'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

door
'Standard denkt aan twee Belgische trainers voor U23'

Bij Standard zijn de Amerikaanse eigenaars bezig om de juiste mensen op de juiste plaatsen te zetten. Daar komt stilaan schot in de zaak. Ze willen snel twee trainers aanstellen.


Volgens La Capitale is Standard volop op zoek naar een coach voor de beloften, die volgend jaar in Eerste Klasse B zullen aantreden. Will Still, dit seizoen assistent-trainer bij de eerste ploeg, is de topkandidaat. Al doet ook de naam van José Jeunechamps de ronde. Hij was afgelopen seizoen trainer bij Moeskroen en kent de reeks door en door. Seraing zou hem echter ook op het oog hebben als potentiële hoofdtrainer voor hun eerste ploeg.

Bij Standard hebben ze dus nog heel wat werk voor de boeg. Met de Ier Ferrgal Harkin stelden ze een nieuwe sportief directeur aan, maar hij zal pas binnen een aantal maanden in Luik aanwezig zijn. Hij werkt vanaf afstand aan het trainersdossier van de eerste ploeg. Daar komt mogelijk de komende week meer duidelijkheid over.

VEEL TRANSFERS

Zo heeft Standard nog drie trainers op zijn shortlist staan. Ronny Deila (New York City FC), Thomas Letsch (Vitesse) en Alexander Zorniger (Limassol) zijn de kanshebbers voor de job. Wellicht zal één van hen de opvolger worden van de ontslagen Luka Elsner. Als dit dossier is afgerond, kan Standard op zoek gaan naar nieuwe spelers. De Luikenaars hebben nood aan veel versterking, terwijl er ook heel wat spelers de club gaan mogen verlaten. Het beloven nog zeer drukke maanden te worden in de Vurige Stede, dat staat nu al vast.

LEES OOK: 'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

Zal Still trainer worden van de U23?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

79
79
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

17
17
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

92
92
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

87
87
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

57
57
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

211
211
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

97
97
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

493
493
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

388
388
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

435
435
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

114
114
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

594
594
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

207
207
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

263
263
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

323
323
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

87
87
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

231
231
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

202
202
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

270
270

Meer sportnieuws