'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

door
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een overbodige wedstrijd op het veld van Club Brugge. CEO Peter Verbeke en zijn team zijn ondertussen al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomerse transferperiode. Want het belooft opnieuw een drukke zomer te worden op Neerpede.


Omdat verschillende spelers dreigen te vertrekken en Anderlecht volgend seizoen weer op meerdere fronten wil meestrijden, is versterking noodzakelijk. Het aantrekken van een spits en een extra rechtsback zou bovenaan de to-do-list staan. Maar ook op andere posities is extra kwaliteit welgekomen. Op de aanvallende flanken bijvoorbeeld, wordt Lior Refaelov weer een jaartje ouder en zou Francis Amuzu wel eens andere oorden kunnen opzoeken.

De Brusselaars zouden dan ook al werk maken van een aanvaller die op beide zijden van het veld uit de voeten kan. Zo meldt Le 10 Sport dat Anderlecht momenteel doordrukt voor Alan Virginius. Deze 19-jarige Fransman komt momenteel uit in de Ligue 2 voor FC Sochaux, dat het seizoen op de vijfde plaats beëindigde. Hij was er de voorbije maanden geen vaste basisspeler, maar liet wel meermaals veelbelovende dingen zien.

3 Á 5 MILJOEN
Virginius gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in en uit angst voor een transfervrij vertrek, zou Sochaux van plan zijn het goudhaantje te verkopen. Verschillende ploegen tonen, met name uit Frankrijk en Duitsland, tonen dan ook interesse. Maar RSCA zou inmiddels zijn overgegaan tot actie en de onderhandelingen hebben opgestart. Sochaux zou mikken op een transfersom van 3 à 5 miljoen euro.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

Trending:

'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Anderlecht moet ook extra ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

27
27
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

115
115
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

181
181
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

52
52
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

144
144
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

554
554
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

178
178
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

307
307
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

621
621
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

382
382
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

192
192
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1292
1292
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

144
144
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

611
611
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

158
158
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

751
751
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

273
273
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

656
656
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

248
248
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

827
827
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

651
651
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

953
953
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

660
660
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

361
361
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

511
511

Meer sportnieuws