Vertrekker bij Club Brugge: "Duitsland of Frankrijk"

411 stemmen
Vertrekker bij Club Brugge:

Club Brugge gaat een woelige zomer tegemoet. Zo zal na het vertrek van Alfred Schreuder naar Ajax voor de tweede keer op een halfjaar tijd een nieuwe hoofdtrainer moeten aangesteld worden. En de Nederlander is zeker niet de enige die de landskampioen zal uitzwaaien.


Heel wat jongens die niet in de sportieve plannen voorkomen mogen allicht beschikken, al dan niet tijdelijk: Matej Mitrovic, Fede Ricca, Faitout Maouassa en Owen Otasowie. De aflopende contracten van Bas Dost en José Izquierdo worden normaal gezien niet verlengd. Daarnaast zijn er ook een aantal sterkhouders die allicht vertrekken. Bij Noa Lang staat dat zelfs zo goed als vast. Bovendien keren verschillende huurspelers terug over wie de knoop moet doorgehakt worden: Thibault Vlietinck, David Okereke, Kamal Sowah, Michael Krmencik en Loïs Openda.

Al heeft die laatste zijn beslissing blijkbaar al genomen. Openda heeft een sterk seizoen achter de rug op huurbasis bij Vitesse en versierde zo zelfs een selectie voor de Rode Duivels. Die goede prestaties wil hij nu ook gaan verzilveren met een mooie transfer. "Ik heb natuurlijk nog een contract in Brugge, maar zoals ik al zei: het is geen goed idee om terug te gaan naar Brugge. Ik wil naar een andere club", verklaarde hij vrijdag nog bij ESPN.

LIGUE 1 OF BUNDESLIGA
Het wordt dus afwachten wat de bestemming van de 22-jarige Luikenaar zal worden en hoeveel Club Brugge voor hem zal/wil vangen. Maar Openda zelf heeft alvast een idee waar hij zijn toekomst ziet. "Ik hoop ook een mooie transfer te maken. Ik denk dat ik naar de Duitse- of Franse competitie wil. Dat ligt mij wel", verklaarde hij bij Omroep Gelderland.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Club zou een speler als Openda zelf goed kunnen gebruiken ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

38
38
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

34
34
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

31
31
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

137
137
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

64
64
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

234
234
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

250
250
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

68
68
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

293
293
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

445
445
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

392
392
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

224
224
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

283
283
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

136
136
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

815
815
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

532
532
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

297
297

Meer sportnieuws