'Lang moet droomtransfer in koelkast steken'

488
'Lang moet droomtransfer in koelkast steken'

Club Brugge sluit zondag zijn seizoen af met een overbodige thuiswedstrijd tegen RSC Anderlecht. Die partij zal in het teken staan van het vertrek van enkele krachten, zo ook van Noa Lang. Al zal de Nederlandse aanvaller volgens Het Nieuwsblad mogelijk nog even op een transfer moeten wachten.


De achterban zal zondag sowieso coach Alfred Schreuder uitzwaaien, die zoals geweten naar Ajax trekt. En ook Lang trekt de deur van Jan Breydel normaal gezien achter zich dicht. De Nederlandse aanvaller maakte er zelf nooit een geheim van dat hij na dit seizoen een nieuwe stap wil zetten. En eerder geraakte bekend dat de 22-jarige inmiddels ook de nodige garanties heeft gekregen van het Brugse bestuur.

Uiteraard verlangt Club een waardige transfersom, maar het zal de oud-Ajacied slechts weinig in de weg leggen. En dus rest de vraag waar Lang zal belanden. Italiaanse bronnen meldden een tijdje geleden al dat AC Milan zijn voorkeur zou uitdragen en de Rossoneri zouden de Oranje-international ook op de verlanglijst hebben staan. Maar een overgang naar San Siro is niet meteen voor morgen.

VOORBEREIDING BIJ CLUB
Zo stelt Het Nieuwsblad dat Lang allicht nog enkele weken zal moeten wachten. Milan, dat de Italiaanse titel binnen handbereik heeft, zit immers midden in een overnameproces. Pas wanneer dit is afgerond kan met van start gaan met de transferplannen. En mogelijk zal men dan eerst ook nog spelers moeten verkopen. De kans bestaat dus dat Lang de voorbereiding gewoon bij Club aanvat, maar dat verandert niets aan zijn intenties om in de zomer te vertrekken.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Hoeveel verwacht u dat Lang uiteindelijk zal opbrengen?

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

1
1
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

51
51
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

175
175
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

34
34
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

55
55
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

118
118
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

74
74
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

47
47
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

74
74
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

100
100
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

170
170
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

388
388
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

154
154
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

173
173
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

416
416
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

97
97
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

454
454
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

643
643

Meer sportnieuws