TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakt werk van een extra aanvaller. Zo melden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Wel zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Loïs Openda kondigde dan weer aan dat hij definitief wil vertrekken bij Blauw-Zwart. "Het is geen goed idee om terug te gaan naar Brugge. Ik wil naar een andere club", aldus de kersvers Rode Duivel bij ESPN.



Ondertussen lijkt Club Brugge ook over goede papieren te beschikken in het dossier van Casper Nielsen. Volgens LDH ziet de smaakmaker van Union SG een overgang naar Jan Breydel wel zien zitten. Zijn makelaar werd echter ook gespot bij RSC Anderlecht. Paars-Wit kan door het mogelijke vertrek van Josh Cullen nog wel een extra middenvelder gebruiken, maar een overgang naar het Lotto Park lijkt onwaarschijnlijk voor Nielsen.



OH Leuven heeft zich verzekerd van een fraaie aanwinst voor volgend seizoen. De club kondigde op haar website immers de komst aan van Nordin Jackers (24). De doelman maakt de overstap van 1B-club Waasland-Beveren. Hij tekent voor drie seizoenen. Afgelopen seizoen stond Jackers, een jeugdproduct van KRC Genk, 27 keer onder de lat. Daarin wist hij vijf keer de nul te houden. Ook Raphael Holzhauser zal weldra tekenen op Den Dreef.

BUITENLAND
Kylian Mbappé zou volgens verschillende bronnen dit weekend zijn toekomstbeslissing bekend maken. Real Madrid leek lange tijd zijn bestemming te worden. Maar door een ultiem contractvoorstel van PSG zou hij nu toch weer aan het twijfelen zijn geslagen. Zo meldt de Spaanse tak van Eurosport dat Mbappé een tekenbonus van liefst 300 miljoen euro zou krijgen indien hij in Parijs blijft voetballen. Daarbovenop ook een netto-jaarsalaris van 100 miljoen euro. Bovendien zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club.



Bayern München speurt momenteel naar een mogelijke vervanger voor Robert Lewandowski. Sadio Mané (Liverpool FC) en Sasa Kalajdzic (VfB Stuttgart) worden bijvoorbeeld al genoemd. Volgens Goal.com en SPORT is er echter nog een derde grote kandidaat: Richarlison. De Braziliaanse international maakt al een tijdje het mooie weer bij Everton FC, maar zou zich klaar voelen voor een stap hogerop.



FC Barcelona ondernam in januari een poging om Alvaro Morata naar de club te halen en willen nu een herkansing. De Spaanse spits zou er moeten komen op aandrang van coach Xavi Hernandez. Volgens AS vond er reeds een ontmoeting plaats tussen de bestuurders van Barça en Atlético Madrid, de moederclub van Morata.

LEES OOK: Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Welke club zou u Nielsen aanraden?

Meest recent

Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

17
17
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

107
107
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

142
142
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

215
215
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

74
74
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

363
363
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

307
307
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

197
197
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

150
150
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

332
332
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

195
195
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

262
262
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

74
74
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

188
188
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

432
432
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

127
127
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

413
413
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

125
125
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

426
426
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

328
328
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

130
130
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

329
329
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

31
31
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

161
161

Meer sportnieuws