Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

door
Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

Het seizoen loopt ten einde en dat betekent voor heel wat spelers dat er knopen doorgehakt moeten worden over hun toekomst. Heel wat grote namen zijn bijvoorbeeld einde contract en daar zitten ook de nodige Rode Duivels bij. Zo wacht bijvoorbeeld Dries Mertens nog steeds op duidelijkheid, want zijn contract bij Napoli verstrijkt op 30 juni.


De voorbije maanden gaf Mertens in interviews al meermaals aan dat hij dolgraag nog een tiende seizoen bij de Italiaanse club zou spelen, alleen was het nog maar de vraag aan welke voorwaarden zou zijn. Napoli beschikte over een optie, maar maakt daar geen gebruik van omdat het niet langer bereid is om Mertens 4,5 miljoen euro per jaar te betalen.

De 35-jarige aanvaller zal stevig moeten inleveren en er gingen de voorbije weken geruchten over een voorstel waarbij Mertens nog 1,2 à 1,5 miljoen zou gaan verdienen. Het voornaamste struikelblok werd de contractduur genoemd, omdat Mertens een tweejarige overeenkomst zou willen en voorzitter Aurelio De Laurentiis slechts één jaar wou geven.

DRUK ZETTEN
Die laatste gaf woensdag een persconferentie en bracht daarop ook de situatie van de Napolitaanse chouchou ter sprake. "We hebben al met elkaar gesproken en we zullen dat nog eens moeten doen", verklaarde hij. "Maar het lijkt mij niet aangewezen om druk te zetten of te hinten naar hoop of teleurstelling terwijl het seizoen nog bezig is. Als iemand echt geïnteresseerd is, dan verdwijnt dat niet. Dan kan je zonder problemen na het einde van de competitie aan tafel gaan zetten." Het wordt dus nog minstens tot volgende week wachten op witte rook.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Zal Mertens gewoon bij Napoli blijven?

Meest recent

Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

37
37
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

56
56
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

46
46
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

142
142
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

180
180
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

234
234
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

70
70
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

109
109
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

43
43
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

308
308
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

222
222
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

292
292
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

269
269
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

37
37
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

191
191
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

345
345
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

260
260
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

64
64
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

75
75
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

166
166
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

157
157
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

434
434
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

72
72
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

166
166

Meer sportnieuws