Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

514 stemmen
Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

De Rode Duivels werken begin juni hun eerste drie duels van een nieuwe Nations League-campagne af. En bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw beroep kunnen doen op Eden Hazard. De aanvaller maakte afgelopen weekend zijn comeback bij Real Madrid, nadat hij in de voorbije interland-break onder het mes was gegaan.


Hazard liet toen een metalen plaatje verwijderden dat nog in zijn enkel zat na een eerdere blessure. Hij hoopt dat hij hierdoor definitief verlost is van de fysieke problemen die hem de voorbije jaren achtervolgden. In ieder geval liet hij zondag tegen Cadiz alvast een gretige indruk achter. Op een bepaald moment zelfs iets te gretig. Zo pakte Hazard een gele kaart na een overtreding op tegenstander Carlos Akapo.

Met de onderkant van zijn voet raakte hij de rechtsback van Cadiz in een duel vol op diens voet en de schade was behoorlijk groot. Zo liet Akapo breukjes op in twee middelvoetsbeentjes. Hierdoor staat hij een aantal weken aan de kant. De international van Guinea deelde via de sociale media ook een foto van de wonde die Hazard en stelde zich vragen bij het feit dat de Belg slechts geel kreeg.

AUDIO-BOODSCHAP
Nochtans leek het zeker niet intentioneel van Hazard, die in zijn carrière nog enkele andere speler rechtstreeks een blessure bezorgde, om zijn tegenstander zo te raken. Dat maakte hij daags nadien ook nog eens duidelijk. Volgens Partidazo de Cope verstuurde Hazard maandag op eigen initiatief een audio-bericht naar Akapo. Daarin bood hij zijn excuses aan, benadrukte hij nogmaals dat het niet intentioneel en wenst hij hem een spoedig herstel toe.

Een verrassend gebaar, waarmee hij opnieuw zijn klasse toonde. De meeste spelers zouden immers niet gereageerd hebben vermits het om een niet-intentionele fout ging. Bovendien heeft Hazard verder ook geen andere banden met Akapo. Het was overigens niet de bedoeling dat dit naar buiten zou lekken. Een mooie geste dus.

LEES OOK: Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Denkt u dat Hazard volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Joma trapt na op Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

24
24
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

233
233
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

91
91
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

53
53
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

67
67
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

366
366
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

84
84
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

85
85
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

74
74
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

65
65
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

153
153
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

203
203
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

224
224
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

227
227
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

693
693
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

324
324
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

163
163
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

173
173
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

148
148
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

182
182
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

149
149
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

62
62
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

473
473
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

249
249

Meer sportnieuws