'Vanhaezebrouck kreeg garantie dat sleutelpion blijft'

336 stemmen
'Vanhaezebrouck kreeg garantie dat sleutelpion blijft'

Er is een einde gekomen aan de speculaties over de toekomst van Hein Vanhaezebrouck. De Gent-coach blijft op post in de Arteveldestad. Dat maakte de club vrijdag bekend. De supporters van de Buffalo's kunnen zo op hun beide oren slapen.


Vanhaezebrouck was immers de architect achter enkele van de grootste successen in de clubgeschiedenis. Zo was er de titel in 2015 en de daaropvolgende succesvolle CL-campagne. Dit seizoen loodste HVH de Gentenaren dan weer naar de vierde beker ooit. Genoeg redenen voor beide partijen om langer door te gaan met elkaar, zo blijkt. Het is voor de coach wel afwachten hoe zijn selectie voor volgend jaar er zal uitzien en welke sterkhouders aan boord blijven.

De verlenging van Vanhaezebrouck kwam ook ter sprake bij Sporza. Daar denkt Tom Boudeweel dat Vanhaezebrouck mogelijk grote garanties gekregen heeft van het Gent-bestuur. "Misschien staat Vanhaezebrouck nu zelfs nog in een sterkere positie. Om zelf meer en meer de sportieve toekomst uit te tekenen bijvoorbeeld. Of misschien heeft hij de garantie gekregen dat Tissoudali zal blijven. Ik denk maar luidop na", zegt de journalist.

STERSPELER

Tissoudali was zonder twijfel de Gentste sterspeler van dit seizoen. De Marokkaan scoorde niet alleen 27 keer in alle competities, maar gaf ook nog eens 9 assists. Veel van zijn goals kwamen bovendien na een heerlijke dribbel waarbij hij zich langs een of meerdere tegenstanders slingerde. Het leverde Tissoudali alvast de Ebbenhouten Schoen op. Mogelijk volgt ook een toptransfer. Zo werd de Marokkaan al nadrukkelijk gelinkt aan het Spaanse Valencia. Of blijft hij toch aan boord van het schip met Hein als kapitein?  

LEES OOK: Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Wat zal Tissoudali doen?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

1
1
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

92
92
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

19
19
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

202
202
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

29
29
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

147
147
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

386
386
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

402
402
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

112
112
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

77
77
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

344
344
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

373
373
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

371
371
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

133
133
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

671
671
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

147
147
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

282
282
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

316
316
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

298
298
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

326
326

Meer sportnieuws