnaast zou hij ook de nieuwe aanvoerder én vaste strafschopnemer worden. Daarnaast wordt er ook gefluisterd dat hij een stem zou gaan krijgen in het sportieve beleid. En er lijken al meteen twee slachtoffers te vallen, want sportief directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino zouden moeten vertrekken.

Er zal dus een nieuwe coach neerstrijken in het Parc des Princes en L'Equipe stelt dat Roberto Martinez een grote kandidaat is. Het bestuur van PSG zou zeer gecharmeerd zijn van de bondscoach van de Rode Duivels en denkt dat hij de woelige Parijse kleedkamer in de hand zou kunnen houden. Het enige struikelblok is dat ze vrezen dat hij België niet zal willen verlaten enkele maanden voor het WK.

LÔW EN CO
Ook de naam van Joachim Löw ligt op tafel, al wordt er getwijfeld aan de talenkennis en het gebrek aan ervaring op clubniveau van de voormalige Duitse bondscoach. Ook ex-speler Thiago Motta, die op vertrekken staat als trainer van Spezia, en Christophe Galtier van OGC Nice zouden in beeld zijn. Als nieuwe technisch directeur lijkt Luis Campos, momenteel adviseur bij Celta Vigo, de voornaamste kandidaat zijn. De Portugees lag in het verleden al aan de grondslag van successen bij AS Monaco - in de periode dat Mbappé er doorbrak - en Lille.

LEES OOK: Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Denk je dat Martinez in de zomer naar PSG zou vertrekken?

Meest recent

Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

1
1
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

15
15
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

106
106
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

78
78
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

184
184
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

106
106
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

26
26
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

350
350
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

171
171
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

110
110
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

39
39
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

75
75
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

251
251
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

116
116
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

385
385
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

228
228
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

68
68
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

266
266
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

135
135

Meer sportnieuws