'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

door
'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

Hij zou zijn beslissing sowieso dit weekend bekend maken, maar het lijkt erop dat de toekomst van Kylian Mbappé toch iets vroeger uitgelekt is dan gepland. Verschillende media kwamen zaterdagnamiddag immers met het nieuws dat de aanvaller uiteindelijk toch zijn contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen. De Fransen leverden enorme inspanningen om hun sterspeler aan boord te houden.


Zo bevestigt Le Parisien de geruchten van de voorbije dagen dat Mbappé een nooit geziene macht zal krijgen binnen de club. Hij zal uiteraard de absolute grootverdiener in Parijs worden, maar daarnaast zou hij ook de nieuwe aanvoerder én vaste strafschopnemer worden. Daarnaast wordt er ook gefluisterd dat hij een stem zou gaan krijgen in het sportieve beleid. En er lijken al meteen twee slachtoffers te vallen, want sportief directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino zouden moeten vertrekken.

Er zal dus een nieuwe coach neerstrijken in het Parc des Princes en L'Equipe stelt dat Roberto Martinez een grote kandidaat is. Het bestuur van PSG zou zeer gecharmeerd zijn van de bondscoach van de Rode Duivels en denkt dat hij de woelige Parijse kleedkamer in de hand zou kunnen houden. Het enige struikelblok is dat ze vrezen dat hij België niet zal willen verlaten enkele maanden voor het WK.

LÔW EN CO
Ook de naam van Joachim Löw ligt op tafel, al wordt er getwijfeld aan de talenkennis en het gebrek aan ervaring op clubniveau van de voormalige Duitse bondscoach. Ook ex-speler Thiago Motta, die op vertrekken staat als trainer van Spezia, en Christophe Galtier van OGC Nice zouden in beeld zijn. Als nieuwe technisch directeur lijkt Luis Campos, momenteel adviseur bij Celta Vigo, de voornaamste kandidaat zijn. De Portugees lag in het verleden al aan de grondslag van successen bij AS Monaco - in de periode dat Mbappé er doorbrak - en Lille.

Denk je dat Martinez in de zomer naar PSG zou vertrekken?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

24
24
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

117
117
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

166
166
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

35
35
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

197
197
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

104
104
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

104
104
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

189
189
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1220
1220
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

67
67
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

537
537
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

241
241
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

123
123
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

140
140
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1071
1071
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

402
402
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

900
900

Meer sportnieuws