'Gent pakt uit met bruut transferoffensfief'

door
'Gent pakt uit met bruut transferoffensfief'

Daags voor de seizoensafsluiter tegen Sporting Charleroi, kwam AA Gent met belangrijk nieuws naar buiten. Zo maakte de club vrijdag bekend dat Hein Vanhaezebrouck zijn aflopende contract dan toch verlengd heeft. En dus kan het vizier volledig gericht worden op het vormen van de spelersselectie voor volgend seizoen.


De voorbije weken werd flink gespeculeerd over de toekomst van Vanhaezebrouck, die ook aan andere Belgische clubs werd gelinkt. Maar uiteindelijk blijft de succestrainer dus in de Ghelamco Arena op post. Hij zette zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst tot medio 2024. Al stonden daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo wou de coach vooral de garantie dat Gent volgend seizoen opnieuw een kern heeft die voor de prijzen kan meedoen.

En die garantie kreeg hij uiteindelijk ook. Volgens Het Laatste Nieuws is het in eerste instantie de bedoeling om de huidige sterkhouders aan boord te houden. Het behouden van Tarik Tissoudali zou bijvoorbeeld dé topprioriteit zijn. Voorlopig leverden de onderhandelingen omtrent een contractverlenging niets op, maar de club blijft aandringen op een doorbraak. Daarnaast zou men ook bereid zijn een inspanning te doen om Jordan Torunarigha, gehuurd van Hertha Berlijn, langer aan boord te houden.

VERSTERKING IN BREEDTE
Maar het behouden van de sterkhouders is niet voldoende. Zo zal er ook versterking volgen, waardoor de spelerskern in staat moet zijn om op meerdere fronten mee te strijden. "Ik hoop dat de jongens die we binnenhalen concurrenten worden van zij die meestal starten. Dat zou een echte kwaliteitsinjectie zijn en dat is absoluut onze doelstelling", maakte Vanhaezebrouck zich sterk.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

In welke linie heeft Gent het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

7
7
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

35
35
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

15
15
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

23
23
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

27
27
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

144
144
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

237
237
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

105
105
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

73
73
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

184
184
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

424
424
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

319
319
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

108
108
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

345
345
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

394
394
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

114
114
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

89
89
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

189
189
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

182
182
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

200
200
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

98
98

Meer sportnieuws