Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

door
Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

De Rode Duivels werken begin juni hun eerste drie duels van een nieuwe Nations League-campagne af. En bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw beroep kunnen doen op Eden Hazard. De aanvaller maakte afgelopen weekend zijn comeback bij Real Madrid, nadat hij in de voorbije interland-break onder het mes was gegaan.


Hazard liet toen een metalen plaatje verwijderden dat nog in zijn enkel zat na een eerdere blessure. Hij hoopt dat hij hierdoor definitief verlost is van de fysieke problemen die hem de voorbije jaren achtervolgden. In ieder geval liet hij zondag tegen Cadiz alvast een gretige indruk achter. Op een bepaald moment zelfs iets te gretig. Zo pakte Hazard een gele kaart na een overtreding op tegenstander Carlos Akapo.

Met de onderkant van zijn voet raakte hij de rechtsback van Cadiz in een duel vol op diens voet en de schade was behoorlijk groot. Zo liet Akapo breukjes op in twee middelvoetsbeentjes. Hierdoor staat hij een aantal weken aan de kant. De international van Guinea deelde via de sociale media ook een foto van de wonde die Hazard en stelde zich vragen bij het feit dat de Belg slechts geel kreeg.

AUDIO-BOODSCHAP
Nochtans leek het zeker niet intentioneel van Hazard, die in zijn carrière nog enkele andere speler rechtstreeks een blessure bezorgde, om zijn tegenstander zo te raken. Dat maakte hij daags nadien ook nog eens duidelijk. Volgens Partidazo de Cope verstuurde Hazard maandag op eigen initiatief een audio-bericht naar Akapo. Daarin bood hij zijn excuses aan, benadrukte hij nogmaals dat het niet intentioneel en wenst hij hem een spoedig herstel toe.

Een verrassend gebaar, waarmee hij opnieuw zijn klasse toonde. De meeste spelers zouden immers niet gereageerd hebben vermits het om een niet-intentionele fout ging. Bovendien heeft Hazard verder ook geen andere banden met Akapo. Het was overigens niet de bedoeling dat dit naar buiten zou lekken. Een mooie geste dus.

LEES OOK: 'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Denkt u dat Hazard volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

0
0
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

88
88
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

59
59
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

311
311
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

89
89
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

85
85
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

178
178
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

268
268
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

85
85
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

554
554
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

420
420
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

125
125
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

72
72
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

252
252
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

36
36
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

222
222
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

176
176
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

118
118
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

182
182
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

266
266
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

157
157

Meer sportnieuws