'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

door
'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

Bij Standard zijn de Amerikaanse eigenaars bezig om de juiste mensen op de juiste plaatsen te zetten. Daar komt stilaan schot in de zaak. Ze willen snel twee trainers aanstellen.


Volgens La Capitale is Standard volop op zoek naar een coach voor de beloften, die volgend jaar in Eerste Klasse B zullen aantreden. Will Still, dit seizoen assistent-trainer bij de eerste ploeg, is de topkandidaat. Al doet ook de naam van José Jeunechamps de ronde. Hij was afgelopen seizoen trainer bij Moeskroen en kent de reeks door en door. Seraing zou hem echter ook op het oog hebben als potentiële hoofdtrainer voor hun eerste ploeg.

Bij Standard hebben ze dus nog heel wat werk voor de boeg. Met de Ier Ferrgal Harkin stelden ze een nieuwe sportief directeur aan, maar hij zal pas binnen een aantal maanden in Luik aanwezig zijn. Hij werkt vanaf afstand aan het trainersdossier van de eerste ploeg. Daar komt mogelijk de komende week meer duidelijkheid over.

VEEL TRANSFERS

Zo heeft Standard nog drie trainers op zijn shortlist staan. Ronny Deila (New York City FC), Thomas Letsch (Vitesse) en Alexander Zorniger (Limassol) zijn de kanshebbers voor de job. Wellicht zal één van hen de opvolger worden van de ontslagen Luka Elsner. Als dit dossier is afgerond, kan Standard op zoek gaan naar nieuwe spelers. De Luikenaars hebben nood aan veel versterking, terwijl er ook heel wat spelers de club gaan mogen verlaten. Het beloven nog zeer drukke maanden te worden in de Vurige Stede, dat staat nu al vast.

LEES OOK: 'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Zal Still trainer worden van de U23?

Meest recent

Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

8
8
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

12
12
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

46
46
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

191
191
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

62
62
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

138
138
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

29
29
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

33
33
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

156
156
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

245
245
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

97
97
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

321
321
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

117
117
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

77
77
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

294
294
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

107
107
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

182
182
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

355
355
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

80
80
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

30
30
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

71
71
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

155
155
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

33
33
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

25
25

Meer sportnieuws