'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

door
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een overbodige wedstrijd op het veld van Club Brugge. CEO Peter Verbeke en zijn team zijn ondertussen al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomerse transferperiode. Want het belooft opnieuw een drukke zomer te worden op Neerpede.


Omdat verschillende spelers dreigen te vertrekken en Anderlecht volgend seizoen weer op meerdere fronten wil meestrijden, is versterking noodzakelijk. Het aantrekken van een spits en een extra rechtsback zou bovenaan de to-do-list staan. Maar ook op andere posities is extra kwaliteit welgekomen. Op de aanvallende flanken bijvoorbeeld, wordt Lior Refaelov weer een jaartje ouder en zou Francis Amuzu wel eens andere oorden kunnen opzoeken.

De Brusselaars zouden dan ook al werk maken van een aanvaller die op beide zijden van het veld uit de voeten kan. Zo meldt Le 10 Sport dat Anderlecht momenteel doordrukt voor Alan Virginius. Deze 19-jarige Fransman komt momenteel uit in de Ligue 2 voor FC Sochaux, dat het seizoen op de vijfde plaats beëindigde. Hij was er de voorbije maanden geen vaste basisspeler, maar liet wel meermaals veelbelovende dingen zien.

3 Á 5 MILJOEN
Virginius gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in en uit angst voor een transfervrij vertrek, zou Sochaux van plan zijn het goudhaantje te verkopen. Verschillende ploegen tonen, met name uit Frankrijk en Duitsland, tonen dan ook interesse. Maar RSCA zou inmiddels zijn overgegaan tot actie en de onderhandelingen hebben opgestart. Sochaux zou mikken op een transfersom van 3 à 5 miljoen euro.

LEES OOK: 'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

Anderlecht moet ook extra ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

219
219
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

87
87
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

82
82
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

40
40
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

178
178
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

272
272
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

86
86
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

162
162
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

506
506
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

122
122
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

220
220
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

409
409
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

67
67
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

270
270
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

272
272
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

534
534
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

93
93
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

158
158
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws