Vanaken: "Hij heeft kwaliteiten bij Club om titularis te zijn"

door
Vanaken:

Terwijl het merendeel van de spelersgroep vanaf komende week met een welverdiende vakantie kan vertrekken, staat het bestuur van Club Brugge voor enkele drukke weken. Allereerst zal een opvolger voor coach Alfred Schreuder aangesteld moeten worden. Vervolgens kan het sleutelwerk aan de spelersselectie beginnen.


Sowieso zal de landskampioen de nodige versterking aantrekken, maar ook aan uitgaande zijde zal er één en ander bewegen. Verschillende overbodige spelers mogen beschikken, terwijl enkele sterkhouders mikken op een stap hogerop. Daarnaast staat nog een vraagteken achter bepaalde namen. Achter Jack Hendry bijvoorbeeld. De Schotse verdediger begon sterk aan zijn eerste seizoen bij Blauw-Zwart, maar belandde in de voorbije maanden op de achtergrond.

Om zijn kansen bij de nationale ploeg te vrijwaren wil Hendry echter voldoende speelminuten blijven maken. Indien zijn situatie niet verandert, lijkt een vroegtijdig vertrek dan ook niet uitgesloten. Nochtans is ploegmaat Hans Vanaken ervan overtuigd dat hij heeft wat nodig is om het te maken bij Club. "Elke speler die niet speelt niet tevreden. Zeker als je van jezelf vindt dat je de daar wel de kwaliteiten voor hebt. En ik vind ook dat Jack de kwaliteiten heeft om bij Club titularis te zijn", klonk het bij Eleven Insiders.

LOGISCHE KEUZE
Mogelijk vormt de trainerswissel een oplossing voor Hendry. Het was namelijk onder Alfred Schreuder dat hij aan de kant werd geschoven. Al vond Vanaken dat geen onlogische zet van de Nederlander. "Schreuder heeft op een bepaald moment gekozen voor Stanley Nsoki, Brandon Mechele en Clinton Mata. We kregen vervolgens amper tegengoals binnen en wonnen bijna alles, dan is er ook geen reden om dat te veranderen", aldus de spelmaker.

LEES OOK: De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Hendry verdient komend seizoen weer een vaste basisplaats ...

Meest recent

Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

39
39
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

38
38
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

48
48
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

100
100
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

115
115
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

170
170
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

57
57
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

78
78
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

53
53
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

398
398
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

112
112
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

280
280
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

518
518
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

403
403
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

100
100
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

246
246
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

167
167
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

301
301
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

340
340
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

326
326
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

362
362
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

217
217
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

148
148
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

215
215

Meer sportnieuws