'Vanhaezebrouck kreeg garantie dat sleutelpion blijft'

336 stemmen
'Vanhaezebrouck kreeg garantie dat sleutelpion blijft'

Er is een einde gekomen aan de speculaties over de toekomst van Hein Vanhaezebrouck. De Gent-coach blijft op post in de Arteveldestad. Dat maakte de club vrijdag bekend. De supporters van de Buffalo's kunnen zo op hun beide oren slapen.


Vanhaezebrouck was immers de architect achter enkele van de grootste successen in de clubgeschiedenis. Zo was er de titel in 2015 en de daaropvolgende succesvolle CL-campagne. Dit seizoen loodste HVH de Gentenaren dan weer naar de vierde beker ooit. Genoeg redenen voor beide partijen om langer door te gaan met elkaar, zo blijkt. Het is voor de coach wel afwachten hoe zijn selectie voor volgend jaar er zal uitzien en welke sterkhouders aan boord blijven.

De verlenging van Vanhaezebrouck kwam ook ter sprake bij Sporza. Daar denkt Tom Boudeweel dat Vanhaezebrouck mogelijk grote garanties gekregen heeft van het Gent-bestuur. "Misschien staat Vanhaezebrouck nu zelfs nog in een sterkere positie. Om zelf meer en meer de sportieve toekomst uit te tekenen bijvoorbeeld. Of misschien heeft hij de garantie gekregen dat Tissoudali zal blijven. Ik denk maar luidop na", zegt de journalist.

STERSPELER

Tissoudali was zonder twijfel de Gentste sterspeler van dit seizoen. De Marokkaan scoorde niet alleen 27 keer in alle competities, maar gaf ook nog eens 9 assists. Veel van zijn goals kwamen bovendien na een heerlijke dribbel waarbij hij zich langs een of meerdere tegenstanders slingerde. Het leverde Tissoudali alvast de Ebbenhouten Schoen op. Mogelijk volgt ook een toptransfer. Zo werd de Marokkaan al nadrukkelijk gelinkt aan het Spaanse Valencia. Of blijft hij toch aan boord van het schip met Hein als kapitein?  

LEES OOK: Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

🚀

Wat zal Tissoudali doen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

18
18
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

23
23
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

55
55
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

93
93
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

66
66
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

95
95
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

391
391
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

380
380
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

128
128
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

768
768
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

119
119
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

89
89
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

209
209
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

391
391
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

357
357
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

584
584
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1032
1032
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws