'Antwerp wint de strijd om Van Bommel'

398 stemmen
'Antwerp wint de strijd om Van Bommel'

Zondag sluit Antwerp zijn seizoen af met een uitwedstrijd tegen Union. Het lijkt er intussen zeer sterk op dat het meteen de laatste keer wordt dat Brian Priske op de bank zit als trainer van de Great Old. De voorbije dagen werd Mark van Bommel al nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar de Bosuil en Het Laatste Nieuws meldt nu dat de Nederlander zo goed als zeker de nieuwe trainer van Antwerp wordt.


Van Bommel was ook bij KRC Genk kandidaat om Bernd Storck op te volgen, maar de Limburgers zouden zich definitief teruggetrokken hebben voor zijn handtekening. Op enkele details na zou de 45-jarige er nu uit zijn met Antwerp, waar hij zijn landgenoot Marc Overmars tegenkomt. Er zou voor Van Bommel bij Antwerp een contract voor twee seizoenen klaarliggen.

De Nederlandse invloeden bij de Great Old worden zo nog wat groter, want met Andries Ulderink krijgt Van Bommel straks ook een Nederlandse assistent. De ex-speler van PSV, Bayern München, FC Barcelona en AC Milan moet eindelijk een einde maken aan het trainerskerkhof dat Deurne-Noord de laatste jaren geworden is. Hij wordt immers al de vierde trainer in twee jaar tijd, na Ivan Leko, Frankie Vercauteren en dus Priske.

HOOGTES EN LAAGTES
De trainerscarrière van Van Bommel verliep tot dusver echter met de nodige pieken en dalen. Bij PSV maakte hij indruk in zijn eerste seizoen, maar werd hij halfweg zijn tweede jaar ontslagen omdat de resultaten tegenvielen. Dit seizoen begon hij als coach van VfL Wolfsburg, maar daar werd hij in oktober alweer op straat gezet. Na een bliksemstart met vijf zeges op rij was de ploeg immers helemaal weggezakt. Het wordt dus uitkijken wat het bij Antwerp zal worden.

LEES OOK: Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Zal hij Antwerp naar prijzen leiden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

31
31
Experiment Garcia zorgt voor mooie zege Rode Duivels

De Rode Duivels speelden zopas een oefenmatch in en tegen Kroatië. Het werd een interessant ...

40
40
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

55
55
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

34
34
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

67
67
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

25
25
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

218
218
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

60
60
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

50
50
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

250
250
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

245
245
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

160
160
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

390
390
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

479
479
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

59
59
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

46
46
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

98
98
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

101
101
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

74
74
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

44
44
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

251
251
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

190
190
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

303
303
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

261
261
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

384
384
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

512
512

Meer sportnieuws