TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

272 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club speelt Duivel kwijt, nieuwe Mbappé-bom'

Zowel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakt werk van een extra aanvaller. Zo melden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Wel zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Loïs Openda kondigde dan weer aan dat hij definitief wil vertrekken bij Blauw-Zwart. "Het is geen goed idee om terug te gaan naar Brugge. Ik wil naar een andere club", aldus de kersvers Rode Duivel bij ESPN.



Ondertussen lijkt Club Brugge ook over goede papieren te beschikken in het dossier van Casper Nielsen. Volgens LDH ziet de smaakmaker van Union SG een overgang naar Jan Breydel wel zien zitten. Zijn makelaar werd echter ook gespot bij RSC Anderlecht. Paars-Wit kan door het mogelijke vertrek van Josh Cullen nog wel een extra middenvelder gebruiken, maar een overgang naar het Lotto Park lijkt onwaarschijnlijk voor Nielsen.



OH Leuven heeft zich verzekerd van een fraaie aanwinst voor volgend seizoen. De club kondigde op haar website immers de komst aan van Nordin Jackers (24). De doelman maakt de overstap van 1B-club Waasland-Beveren. Hij tekent voor drie seizoenen. Afgelopen seizoen stond Jackers, een jeugdproduct van KRC Genk, 27 keer onder de lat. Daarin wist hij vijf keer de nul te houden. Ook Raphael Holzhauser zal weldra tekenen op Den Dreef.

BUITENLAND
Kylian Mbappé zou volgens verschillende bronnen dit weekend zijn toekomstbeslissing bekend maken. Real Madrid leek lange tijd zijn bestemming te worden. Maar door een ultiem contractvoorstel van PSG zou hij nu toch weer aan het twijfelen zijn geslagen. Zo meldt de Spaanse tak van Eurosport dat Mbappé een tekenbonus van liefst 300 miljoen euro zou krijgen indien hij in Parijs blijft voetballen. Daarbovenop ook een netto-jaarsalaris van 100 miljoen euro. Bovendien zou hij zeggenschap krijgen binnen de (sportieve) plannen van de club.



Bayern München speurt momenteel naar een mogelijke vervanger voor Robert Lewandowski. Sadio Mané (Liverpool FC) en Sasa Kalajdzic (VfB Stuttgart) worden bijvoorbeeld al genoemd. Volgens Goal.com en SPORT is er echter nog een derde grote kandidaat: Richarlison. De Braziliaanse international maakt al een tijdje het mooie weer bij Everton FC, maar zou zich klaar voelen voor een stap hogerop.



FC Barcelona ondernam in januari een poging om Alvaro Morata naar de club te halen en willen nu een herkansing. De Spaanse spits zou er moeten komen op aandrang van coach Xavi Hernandez. Volgens AS vond er reeds een ontmoeting plaats tussen de bestuurders van Barça en Atlético Madrid, de moederclub van Morata.

LEES OOK: OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

Welke club zou u Nielsen aanraden?

Meest recent

België écht niet naar WK? KBVB reageert op UEFA-boycot

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

49
49
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1069
1069
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

75
75
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

280
280
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

96
96
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

372
372
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

11
11
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

347
347
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

266
266
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

103
103
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

194
194
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

426
426
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

108
108
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

84
84
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

192
192
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

107
107
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

117
117
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

429
429
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

154
154
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

1543
1543
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

84
84
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

64
64
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

111
111
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

264
264
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

191
191

Meer sportnieuws