Kogel door de kerk: Vanhaezebrouck blijft bij AA Gent

190 stemmen
Kogel door de kerk: Vanhaezebrouck blijft bij AA Gent

AA Gent kende een zeer bewogen seizoen, waarin het een moeilijke start kende maar na Nieuwjaar een stevige remonte maakte. Het kan uiteindelijk nog tevreden zijn over de eindbalans: het pakte de Croky Cup door in de finale Anderlecht na strafschoppen te kloppen, in de competitie greep het maar net naast de top vier en won het de Europe Play-Off en in de Conference League haalde het de achtste finale, waarmee Gent als enige Belgische club Europees overwinterde.


Hein Vanhaezebrouck pakte zo zijn tweede trofee met de Buffalo's na de titel in 2015, maar het was nog maar de vraag of dat succes nog een vervolg zou krijgen. De onderhandelingen over een verlenging van zijn aflopende contract liepen immers moeizaam, vooral omdat de trainer garanties wou dat er in de zomer voldoende geïnvesteerd zou worden in de ploeg om volgend seizoen weer stappen vooruit te kunnen zetten.

De laatste dagen zag het er wel alsmaar meer naar uit dat beide partijen elkaar nog zouden vinden en dat is nu ook gebeurd. AA Gent bevestigde het nieuws vrijdagochtend officieel. "Het nieuws waar alle supporters van KAA Gent op zaten te wachten, is een feit: Hein Vanhaezebrouck zal ook de komende twee seizoenen onze trainer zijn! KAA Gent is blij en trots te kunnen melden dat Hein zijn contract verlengd heeft tot 2024", laat de club weten in een statement.

TWEEDE PERIODE
De tweede passage van Vanhaezebrouck in de Ghelamco Arena duurt dus nog wat langer, nadat hij in december 2020 terugkeerde. Hij had Gent eerder al gecoacht van 2014 tot 2017. Tussendoor was hij even zonder al te veel succes aan de slag bij Anderlecht.


LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Zal AA Gent volgend seizoen beter doen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

42
42
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

42
42
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

67
67
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

96
96
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

33
33
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

240
240
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

33
33
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

295
295
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

108
108
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

270
270
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

106
106
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

197
197
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

186
186
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

101
101
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

39
39
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

101
101
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

263
263
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

721
721
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

191
191
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

246
246
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

162
162
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

124
124
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

220
220
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1129
1129

Meer sportnieuws