'Lang moet droomtransfer in koelkast steken'

488 stemmen
'Lang moet droomtransfer in koelkast steken'

Club Brugge sluit zondag zijn seizoen af met een overbodige thuiswedstrijd tegen RSC Anderlecht. Die partij zal in het teken staan van het vertrek van enkele krachten, zo ook van Noa Lang. Al zal de Nederlandse aanvaller volgens Het Nieuwsblad mogelijk nog even op een transfer moeten wachten.


De achterban zal zondag sowieso coach Alfred Schreuder uitzwaaien, die zoals geweten naar Ajax trekt. En ook Lang trekt de deur van Jan Breydel normaal gezien achter zich dicht. De Nederlandse aanvaller maakte er zelf nooit een geheim van dat hij na dit seizoen een nieuwe stap wil zetten. En eerder geraakte bekend dat de 22-jarige inmiddels ook de nodige garanties heeft gekregen van het Brugse bestuur.

Uiteraard verlangt Club een waardige transfersom, maar het zal de oud-Ajacied slechts weinig in de weg leggen. En dus rest de vraag waar Lang zal belanden. Italiaanse bronnen meldden een tijdje geleden al dat AC Milan zijn voorkeur zou uitdragen en de Rossoneri zouden de Oranje-international ook op de verlanglijst hebben staan. Maar een overgang naar San Siro is niet meteen voor morgen.

VOORBEREIDING BIJ CLUB
Zo stelt Het Nieuwsblad dat Lang allicht nog enkele weken zal moeten wachten. Milan, dat de Italiaanse titel binnen handbereik heeft, zit immers midden in een overnameproces. Pas wanneer dit is afgerond kan met van start gaan met de transferplannen. En mogelijk zal men dan eerst ook nog spelers moeten verkopen. De kans bestaat dus dat Lang de voorbereiding gewoon bij Club aanvat, maar dat verandert niets aan zijn intenties om in de zomer te vertrekken.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Hoeveel verwacht u dat Lang uiteindelijk zal opbrengen?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

50
50
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

29
29
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

24
24
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

21
21
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

292
292
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

178
178
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

214
214
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

149
149
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

652
652
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

155
155
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

160
160
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1026
1026
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

647
647
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

435
435
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

827
827
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

811
811
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

131
131
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

480
480
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

798
798
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

387
387

Meer sportnieuws