'PSG plant privéfeest voor contractverlenging Mbappé'

228 stemmen
'PSG plant privéfeest voor contractverlenging Mbappé'

De jarenlange transfersoap rond Kylian Mbappé lijkt zijn climax te hebben bereikt. Verschillende internationale bronnen melden dat hij dit weekend zijn beslissing bekend zal maken. Een transfer naar Real Madrid leek lange tijd in de maak, maar volgens de laatste berichten zou hij nu toch gaan bijtekenen bij Paris Saint-Germain.


Mbappé, die wederom een ijzersterk seizoen achter de rug heeft, loopt weldra uit zijn contract in de Franse hoofdstad. Ondanks verwoede pogingen om hem te doen bijtekenen, werd geen overeenkomst gevonden. En dus leek Real vrij spel te hebben. De Spaanse kampioen had naar verluidt deze week een definitief antwoord verwacht. Dat kwam er echter niet. En dat doet de slinger weer overhellen naar de kant van PSG.

De Parijzenaars, en hun steenrijke eigenaars uit Qatar, willen er immers alles aan doen om de superster alsnog aan boord te houden. De laatste dagen zou het aanbod dan ook aanzienlijk verhoogd zijn. Bovendien zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club, bijvoorbeeld in de aanstelling van een nieuwe trainer en sportief directeur. Uiteindelijk zou zijn entourage dan ook een akkoord gevonden hebben met beide clubs en was het aan Mbappé zelf om de knoop door te hakken.

PRIVÉFEEST
De bekende Italiaanse transferwatcher Gianluca Di Marzio is er echter zeker van dat de aanvaller voor een verlengd verblijf in Parijs zal kiezen. Na de seizoensafsluiter van zaterdagavond tegen FC Metz zou het nieuws volgens hem officieel bekend worden gemaakt. PSG zou zelfs al een locatie hebben geboekt voor een privéfeest om de contractverlenging te boeken. Journalist Fabrice Hawkins voegt daar aan toe dat Real-voorzitter Florentino Pérez coach Carlo Ancelotti op de hoogte bracht van het nieuws. Afwachten dus op de officiële bevestiging.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Wat zou u doen in plaats van Mbappé?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

37
37
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

62
62
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

217
217
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

80
80
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

83
83
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

144
144
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

180
180
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

196
196
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

63
63
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

149
149
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

377
377
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

82
82
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

450
450
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

645
645
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

250
250
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

931
931
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

497
497
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

462
462
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

617
617

Meer sportnieuws