'Standard pakt uit met sensationele terugkeer'

335
'Standard pakt uit met sensationele terugkeer'

Het heeft lange tijd geduurd voor er bij Standard duidelijkheid kwam na de overname door 777 Partners, maar met de aanstelling van Fergal Harkin als sportief directeur lijkt er eindelijk begonnen te kunnen worden met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste taak wordt het aanstellen van een nieuwe trainer, daarna kan ook de invulling van de spelerskern beginnen.


Standard lijkt daarvoor alvast over meer middelen te gaan beschikken dan de voorbije seizoenen onder Bruno Venanzi en die worden mogelijk aangewend voor een spectaculaire terugkeer. London World meldt immers dat Christian Benteke weleens terug naar Luik zou kunnen keren. De 31-jarige spits genoot een deel van zijn jeugdopleiding bij de Rouches en speelde ook in het eerste elftal tussen 2009 en 2011. Standard ziet hem graag zijn carrière op Sclessin afsluiten.

Benteke lijkt in de zomer best een transfer te gaan maken, want bij Crystal Palace komt hij tegenwoordig amper nog aan de bak. Hij werd woensdag ook gepasseerd door Roberto Martinez voor de selectie voor de Nations League in juni, waardoor ook deelname aan het WK nog meer op de helling komt te staan. Benteke heeft wel nog een jaar contract.

TURKIJE
Crystal Palace zou echter bereid kunnen zijn om mee te werken aan een transfer, ook omwille van zijn pittige salaris. Dat zou voor Standard een probleem kunnen vormen, evenals het feit dat Benteke vindt dat hij nog steeds meekan op het hoogste niveau en zijn familie zich goed voelt in Londen. Bovendien heerst er ook interesse vanuit Turkije, waar kampioen Trabzonspor en Antalyaspor al geïnformeerd zouden hebben.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zou dat een goede zet zijn van Standard?

Meest recent

HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

11
11
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

33
33
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

36
36
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

39
39
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

135
135
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

200
200
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

68
68
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

390
390
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

393
393
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

194
194
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

191
191
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1662
1662
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

389
389
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

307
307
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

328
328
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

96
96
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230

Meer sportnieuws