'PSG plant privéfeest voor contractverlenging Mbappé'

door
'PSG plant privéfeest voor contractverlenging Mbappé'

De jarenlange transfersoap rond Kylian Mbappé lijkt zijn climax te hebben bereikt. Verschillende internationale bronnen melden dat hij dit weekend zijn beslissing bekend zal maken. Een transfer naar Real Madrid leek lange tijd in de maak, maar volgens de laatste berichten zou hij nu toch gaan bijtekenen bij Paris Saint-Germain.


Mbappé, die wederom een ijzersterk seizoen achter de rug heeft, loopt weldra uit zijn contract in de Franse hoofdstad. Ondanks verwoede pogingen om hem te doen bijtekenen, werd geen overeenkomst gevonden. En dus leek Real vrij spel te hebben. De Spaanse kampioen had naar verluidt deze week een definitief antwoord verwacht. Dat kwam er echter niet. En dat doet de slinger weer overhellen naar de kant van PSG.

De Parijzenaars, en hun steenrijke eigenaars uit Qatar, willen er immers alles aan doen om de superster alsnog aan boord te houden. De laatste dagen zou het aanbod dan ook aanzienlijk verhoogd zijn. Bovendien zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club, bijvoorbeeld in de aanstelling van een nieuwe trainer en sportief directeur. Uiteindelijk zou zijn entourage dan ook een akkoord gevonden hebben met beide clubs en was het aan Mbappé zelf om de knoop door te hakken.

PRIVÉFEEST
De bekende Italiaanse transferwatcher Gianluca Di Marzio is er echter zeker van dat de aanvaller voor een verlengd verblijf in Parijs zal kiezen. Na de seizoensafsluiter van zaterdagavond tegen FC Metz zou het nieuws volgens hem officieel bekend worden gemaakt. PSG zou zelfs al een locatie hebben geboekt voor een privéfeest om de contractverlenging te boeken. Journalist Fabrice Hawkins voegt daar aan toe dat Real-voorzitter Florentino Pérez coach Carlo Ancelotti op de hoogte bracht van het nieuws. Afwachten dus op de officiële bevestiging.

LEES OOK: Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Wat zou u doen in plaats van Mbappé?

Meest recent

Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

45
45
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

47
47
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

47
47
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

49
49
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

28
28
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

34
34
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

78
78
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

163
163
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

38
38
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

82
82
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

50
50
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

698
698
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

97
97
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

58
58
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

31
31
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

230
230
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

261
261
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

206
206
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

80
80
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

252
252
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

834
834
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

291
291
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

661
661
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

38
38
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

98
98

Meer sportnieuws