'Club Brugge legt 5 miljoen klaar voor aanvaller'

door
'Club Brugge legt 5 miljoen klaar voor aanvaller'

Nadat een groot deel van de selectie de titel was gaan vieren op Ibiza, hebben de trainingen bij Club Brugge zich inmiddels hervat. Komende zondag staat immers nog de seizoensafsluiter tegen RSC Anderlecht op het programma. Maar voor de clubleiding kan daarna pas het echte werk beginnen.


Zo mag Brugse bestuur zich opmaken voor een drukke zomer. In eerste instantie zal een opvolger gevonden moeten worden voor hoofdcoach Alfred Schreuder, die onderweg is naar Ajax. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Vervolgens wordt het vizier op de zomermercato gericht. Preses Bart Verhaeghe bevestigde zondag dat de selectie niet verzwakt uit de mercato zal komen. En vermist er toch enkele spelers op vertrekken staan, zal er dus ook versterking moeten volgen.

Met Bjorn Meijer is de komst van een extra linksback alvast een feit. En ondertussen zou Blauw-Zwart al in de weer zijn met de volgende aanwinst. Zo meldden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Hij versierde ook al een eerste selectie voor de nationale ploeg van Zwitserland.

5 MILJOEN
En de berichtgeving wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het medium stelt dat de gesprekken lopen, maar in tegenstelling tot eerdere berichten is een akkoord nog niet voor meteen. Blauw-Zwart zal wel moeten dokken, zo zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Dat de Zwitser met Kossovaarse roots komende zomer vertrekt, staat in ieder geval vast. Aan Vincent Mannaert en co dus om de deal te sluiten.

LEES OOK: Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge is nu al topfavoriet voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

89
89
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

72
72
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

264
264
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

27
27
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

117
117
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

140
140
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

362
362
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

95
95
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

231
231
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

254
254
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

87
87
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1845
1845
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

476
476
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

206
206
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

161
161
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

677
677
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

68
68
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

398
398
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

257
257
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

659
659
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

93
93
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281

Meer sportnieuws