'Gent pakt uit met bruut transferoffensfief'

door
'Gent pakt uit met bruut transferoffensfief'

Daags voor de seizoensafsluiter tegen Sporting Charleroi, kwam AA Gent met belangrijk nieuws naar buiten. Zo maakte de club vrijdag bekend dat Hein Vanhaezebrouck zijn aflopende contract dan toch verlengd heeft. En dus kan het vizier volledig gericht worden op het vormen van de spelersselectie voor volgend seizoen.


De voorbije weken werd flink gespeculeerd over de toekomst van Vanhaezebrouck, die ook aan andere Belgische clubs werd gelinkt. Maar uiteindelijk blijft de succestrainer dus in de Ghelamco Arena op post. Hij zette zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst tot medio 2024. Al stonden daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo wou de coach vooral de garantie dat Gent volgend seizoen opnieuw een kern heeft die voor de prijzen kan meedoen.

En die garantie kreeg hij uiteindelijk ook. Volgens Het Laatste Nieuws is het in eerste instantie de bedoeling om de huidige sterkhouders aan boord te houden. Het behouden van Tarik Tissoudali zou bijvoorbeeld dé topprioriteit zijn. Voorlopig leverden de onderhandelingen omtrent een contractverlenging niets op, maar de club blijft aandringen op een doorbraak. Daarnaast zou men ook bereid zijn een inspanning te doen om Jordan Torunarigha, gehuurd van Hertha Berlijn, langer aan boord te houden.

VERSTERKING IN BREEDTE
Maar het behouden van de sterkhouders is niet voldoende. Zo zal er ook versterking volgen, waardoor de spelerskern in staat moet zijn om op meerdere fronten mee te strijden. "Ik hoop dat de jongens die we binnenhalen concurrenten worden van zij die meestal starten. Dat zou een echte kwaliteitsinjectie zijn en dat is absoluut onze doelstelling", maakte Vanhaezebrouck zich sterk.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

In welke linie heeft Gent het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

20
20
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

29
29
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

38
38
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

54
54
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

40
40
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

39
39
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

70
70
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

164
164
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

133
133
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

119
119
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

63
63
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

57
57
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

121
121
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

176
176
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

152
152
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

202
202
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

365
365
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

494
494
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

279
279

Meer sportnieuws