Fabrizio Romano neemt laatste twijfel weg over Origi-transfer

door
Fabrizio Romano neemt laatste twijfel weg over Origi-transfer

Roberto Martinez maakte woensdag zijn selectie bekend voor de komende vier interlands in de Nations League. In de 32-koppige spelersgroep was geen plek voorzien voor Divock Origi, die de voorbije maanden te weinig minuten maakte om in aanmerking te komen voor een oproepingsbrief. Maar er lijkt verandering op komst in zijn situatie.


Bij zijn huidige club Liverpool FC kon Origi nooit echt aanspraak maken op een vaste basisstek. Doorheen de jaren veroverde hij met enkele belangrijke goals weliswaar een plek in de harten van de supporters en coach Jürgen Klopp zwaaide regelmatig met lof naar hem, toch zat er voor de Rode Duivel niet meer in dan een rol als luxe-invaller.

De club besloot dan ook om zijn aflopende contract niet te verlengen en dus kan Origi vanaf de zomer op transfervrije basis op zoek naar een nieuwe werkgever. Al lijkt hij die inmiddels al gevonden te hebben. Zo deden de voorbije weken heel wat geruchten de ronde over een mogelijke overgang naar AC Milan. Die overgang lijkt nu ook nagenoeg in kannen en kruiken.

GEEN TWIJFEL MEER
Transferautoriteit Fabrizio Romano kwam immers met update over het dossier-Origi. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Italiaan bestaan er geen twijfels over dat San Siro de bestemming wordt van Origi. Nadat komend weekend de titeldebatten in Engeland en Italië beslecht worden, zal hij doorreizen om zijn medische proeven af te leggen. Wanneer die succesvol blijken, zal Origi zijn kribbel zetten onder een meerjarig contract.

LEES OOK: Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Origi is veel te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

26
26
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

14
14
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

122
122
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

73
73
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

34
34
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

142
142
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

52
52
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

71
71
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

92
92
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

55
55
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

201
201
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

170
170
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

186
186
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

127
127
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

139
139
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

128
128
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

57
57
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

56
56
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

76
76
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

474
474
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

135
135
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

144
144
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

225
225
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

43
43

Meer sportnieuws