'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

door
'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

Bij Standard zijn de Amerikaanse eigenaars bezig om de juiste mensen op de juiste plaatsen te zetten. Daar komt stilaan schot in de zaak. Ze willen snel twee trainers aanstellen.


Volgens La Capitale is Standard volop op zoek naar een coach voor de beloften, die volgend jaar in Eerste Klasse B zullen aantreden. Will Still, dit seizoen assistent-trainer bij de eerste ploeg, is de topkandidaat. Al doet ook de naam van José Jeunechamps de ronde. Hij was afgelopen seizoen trainer bij Moeskroen en kent de reeks door en door. Seraing zou hem echter ook op het oog hebben als potentiële hoofdtrainer voor hun eerste ploeg.

Bij Standard hebben ze dus nog heel wat werk voor de boeg. Met de Ier Ferrgal Harkin stelden ze een nieuwe sportief directeur aan, maar hij zal pas binnen een aantal maanden in Luik aanwezig zijn. Hij werkt vanaf afstand aan het trainersdossier van de eerste ploeg. Daar komt mogelijk de komende week meer duidelijkheid over.

VEEL TRANSFERS

Zo heeft Standard nog drie trainers op zijn shortlist staan. Ronny Deila (New York City FC), Thomas Letsch (Vitesse) en Alexander Zorniger (Limassol) zijn de kanshebbers voor de job. Wellicht zal één van hen de opvolger worden van de ontslagen Luka Elsner. Als dit dossier is afgerond, kan Standard op zoek gaan naar nieuwe spelers. De Luikenaars hebben nood aan veel versterking, terwijl er ook heel wat spelers de club gaan mogen verlaten. Het beloven nog zeer drukke maanden te worden in de Vurige Stede, dat staat nu al vast.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Zal Still trainer worden van de U23?

Meest recent

Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

37
37
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

111
111
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

268
268
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

198
198
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

382
382
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

76
76
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

486
486
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

300
300
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

644
644
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

535
535
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

169
169
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

106
106
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

462
462
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

70
70
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

389
389
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

247
247
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

217
217
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

262
262
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

442
442
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

246
246
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

70
70
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

113
113
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

637
637
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

88
88

Meer sportnieuws