TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

272
TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakt werk van een extra aanvaller. Zo melden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Wel zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Loïs Openda kondigde dan weer aan dat hij definitief wil vertrekken bij Blauw-Zwart. "Het is geen goed idee om terug te gaan naar Brugge. Ik wil naar een andere club", aldus de kersvers Rode Duivel bij ESPN.



Ondertussen lijkt Club Brugge ook over goede papieren te beschikken in het dossier van Casper Nielsen. Volgens LDH ziet de smaakmaker van Union SG een overgang naar Jan Breydel wel zien zitten. Zijn makelaar werd echter ook gespot bij RSC Anderlecht. Paars-Wit kan door het mogelijke vertrek van Josh Cullen nog wel een extra middenvelder gebruiken, maar een overgang naar het Lotto Park lijkt onwaarschijnlijk voor Nielsen.



OH Leuven heeft zich verzekerd van een fraaie aanwinst voor volgend seizoen. De club kondigde op haar website immers de komst aan van Nordin Jackers (24). De doelman maakt de overstap van 1B-club Waasland-Beveren. Hij tekent voor drie seizoenen. Afgelopen seizoen stond Jackers, een jeugdproduct van KRC Genk, 27 keer onder de lat. Daarin wist hij vijf keer de nul te houden. Ook Raphael Holzhauser zal weldra tekenen op Den Dreef.

BUITENLAND
Kylian Mbappé zou volgens verschillende bronnen dit weekend zijn toekomstbeslissing bekend maken. Real Madrid leek lange tijd zijn bestemming te worden. Maar door een ultiem contractvoorstel van PSG zou hij nu toch weer aan het twijfelen zijn geslagen. Zo meldt de Spaanse tak van Eurosport dat Mbappé een tekenbonus van liefst 300 miljoen euro zou krijgen indien hij in Parijs blijft voetballen. Daarbovenop ook een netto-jaarsalaris van 100 miljoen euro. Bovendien zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club.



Bayern München speurt momenteel naar een mogelijke vervanger voor Robert Lewandowski. Sadio Mané (Liverpool FC) en Sasa Kalajdzic (VfB Stuttgart) worden bijvoorbeeld al genoemd. Volgens Goal.com en SPORT is er echter nog een derde grote kandidaat: Richarlison. De Braziliaanse international maakt al een tijdje het mooie weer bij Everton FC, maar zou zich klaar voelen voor een stap hogerop.



FC Barcelona ondernam in januari een poging om Alvaro Morata naar de club te halen en willen nu een herkansing. De Spaanse spits zou er moeten komen op aandrang van coach Xavi Hernandez. Volgens AS vond er reeds een ontmoeting plaats tussen de bestuurders van Barça en Atlético Madrid, de moederclub van Morata.

LEES OOK: 'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Welke club zou u Nielsen aanraden?

Meest recent

Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

0
0
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

39
39
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

119
119
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

25
25
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

9
9
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

53
53
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

50
50
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

84
84
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

114
114
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

243
243
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

453
453
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

203
203
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

162
162
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

422
422
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

73
73
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

393
393
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

69
69
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

123
123
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

280
280
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

152
152
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64

Meer sportnieuws