'Club Brugge legt 5 miljoen klaar voor aanvaller'

448 stemmen
'Club Brugge legt 5 miljoen klaar voor aanvaller'

Nadat een groot deel van de selectie de titel was gaan vieren op Ibiza, hebben de trainingen bij Club Brugge zich inmiddels hervat. Komende zondag staat immers nog de seizoensafsluiter tegen RSC Anderlecht op het programma. Maar voor de clubleiding kan daarna pas het echte werk beginnen.


Zo mag Brugse bestuur zich opmaken voor een drukke zomer. In eerste instantie zal een opvolger gevonden moeten worden voor hoofdcoach Alfred Schreuder, die onderweg is naar Ajax. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Vervolgens wordt het vizier op de zomermercato gericht. Preses Bart Verhaeghe bevestigde zondag dat de selectie niet verzwakt uit de mercato zal komen. En vermist er toch enkele spelers op vertrekken staan, zal er dus ook versterking moeten volgen.

Met Bjorn Meijer is de komst van een extra linksback alvast een feit. En ondertussen zou Blauw-Zwart al in de weer zijn met de volgende aanwinst. Zo meldden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Hij versierde ook al een eerste selectie voor de nationale ploeg van Zwitserland.

5 MILJOEN
En de berichtgeving wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het medium stelt dat de gesprekken lopen, maar in tegenstelling tot eerdere berichten is een akkoord nog niet voor meteen. Blauw-Zwart zal wel moeten dokken, zo zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Dat de Zwitser met Kossovaarse roots komende zomer vertrekt, staat in ieder geval vast. Aan Vincent Mannaert en co dus om de deal te sluiten.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge is nu al topfavoriet voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

WK-WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

6
6
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

32
32
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

263
263
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

141
141
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

110
110
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

76
76
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

611
611
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

418
418
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

375
375
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

323
323
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

237
237
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

107
107
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

306
306
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

481
481
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

108
108

Meer sportnieuws