Respect! Real en Betis vormen erehaag voor ... mekaar

126 stemmen
Respect! Real en Betis vormen erehaag voor ... mekaar

De nationale clubcompetities gaan in de meeste Europese landen hun laatste weekend in. Dat is in de Spaanse Primera Division niet anders. Voor Real Madrid zit het La Liga-seizoen er zelfs al op, de Koninklijke sloot vrijdagavond af met een thuiswedstrijd tegen Real Betis.


Voor beide ploegen stond er sportief gezien niets meer op het spel. De Madrilenen zijn natuurlijk al lang verzekerd van de landstitel. En voor Betis was de vierde plaats, die recht geeft op een ticket voor de Champions League, niet meer haalbaar. Het werd dan ook geen grootse match in het Estadio Santiago Bernabeu. Uiteindelijk bleef het zelfs bij 0-0.

Beide ploegen kunnen desondanks van een geslaagd seizoen spreken. Real Madrid werd zoals geweten al Spaans kampioen, terwijl Real Betis beslag had gelegd op de Copa del Rey. En dat zorgde voor een fraai beeld vlak voor de aftrap. Zo besloten de spelers van beide ploegen om een erehaag te vormen voor mekaar.

COMMOTIE
Dergelijke erehaag had de voorbije weken al voor discussie gezorgd in Spanje. Zo weigerde uittredend kampioen Atlético Madrid deel te nemen aan het gebruik, toen de stadsrivaal één week na het behalen van de titel op bezoek kwam in het Wanda Metropolitano-stadion. In ons land is het dan weer uitkijken naar wat Anderlecht zondag gaat doen op bezoek bij Club Brugge.

LEES OOK: Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid
112

Een erehaag voor de kampioen ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

50
50
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

58
58
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

25
25
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

61
61
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

194
194
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

414
414
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

65
65
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

265
265
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

404
404
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

356
356
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

356
356
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

265
265
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

243
243
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

459
459
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

314
314
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

291
291
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

306
306
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

80
80
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

200
200
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

63
63
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

325
325
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws