Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

244
Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

Het seizoen loopt ten einde en dat betekent voor heel wat spelers dat er knopen doorgehakt moeten worden over hun toekomst. Heel wat grote namen zijn bijvoorbeeld einde contract en daar zitten ook de nodige Rode Duivels bij. Zo wacht bijvoorbeeld Dries Mertens nog steeds op duidelijkheid, want zijn contract bij Napoli verstrijkt op 30 juni.


De voorbije maanden gaf Mertens in interviews al meermaals aan dat hij dolgraag nog een tiende seizoen bij de Italiaanse club zou spelen, alleen was het nog maar de vraag aan welke voorwaarden zou zijn. Napoli beschikte over een optie, maar maakt daar geen gebruik van omdat het niet langer bereid is om Mertens 4,5 miljoen euro per jaar te betalen.

De 35-jarige aanvaller zal stevig moeten inleveren en er gingen de voorbije weken geruchten over een voorstel waarbij Mertens nog 1,2 à 1,5 miljoen zou gaan verdienen. Het voornaamste struikelblok werd de contractduur genoemd, omdat Mertens een tweejarige overeenkomst zou willen en voorzitter Aurelio De Laurentiis slechts één jaar wou geven.

DRUK ZETTEN
Die laatste gaf woensdag een persconferentie en bracht daarop ook de situatie van de Napolitaanse chouchou ter sprake. "We hebben al met elkaar gesproken en we zullen dat nog eens moeten doen", verklaarde hij. "Maar het lijkt mij niet aangewezen om druk te zetten of te hinten naar hoop of teleurstelling terwijl het seizoen nog bezig is. Als iemand echt geïnteresseerd is, dan verdwijnt dat niet. Dan kan je zonder problemen na het einde van de competitie aan tafel gaan zetten." Het wordt dus nog minstens tot volgende week wachten op witte rook.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Zal Mertens gewoon bij Napoli blijven?

Meest recent

Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

2
2
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

10
10
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

4
4
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

11
11
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

40
40
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

45
45
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

30
30
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

71
71
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

118
118
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

282
282
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

100
100
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

74
74
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

189
189
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

174
174
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

724
724
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

69
69
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

73
73
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

373
373
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

106
106
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

241
241

Meer sportnieuws