'PSG zet Messi en Neymar in schaduw met topaankoop'

door
'PSG zet Messi en Neymar in schaduw met topaankoop'

Paris Saint-Germain sluit aanstaande zaterdag zijn seizoen af met een overbodige thuiswedstrijd tegen FC Metz. Naar alle waarschijnlijkheid wordt dat het einde van het Kylian Mbappé-tijdperk in het Parc des Princes. En dus wil de Franse kampioen een opvolger van formaat aantrekken.


De nog altijd maar 23-jarige Mbappé is andermaal bezig aan een uitstekend seizoen. Voorlopig zit hij bijvoorbeeld aan 25 goals en 19 assists 34 Ligue 1-matchen bij PSG. Maar zijn contract in Parijs is aflopend en ondanks verwoede pogingen slaagde zijn huidige werkgever er niet in om hem tot een verlenging te verleiden. En ondertussen is al een tijdje duidelijk dat Real Madrid allicht de uitverkoren bestemming zal worden.

Op 1 juli, als zijn contract bij PSG, er definitief opzit, zou de overgang volgens Spaanse bronnen definitief beklonken worden. In dat geval zou de Franse kampioen dus een nieuwe topaanvaller willen aantrekken. Daarvoor deden inmiddels verschillende namen de ronde gaande van Robert Lewandowski tot Darwin Nuñez. Volgens BILD staat Sadio Mané echter het hoogst aangeschreven om in de voetsporen van Mbappé te treden.

MEER GOALS DAN MESSI EN NEYMAR
De prijzenpakker van Liverpool FC en Senegal is zelf ook bezig aan een succesvol seizoen. Zo scoorde hij bijna dubbel zoveel keer als Neymar én Lionel Messi samen. Maar Mané gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in op Anfield. Wanneer de overeenkomst niet verlengd wordt, is Liverpool genoodzaakt om hem in de volgende mercato te verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. En van dat scenario zou PSG willen profiteren.

LEES OOK: 'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Mané zou een ideale vervanger voor Mbappé zijn ...

Meest recent

Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

7
7
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

15
15
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

11
11
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

281
281
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

87
87
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

95
95
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

332
332
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

46
46
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

416
416
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

526
526
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

107
107
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

264
264
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

260
260
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

294
294
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

190
190
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

66
66
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

168
168
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

244
244
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

177
177
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

198
198
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

317
317
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

175
175
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184

Meer sportnieuws