'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

door
'Keizer Mbappé lokt Roberto Martinez naar PSG'

Hij zou zijn beslissing sowieso dit weekend bekend maken, maar het lijkt erop dat de toekomst van Kylian Mbappé toch iets vroeger uitgelekt is dan gepland. Verschillende media kwamen zaterdagnamiddag immers met het nieuws dat de aanvaller uiteindelijk toch zijn contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen. De Fransen leverden enorme inspanningen om hun sterspeler aan boord te houden.


Zo bevestigt Le Parisien de geruchten van de voorbije dagen dat Mbappé een nooit geziene macht zal krijgen binnen de club. Hij zal uiteraard de absolute grootverdiener in Parijs worden, maar daarnaast zou hij ook de nieuwe aanvoerder én vaste strafschopnemer worden. Daarnaast wordt er ook gefluisterd dat hij een stem zou gaan krijgen in het sportieve beleid. En er lijken al meteen twee slachtoffers te vallen, want sportief directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino zouden moeten vertrekken.

Er zal dus een nieuwe coach neerstrijken in het Parc des Princes en L'Equipe stelt dat Roberto Martinez een grote kandidaat is. Het bestuur van PSG zou zeer gecharmeerd zijn van de bondscoach van de Rode Duivels en denkt dat hij de woelige Parijse kleedkamer in de hand zou kunnen houden. Het enige struikelblok is dat ze vrezen dat hij België niet zal willen verlaten enkele maanden voor het WK.

LÔW EN CO
Ook de naam van Joachim Löw ligt op tafel, al wordt er getwijfeld aan de talenkennis en het gebrek aan ervaring op clubniveau van de voormalige Duitse bondscoach. Ook ex-speler Thiago Motta, die op vertrekken staat als trainer van Spezia, en Christophe Galtier van OGC Nice zouden in beeld zijn. Als nieuwe technisch directeur lijkt Luis Campos, momenteel adviseur bij Celta Vigo, de voornaamste kandidaat zijn. De Portugees lag in het verleden al aan de grondslag van successen bij AS Monaco - in de periode dat Mbappé er doorbrak - en Lille.

Denk je dat Martinez in de zomer naar PSG zou vertrekken?

Meest recent

Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

47
47
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

150
150
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

322
322
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

183
183
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

126
126
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

222
222
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

120
120
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

408
408
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

172
172
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

141
141
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

35
35
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

152
152
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

354
354
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

92
92
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

350
350
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

71
71
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

885
885
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

495
495
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

77
77
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

597
597
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

277
277
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

483
483
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

804
804
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

656
656

Meer sportnieuws