'Antwerp wint de strijd om Van Bommel'

398 stemmen
'Antwerp wint de strijd om Van Bommel'

Zondag sluit Antwerp zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union. Het lijkt er intussen zeer sterk op dat het meteen de laatste keer wordt dat Brian Priske op de bank zit als trainer van de Great Old. De voorbije dagen werd Mark van Bommel al nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar de Bosuil en Het Laatste Nieuws meldt nu dat de Nederlander zo goed als zeker de nieuwe trainer van Antwerp wordt.


Van Bommel was ook bij KRC Genk kandidaat om Bernd Storck op te volgen, maar de Limburgers zouden zich definitief teruggetrokken hebben voor zijn handtekening. Op enkele details na zou de 45-jarige er nu uit zijn met Antwerp, waar hij zijn landgenoot Marc Overmars tegenkomt. Er zou voor Van Bommel bij Antwerp een contract voor twee seizoenen klaarliggen.

De Nederlandse invloeden bij de Great Old worden zo nog wat groter, want met Andries Ulderink krijgt Van Bommel straks ook een Nederlandse assistent. De ex-speler van PSV, Bayern München, FC Barcelona en AC Milan moet eindelijk een einde maken aan het trainerskerkhof dat Deurne-Noord de laatste jaren geworden is. Hij wordt immers al de vierde trainer in twee jaar tijd, na Ivan Leko, Frankie Vercauteren en dus Priske.

HOOGTES EN LAAGTES
De trainerscarrière van Van Bommel verliep tot dusver echter met de nodige pieken en dalen. Bij PSV maakte hij indruk in zijn eerste seizoen, maar werd hij halfweg zijn tweede jaar ontslagen omdat de resultaten tegenvielen. Dit seizoen begon hij als coach van VfL Wolfsburg, maar daar werd hij in oktober alweer op straat gezet. Na een bliksemstart met vijf zeges op rij was de ploeg immers helemaal weggezakt. Het wordt dus uitkijken wat het bij Antwerp zal worden.

LEES OOK: Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Zal hij Antwerp naar prijzen leiden?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

7
7
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

75
75
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

46
46
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

45
45
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

426
426
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

131
131
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

54
54
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

85
85
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

316
316
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

475
475
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

301
301
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

598
598
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

216
216
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

306
306
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

108
108
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

458
458
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

230
230
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

285
285
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

138
138
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

176
176
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

504
504
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

300
300

Meer sportnieuws