Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

door
Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

Het seizoen loopt ten einde en dat betekent voor heel wat spelers dat er knopen doorgehakt moeten worden over hun toekomst. Heel wat grote namen zijn bijvoorbeeld einde contract en daar zitten ook de nodige Rode Duivels bij. Zo wacht bijvoorbeeld Dries Mertens nog steeds op duidelijkheid, want zijn contract bij Napoli verstrijkt op 30 juni.


De voorbije maanden gaf Mertens in interviews al meermaals aan dat hij dolgraag nog een tiende seizoen bij de Italiaanse club zou spelen, alleen was het nog maar de vraag aan welke voorwaarden zou zijn. Napoli beschikte over een optie, maar maakt daar geen gebruik van omdat het niet langer bereid is om Mertens 4,5 miljoen euro per jaar te betalen.

De 35-jarige aanvaller zal stevig moeten inleveren en er gingen de voorbije weken geruchten over een voorstel waarbij Mertens nog 1,2 à 1,5 miljoen zou gaan verdienen. Het voornaamste struikelblok werd de contractduur genoemd, omdat Mertens een tweejarige overeenkomst zou willen en voorzitter Aurelio De Laurentiis slechts één jaar wou geven.

DRUK ZETTEN
Die laatste gaf woensdag een persconferentie en bracht daarop ook de situatie van de Napolitaanse chouchou ter sprake. "We hebben al met elkaar gesproken en we zullen dat nog eens moeten doen", verklaarde hij. "Maar het lijkt mij niet aangewezen om druk te zetten of te hinten naar hoop of teleurstelling terwijl het seizoen nog bezig is. Als iemand echt geïnteresseerd is, dan verdwijnt dat niet. Dan kan je zonder problemen na het einde van de competitie aan tafel gaan zetten." Het wordt dus nog minstens tot volgende week wachten op witte rook.

LEES OOK: De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Zal Mertens gewoon bij Napoli blijven?

Meest recent

Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

46
46
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

58
58
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

256
256
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

132
132
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

45
45
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

134
134
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

91
91
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

86
86
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

139
139
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

393
393
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

584
584
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

318
318
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

176
176
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

140
140
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

503
503
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

476
476
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

132
132
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

143
143
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

136
136
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

131
131
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

220
220
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

540
540
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

273
273
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

424
424
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

228
228

Meer sportnieuws