Speler kondigt vertrek bij AA Gent aan

door
Speler kondigt vertrek bij AA Gent aan

AA Gent wist zich vorig weekend al te verzekeren van de eindwinst in de Europe Play-Off, waardoor er zaterdag in de slotwedstrijd tegen Charleroi niets meer op het spel staat. De voorbereiding op het nieuwe seizoen kan zo eigenlijk al beginnen voor de Buffalo's, die zaterdag wellicht ook afscheid nemen van enkele spelers.


Trainer Hein Vanhaezebrouck tekende dan wel alsnog een nieuw contract, maar aan de andere kant kondigt een speler zijn vertrek aan. Enkele dagen nadat hij nog aangekondigd had dat hij graag in Gent wou blijven, gooit Roman Bezus de handdoek toch in de ring. "In november kreeg ik een voorstel voor een contractverlenging van één jaar, maar dat is uiteindelijk niet uitgemond in een akkoord", geeft de middenvelder aan in Het Laatste Nieuws. "Ik hoop dat ik in België kan blijven, maar we zien wel waar mijn toekomst ligt. (lacht) Ik zal altijd wel ergens kunnen voetballen, al zullen we Gent wel missen."

Voor de 31-jarige Bezus komt er zo na 3,5 jaar een einde aan zijn avontuur in de Arteveldestad. Gent nam de Oekraïense spelmaker in januari 2019 over van STVV, waar hij in 2016 neergestreken was. In de Ghelamco Arena pendelde Bezus echter al die tijd tussen basis en bank, een onbetwiste titularis was hij nooit. Hij kwam uiteindelijk 119 keer in actie voor de club, waarbij hij achttien keer scoorde en achttien assists gaf. Er was de voorbije weken al sprake van interesse van Zulte Waregem, dus mogelijk zal Bezus zijn zin krijgen en in België blijven.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Jammer dat hij Gent verlaat?

Meest recent

"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

23
23
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

20
20
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

8
8
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

22
22
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

101
101
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

54
54
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

38
38
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

66
66
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

285
285
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

30
30
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

151
151
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

36
36
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

39
39
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

118
118
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

246
246
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

313
313
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

199
199
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

122
122
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

51
51
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

235
235
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

63
63

Meer sportnieuws