'Club Brugge legt 5 miljoen klaar voor aanvaller'

448
'Club Brugge legt 5 miljoen klaar voor aanvaller'

Nadat een groot deel van de selectie de titel was gaan vieren op Ibiza, hebben de trainingen bij Club Brugge zich inmiddels hervat. Komende zondag staat immers nog de seizoensafsluiter tegen RSC Anderlecht op het programma. Maar voor de clubleiding kan daarna pas het echte werk beginnen.


Zo mag Brugse bestuur zich opmaken voor een drukke zomer. In eerste instantie zal een opvolger gevonden moeten worden voor hoofdcoach Alfred Schreuder, die onderweg is naar Ajax. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Vervolgens wordt het vizier op de zomermercato gericht. Preses Bart Verhaeghe bevestigde zondag dat de selectie niet verzwakt uit de mercato zal komen. En vermist er toch enkele spelers op vertrekken staan, zal er dus ook versterking moeten volgen.

Met Bjorn Meijer is de komst van een extra linksback alvast een feit. En ondertussen zou Blauw-Zwart al in de weer zijn met de volgende aanwinst. Zo meldden Zwitserse media dat de landskampioen aan het onderhandelen zou zijn met Kastriot Imeri. Deze 21-jarige flankspeler, die ook andere posities uit de voeten kan, heeft een sterk seizoen achter de rug bij de Zwitserse middenmoter Servette Genève. Hij versierde ook al een eerste selectie voor de nationale ploeg van Zwitserland.

5 MILJOEN
En de berichtgeving wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het medium stelt dat de gesprekken lopen, maar in tegenstelling tot eerdere berichten is een akkoord nog niet voor meteen. Blauw-Zwart zal wel moeten dokken, zo zou Imeri zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. Dat de Zwitser met Kossovaarse roots komende zomer vertrekt, staat in ieder geval vast. Aan Vincent Mannaert en co dus om de deal te sluiten.

LEES OOK: Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Club Brugge is nu al topfavoriet voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

10
10
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

18
18
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

34
34
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

5
5
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

31
31
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

20
20
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

229
229
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

149
149
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

59
59
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

114
114
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

80
80
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

60
60
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

118
118
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

276
276
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

189
189
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

125
125
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

459
459
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

308
308
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

116
116
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

443
443

Meer sportnieuws