Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

door
Napoli-voorzitter komt met update over Mertens

Het seizoen loopt ten einde en dat betekent voor heel wat spelers dat er knopen doorgehakt moeten worden over hun toekomst. Heel wat grote namen zijn bijvoorbeeld einde contract en daar zitten ook de nodige Rode Duivels bij. Zo wacht bijvoorbeeld Dries Mertens nog steeds op duidelijkheid, want zijn contract bij Napoli verstrijkt op 30 juni.


De voorbije maanden gaf Mertens in interviews al meermaals aan dat hij dolgraag nog een tiende seizoen bij de Italiaanse club zou spelen, alleen was het nog maar de vraag aan welke voorwaarden zou zijn. Napoli beschikte over een optie, maar maakt daar geen gebruik van omdat het niet langer bereid is om Mertens 4,5 miljoen euro per jaar te betalen.

De 35-jarige aanvaller zal stevig moeten inleveren en er gingen de voorbije weken geruchten over een voorstel waarbij Mertens nog 1,2 à 1,5 miljoen zou gaan verdienen. Het voornaamste struikelblok werd de contractduur genoemd, omdat Mertens een tweejarige overeenkomst zou willen en voorzitter Aurelio De Laurentiis slechts één jaar wou geven.

DRUK ZETTEN
Die laatste gaf woensdag een persconferentie en bracht daarop ook de situatie van de Napolitaanse chouchou ter sprake. "We hebben al met elkaar gesproken en we zullen dat nog eens moeten doen", verklaarde hij. "Maar het lijkt mij niet aangewezen om druk te zetten of te hinten naar hoop of teleurstelling terwijl het seizoen nog bezig is. Als iemand echt geïnteresseerd is, dan verdwijnt dat niet. Dan kan je zonder problemen na het einde van de competitie aan tafel gaan zetten." Het wordt dus nog minstens tot volgende week wachten op witte rook.

LEES OOK: Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Zal Mertens gewoon bij Napoli blijven?

Meest recent

Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

4
4
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

59
59
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

22
22
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

81
81
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

87
87
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

67
67
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

82
82
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

68
68
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

136
136
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

101
101
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

535
535
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

431
431
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

160
160
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

152
152
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

202
202
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

259
259
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

169
169
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

137
137
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

209
209
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

60
60
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

86
86
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

346
346
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

296
296
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

293
293

Meer sportnieuws