Vanaken: "Hij heeft kwaliteiten bij Club om titularis te zijn"

door
Vanaken:

Terwijl het merendeel van de spelersgroep vanaf komende week met een welverdiende vakantie kan vertrekken, staat het bestuur van Club Brugge voor enkele drukke weken. Allereerst zal een opvolger voor coach Alfred Schreuder aangesteld moeten worden. Vervolgens kan het sleutelwerk aan de spelersselectie beginnen.


Sowieso zal de landskampioen de nodige versterking aantrekken, maar ook aan uitgaande zijde zal er één en ander bewegen. Verschillende overbodige spelers mogen beschikken, terwijl enkele sterkhouders mikken op een stap hogerop. Daarnaast staat nog een vraagteken achter bepaalde namen. Achter Jack Hendry bijvoorbeeld. De Schotse verdediger begon sterk aan zijn eerste seizoen bij Blauw-Zwart, maar belandde in de voorbije maanden op de achtergrond.

Om zijn kansen bij de nationale ploeg te vrijwaren wil Hendry echter voldoende speelminuten blijven maken. Indien zijn situatie niet verandert, lijkt een vroegtijdig vertrek dan ook niet uitgesloten. Nochtans is ploegmaat Hans Vanaken ervan overtuigd dat hij heeft wat nodig is om het te maken bij Club. "Elke speler die niet speelt niet tevreden. Zeker als je van jezelf vindt dat je de daar wel de kwaliteiten voor hebt. En ik vind ook dat Jack de kwaliteiten heeft om bij Club titularis te zijn", klonk het bij Eleven Insiders.

LOGISCHE KEUZE
Mogelijk vormt de trainerswissel een oplossing voor Hendry. Het was namelijk onder Alfred Schreuder dat hij aan de kant werd geschoven. Al vond Vanaken dat geen onlogische zet van de Nederlander. "Schreuder heeft op een bepaald moment gekozen voor Stanley Nsoki, Brandon Mechele en Clinton Mata. We kregen vervolgens amper tegengoals binnen en wonnen bijna alles, dan is er ook geen reden om dat te veranderen", aldus de spelmaker.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Hendry verdient komend seizoen weer een vaste basisplaats ...

Meest recent

'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

45
45
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

65
65
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

66
66
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

120
120
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

136
136
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

532
532
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

65
65
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

255
255
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

77
77
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

132
132
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

811
811
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

96
96
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

221
221
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

511
511
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

135
135
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

401
401
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

81
81
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

433
433
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

856
856
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

238
238
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

808
808
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

187
187
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

416
416
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

81
81
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

121
121

Meer sportnieuws