Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

door
Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

Het seizoen loopt ten einde en dat betekent voor heel wat spelers dat er knopen doorgehakt moeten worden over hun toekomst. Heel wat grote namen zijn bijvoorbeeld einde contract en daar zitten ook de nodige Rode Duivels bij. Zo wacht bijvoorbeeld Dries Mertens nog steeds op duidelijkheid, want zijn contract bij Napoli verstrijkt op 30 juni.


De voorbije maanden gaf Mertens in interviews al meermaals aan dat hij dolgraag nog een tiende seizoen bij de Italiaanse club zou spelen, alleen was het nog maar de vraag aan welke voorwaarden zou zijn. Napoli beschikte over een optie, maar maakt daar geen gebruik van omdat het niet langer bereid is om Mertens 4,5 miljoen euro per jaar te betalen.

De 35-jarige aanvaller zal stevig moeten inleveren en er gingen de voorbije weken geruchten over een voorstel waarbij Mertens nog 1,2 à 1,5 miljoen zou gaan verdienen. Het voornaamste struikelblok werd de contractduur genoemd, omdat Mertens een tweejarige overeenkomst zou willen en voorzitter Aurelio De Laurentiis slechts één jaar wou geven.

DRUK ZETTEN
Die laatste gaf woensdag een persconferentie en bracht daarop ook de situatie van de Napolitaanse chouchou ter sprake. "We hebben al met elkaar gesproken en we zullen dat nog eens moeten doen", verklaarde hij. "Maar het lijkt mij niet aangewezen om druk te zetten of te hinten naar hoop of teleurstelling terwijl het seizoen nog bezig is. Als iemand echt geïnteresseerd is, dan verdwijnt dat niet. Dan kan je zonder problemen na het einde van de competitie aan tafel gaan zetten." Het wordt dus nog minstens tot volgende week wachten op witte rook.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Zal Mertens gewoon bij Napoli blijven?

Meest recent

Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

0
0
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

119
119
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

261
261
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

90
90
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

29
29
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

161
161
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

110
110
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

180
180
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

722
722
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

40
40
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

89
89
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

727
727
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

494
494
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

62
62
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

428
428
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

215
215
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

356
356
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

428
428
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

403
403
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

241
241
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

139
139
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

232
232
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

264
264

Meer sportnieuws