Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

door
Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

De Rode Duivels werken begin juni hun eerste drie duels van een nieuwe Nations League-campagne af. En bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw beroep kunnen doen op Eden Hazard. De aanvaller maakte afgelopen weekend zijn comeback bij Real Madrid, nadat hij in de voorbije interland-break onder het mes was gegaan.


Hazard liet toen een metalen plaatje verwijderden dat nog in zijn enkel zat na een eerdere blessure. Hij hoopt dat hij hierdoor definitief verlost is van de fysieke problemen die hem de voorbije jaren achtervolgden. In ieder geval liet hij zondag tegen Cadiz alvast een gretige indruk achter. Op een bepaald moment zelfs iets te gretig. Zo pakte Hazard een gele kaart na een overtreding op tegenstander Carlos Akapo.

Met de onderkant van zijn voet raakte hij de rechtsback van Cadiz in een duel vol op diens voet en de schade was behoorlijk groot. Zo liet Akapo breukjes op in twee middelvoetsbeentjes. Hierdoor staat hij een aantal weken aan de kant. De international van Guinea deelde via de sociale media ook een foto van de wonde die Hazard en stelde zich vragen bij het feit dat de Belg slechts geel kreeg.

AUDIO-BOODSCHAP
Nochtans leek het zeker niet intentioneel van Hazard, die in zijn carrière nog enkele andere speler rechtstreeks een blessure bezorgde, om zijn tegenstander zo te raken. Dat maakte hij daags nadien ook nog eens duidelijk. Volgens Partidazo de Cope verstuurde Hazard maandag op eigen initiatief een audio-bericht naar Akapo. Daarin bood hij zijn excuses aan, benadrukte hij nogmaals dat het niet intentioneel en wenst hij hem een spoedig herstel toe.

Een verrassend gebaar, waarmee hij opnieuw zijn klasse toonde. De meeste spelers zouden immers niet gereageerd hebben vermits het om een niet-intentionele fout ging. Bovendien heeft Hazard verder ook geen andere banden met Akapo. Het was overigens niet de bedoeling dat dit naar buiten zou lekken. Een mooie geste dus.

LEES OOK: Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Denkt u dat Hazard volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

1
1
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

25
25
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

92
92
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

65
65
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

187
187
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

105
105
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

74
74
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

47
47
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

439
439
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

169
169
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

66
66
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

112
112
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

111
111
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

132
132
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

155
155
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

83
83
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

97
97
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

70
70
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

171
171
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

165
165
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

197
197
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

349
349
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

186
186
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

117
117
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

388
388

Meer sportnieuws