TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakt werk van een extra aanvaller. Zo melden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Wel zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Loïs Openda kondigde dan weer aan dat hij definitief wil vertrekken bij Blauw-Zwart. "Het is geen goed idee om terug te gaan naar Brugge. Ik wil naar een andere club", aldus de kersvers Rode Duivel bij ESPN.



Ondertussen lijkt Club Brugge ook over goede papieren te beschikken in het dossier van Casper Nielsen. Volgens LDH ziet de smaakmaker van Union SG een overgang naar Jan Breydel wel zien zitten. Zijn makelaar werd echter ook gespot bij RSC Anderlecht. Paars-Wit kan door het mogelijke vertrek van Josh Cullen nog wel een extra middenvelder gebruiken, maar een overgang naar het Lotto Park lijkt onwaarschijnlijk voor Nielsen.



OH Leuven heeft zich verzekerd van een fraaie aanwinst voor volgend seizoen. De club kondigde op haar website immers de komst aan van Nordin Jackers (24). De doelman maakt de overstap van 1B-club Waasland-Beveren. Hij tekent voor drie seizoenen. Afgelopen seizoen stond Jackers, een jeugdproduct van KRC Genk, 27 keer onder de lat. Daarin wist hij vijf keer de nul te houden. Ook Raphael Holzhauser zal weldra tekenen op Den Dreef.

BUITENLAND
Kylian Mbappé zou volgens verschillende bronnen dit weekend zijn toekomstbeslissing bekend maken. Real Madrid leek lange tijd zijn bestemming te worden. Maar door een ultiem contractvoorstel van PSG zou hij nu toch weer aan het twijfelen zijn geslagen. Zo meldt de Spaanse tak van Eurosport dat Mbappé een tekenbonus van liefst 300 miljoen euro zou krijgen indien hij in Parijs blijft voetballen. Daarbovenop ook een netto-jaarsalaris van 100 miljoen euro. Bovendien zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club.



Bayern München speurt momenteel naar een mogelijke vervanger voor Robert Lewandowski. Sadio Mané (Liverpool FC) en Sasa Kalajdzic (VfB Stuttgart) worden bijvoorbeeld al genoemd. Volgens Goal.com en SPORT is er echter nog een derde grote kandidaat: Richarlison. De Braziliaanse international maakt al een tijdje het mooie weer bij Everton FC, maar zou zich klaar voelen voor een stap hogerop.



FC Barcelona ondernam in januari een poging om Alvaro Morata naar de club te halen en willen nu een herkansing. De Spaanse spits zou er moeten komen op aandrang van coach Xavi Hernandez. Volgens AS vond er reeds een ontmoeting plaats tussen de bestuurders van Barça en Atlético Madrid, de moederclub van Morata.

LEES OOK: 'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Welke club zou u Nielsen aanraden?

Meest recent

'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

5
5
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

33
33
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

90
90
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

42
42
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

60
60
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

178
178
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

256
256
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

130
130
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

79
79
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

28
28
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

355
355
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

57
57
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

162
162
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

450
450
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

312
312
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

113
113
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

97
97
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

272
272
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

427
427
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

192
192
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

406
406
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

195
195
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

190
190

Meer sportnieuws