'Union hoopt stiekem op Undav-stunt'

247 stemmen
'Union hoopt stiekem op Undav-stunt'

Union SG heeft als promovendus een historisch goed seizoen achter de rug. Maar uiteindelijk grepen de Brusselaars toch naast de landstitel. Of er in de komende seizoenen nog zo'n kans zal volgen valt evenwel te betwijfelen, zo dreigt er in de zomer een heuse leegloop aan te komen.


Als tweede van de Champions' Play-Offs verzekerd Union zich wel van een plekje in de voorrondes van de Champions League. De vraag is evenwel met welke selectie de Brusselaars dat Europese avontuur zullen aanvatten. Verschillende sterkhouders worden immers al volop gelinkt aan een vertrek. Casper Nielsen, Siebe Van der Heyden, Dante Vanzeir, Teddy Teuma, ... . Verschillende namen doken de voorbije weken al op in de transferbulletins.

Topschutter Deniz Undav heeft zijn transfer zelfs al beet. Hij werd in de winter verkocht aan moederclub Brighton, dat hem wel het seizoen liet afwerken in het Dudenpark. De bedoeling is dat de Duitse spits vanaf de voorbereiding mag gaan bewijzen dat hij een plekje in de Premier League waard is. Maar als Undav dan niet meteen kan overtuigen, is het volgens 7 sur 7 niet uitgesloten dat hij meteen weer verhuurd wordt.

EUROPEES VOETBAL
En volgens het Waalse medium is het in dat scenario niet ondenkbaar dat hij teruggestuurd wordt naar Union. Daar zou hij immers verzekerd zijn van Europees voetbal en kan hij in een vertrouwde omgeving zijn waarde verder opkrikken. De Brusselaars zouden die optie best wel zien zitten, maar voorlopig is daar nog geen sprake van. Sowieso mag Undav eerst bewijzen wat hij waard is in Brighton. Pas wanneer blijkt dat zijn speelkansen daar beperkt zullen worden, kan een eventuele terugkeer aan de orde komen.

LEES OOK: 'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Undav kan het niveau van de Premier League aan ...

Meest recent

Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

268
268
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

30
30
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

64
64
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

147
147
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

42
42
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

301
301
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

72
72
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

123
123
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

80
80
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

57
57
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

202
202
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

76
76
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

179
179
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

160
160
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

68
68
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

402
402
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

203
203
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

278
278
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

162
162

Meer sportnieuws