'Antwerp wint de strijd om Van Bommel'

door
'Antwerp wint de strijd om Van Bommel'

Zondag sluit Antwerp zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union. Het lijkt er intussen zeer sterk op dat het meteen de laatste keer wordt dat Brian Priske op de bank zit als trainer van de Great Old. De voorbije dagen werd Mark van Bommel al nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar de Bosuil en Het Laatste Nieuws meldt nu dat de Nederlander zo goed als zeker de nieuwe trainer van Antwerp wordt.


Van Bommel was ook bij KRC Genk kandidaat om Bernd Storck op te volgen, maar de Limburgers zouden zich definitief teruggetrokken hebben voor zijn handtekening. Op enkele details na zou de 45-jarige er nu uit zijn met Antwerp, waar hij zijn landgenoot Marc Overmars tegenkomt. Er zou voor Van Bommel bij Antwerp een contract voor twee seizoenen klaarliggen.

De Nederlandse invloeden bij de Great Old worden zo nog wat groter, want met Andries Ulderink krijgt Van Bommel straks ook een Nederlandse assistent. De ex-speler van PSV, Bayern München, FC Barcelona en AC Milan moet eindelijk een einde maken aan het trainerskerkhof dat Deurne-Noord de laatste jaren geworden is. Hij wordt immers al de vierde trainer in twee jaar tijd, na Ivan Leko, Frankie Vercauteren en dus Priske.

HOOGTES EN LAAGTES
De trainerscarrière van Van Bommel verliep tot dusver echter met de nodige pieken en dalen. Bij PSV maakte hij indruk in zijn eerste seizoen, maar werd hij halfweg zijn tweede jaar ontslagen omdat de resultaten tegenvielen. Dit seizoen begon hij als coach van VfL Wolfsburg, maar daar werd hij in oktober alweer op straat gezet. Na een bliksemstart met vijf zeges op rij was de ploeg immers helemaal weggezakt. Het wordt dus uitkijken wat het bij Antwerp zal worden.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Zal hij Antwerp naar prijzen leiden?

Meest recent

Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

77
77
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

59
59
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

99
99
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

287
287
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

75
75
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

549
549
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

210
210
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

205
205
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

425
425
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

106
106
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

345
345
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

257
257
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

600
600
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

177
177
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

565
565
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

111
111
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

96
96
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

250
250
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

68
68
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

175
175
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

204
204
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

99
99
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

346
346
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

590
590
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

115
115

Meer sportnieuws