Vertrekker bij Club Brugge: "Duitsland of Frankrijk"

411 stemmen
Vertrekker bij Club Brugge:

Club Brugge gaat een woelige zomer tegemoet. Zo zal na het vertrek van Alfred Schreuder naar Ajax voor de tweede keer op een halfjaar tijd een nieuwe hoofdtrainer moeten aangesteld worden. En de Nederlander is zeker niet de enige die de landskampioen zal uitzwaaien.


Heel wat jongens die niet in de sportieve plannen voorkomen mogen allicht beschikken, al dan niet tijdelijk: Matej Mitrovic, Fede Ricca, Faitout Maouassa en Owen Otasowie. De aflopende contracten van Bas Dost en José Izquierdo worden normaal gezien niet verlengd. Daarnaast zijn er ook een aantal sterkhouders die allicht vertrekken. Bij Noa Lang staat dat zelfs zo goed als vast. Bovendien keren verschillende huurspelers terug over wie de knoop moet doorgehakt worden: Thibault Vlietinck, David Okereke, Kamal Sowah, Michael Krmencik en Loïs Openda.

Al heeft die laatste zijn beslissing blijkbaar al genomen. Openda heeft een sterk seizoen achter de rug op huurbasis bij Vitesse en versierde zo zelfs een selectie voor de Rode Duivels. Die goede prestaties wil hij nu ook gaan verzilveren met een mooie transfer. "Ik heb natuurlijk nog een contract in Brugge, maar zoals ik al zei: het is geen goed idee om terug te gaan naar Brugge. Ik wil naar een andere club", verklaarde hij vrijdag nog bij ESPN.

LIGUE 1 OF BUNDESLIGA
Het wordt dus afwachten wat de bestemming van de 22-jarige Luikenaar zal worden en hoeveel Club Brugge voor hem zal/wil vangen. Maar Openda zelf heeft alvast een idee waar hij zijn toekomst ziet. "Ik hoop ook een mooie transfer te maken. Ik denk dat ik naar de Duitse- of Franse competitie wil. Dat ligt mij wel", verklaarde hij bij Omroep Gelderland.

LEES OOK: Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club zou een speler als Openda zelf goed kunnen gebruiken ...

Meest recent

Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

443
443
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

83
83
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

61
61
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

331
331
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

67
67
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

25
25
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

184
184
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

215
215
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

198
198
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

488
488
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

147
147
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

180
180
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

187
187
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

249
249
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

345
345
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

195
195
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

463
463
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

194
194
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

127
127
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

589
589
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

264
264
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

108
108
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

77
77
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

52
52
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

365
365

Meer sportnieuws