TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakt werk van een extra aanvaller. Zo melden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Wel zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Loïs Openda kondigde dan weer aan dat hij definitief wil vertrekken bij Blauw-Zwart. "Het is geen goed idee om terug te gaan naar Brugge. Ik wil naar een andere club", aldus de kersvers Rode Duivel bij ESPN.



Ondertussen lijkt Club Brugge ook over goede papieren te beschikken in het dossier van Casper Nielsen. Volgens LDH ziet de smaakmaker van Union SG een overgang naar Jan Breydel wel zien zitten. Zijn makelaar werd echter ook gespot bij RSC Anderlecht. Paars-Wit kan door het mogelijke vertrek van Josh Cullen nog wel een extra middenvelder gebruiken, maar een overgang naar het Lotto Park lijkt onwaarschijnlijk voor Nielsen.



OH Leuven heeft zich verzekerd van een fraaie aanwinst voor volgend seizoen. De club kondigde op haar website immers de komst aan van Nordin Jackers (24). De doelman maakt de overstap van 1B-club Waasland-Beveren. Hij tekent voor drie seizoenen. Afgelopen seizoen stond Jackers, een jeugdproduct van KRC Genk, 27 keer onder de lat. Daarin wist hij vijf keer de nul te houden. Ook Raphael Holzhauser zal weldra tekenen op Den Dreef.

BUITENLAND
Kylian Mbappé zou volgens verschillende bronnen dit weekend zijn toekomstbeslissing bekend maken. Real Madrid leek lange tijd zijn bestemming te worden. Maar door een ultiem contractvoorstel van PSG zou hij nu toch weer aan het twijfelen zijn geslagen. Zo meldt de Spaanse tak van Eurosport dat Mbappé een tekenbonus van liefst 300 miljoen euro zou krijgen indien hij in Parijs blijft voetballen. Daarbovenop ook een netto-jaarsalaris van 100 miljoen euro. Bovendien zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club.



Bayern München speurt momenteel naar een mogelijke vervanger voor Robert Lewandowski. Sadio Mané (Liverpool FC) en Sasa Kalajdzic (VfB Stuttgart) worden bijvoorbeeld al genoemd. Volgens Goal.com en SPORT is er echter nog een derde grote kandidaat: Richarlison. De Braziliaanse international maakt al een tijdje het mooie weer bij Everton FC, maar zou zich klaar voelen voor een stap hogerop.



FC Barcelona ondernam in januari een poging om Alvaro Morata naar de club te halen en willen nu een herkansing. De Spaanse spits zou er moeten komen op aandrang van coach Xavi Hernandez. Volgens AS vond er reeds een ontmoeting plaats tussen de bestuurders van Barça en Atlético Madrid, de moederclub van Morata.

LEES OOK: Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

Welke club zou u Nielsen aanraden?

Meest recent

'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

19
19
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

5
5
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

48
48
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

21
21
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

24
24
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

46
46
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

75
75
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

61
61
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

60
60
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

483
483
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

48
48
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

63
63
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

241
241
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

140
140
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

50
50
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

178
178
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

190
190
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

208
208
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1337
1337
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

94
94
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

281
281
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

346
346
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71

Meer sportnieuws