'Vanhaezebrouck kreeg garantie dat sleutelpion blijft'

336
'Vanhaezebrouck kreeg garantie dat sleutelpion blijft'

Er is een einde gekomen aan de speculaties over de toekomst van Hein Vanhaezebrouck. De Gent-coach blijft op post in de Arteveldestad. Dat maakte de club vrijdag bekend. De supporters van de Buffalo's kunnen zo op hun beide oren slapen.


Vanhaezebrouck was immers de architect achter enkele van de grootste successen in de clubgeschiedenis. Zo was er de titel in 2015 en de daaropvolgende succesvolle CL-campagne. Dit seizoen loodste HVH de Gentenaren dan weer naar de vierde beker ooit. Genoeg redenen voor beide partijen om langer door te gaan met elkaar, zo blijkt. Het is voor de coach wel afwachten hoe zijn selectie voor volgend jaar er zal uitzien en welke sterkhouders aan boord blijven.

De verlenging van Vanhaezebrouck kwam ook ter sprake bij Sporza. Daar denkt Tom Boudeweel dat Vanhaezebrouck mogelijk grote garanties gekregen heeft van het Gent-bestuur. "Misschien staat Vanhaezebrouck nu zelfs nog in een sterkere positie. Om zelf meer en meer de sportieve toekomst uit te tekenen bijvoorbeeld. Of misschien heeft hij de garantie gekregen dat Tissoudali zal blijven. Ik denk maar luidop na", zegt de journalist.

STERSPELER

Tissoudali was zonder twijfel de Gentste sterspeler van dit seizoen. De Marokkaan scoorde niet alleen 27 keer in alle competities, maar gaf ook nog eens 9 assists. Veel van zijn goals kwamen bovendien na een heerlijke dribbel waarbij hij zich langs een of meerdere tegenstanders slingerde. Het leverde Tissoudali alvast de Ebbenhouten Schoen op. Mogelijk volgt ook een toptransfer. Zo werd de Marokkaan al nadrukkelijk gelinkt aan het Spaanse Valencia. Of blijft hij toch aan boord van het schip met Hein als kapitein?  

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Wat zal Tissoudali doen?

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

18
18
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

9
9
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

290
290
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

153
153
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

829
829
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

141
141
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

190
190
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

75
75
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

266
266
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

202
202
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

263
263
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

56
56
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

130
130
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

431
431
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

125
125
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

534
534
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

116
116
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws