'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

door
'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

Bij Standard zijn de Amerikaanse eigenaars bezig om de juiste mensen op de juiste plaatsen te zetten. Daar komt stilaan schot in de zaak. Ze willen snel twee trainers aanstellen.


Volgens La Capitale is Standard volop op zoek naar een coach voor de beloften, die volgend jaar in Eerste Klasse B zullen aantreden. Will Still, dit seizoen assistent-trainer bij de eerste ploeg, is de topkandidaat. Al doet ook de naam van José Jeunechamps de ronde. Hij was afgelopen seizoen trainer bij Moeskroen en kent de reeks door en door. Seraing zou hem echter ook op het oog hebben als potentiële hoofdtrainer voor hun eerste ploeg.

Bij Standard hebben ze dus nog heel wat werk voor de boeg. Met de Ier Ferrgal Harkin stelden ze een nieuwe sportief directeur aan, maar hij zal pas binnen een aantal maanden in Luik aanwezig zijn. Hij werkt vanaf afstand aan het trainersdossier van de eerste ploeg. Daar komt mogelijk de komende week meer duidelijkheid over.

VEEL TRANSFERS

Zo heeft Standard nog drie trainers op zijn shortlist staan. Ronny Deila (New York City FC), Thomas Letsch (Vitesse) en Alexander Zorniger (Limassol) zijn de kanshebbers voor de job. Wellicht zal één van hen de opvolger worden van de ontslagen Luka Elsner. Als dit dossier is afgerond, kan Standard op zoek gaan naar nieuwe spelers. De Luikenaars hebben nood aan veel versterking, terwijl er ook heel wat spelers de club gaan mogen verlaten. Het beloven nog zeer drukke maanden te worden in de Vurige Stede, dat staat nu al vast.

LEES OOK: Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Zal Still trainer worden van de U23?

Meest recent

Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

32
32
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

81
81
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

93
93
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

52
52
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

227
227
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

108
108
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

214
214
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

146
146
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

142
142
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

89
89
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

419
419
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

340
340
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

174
174
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

400
400
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

276
276
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

469
469
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

369
369
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

136
136
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

488
488
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

188
188
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

265
265
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

130
130
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

51
51
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

200
200

Meer sportnieuws