Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

514 stemmen
Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

De Rode Duivels werken begin juni hun eerste drie duels van een nieuwe Nations League-campagne af. En bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw beroep kunnen doen op Eden Hazard. De aanvaller maakte afgelopen weekend zijn comeback bij Real Madrid, nadat hij in de voorbije interland-break onder het mes was gegaan.


Hazard liet toen een metalen plaatje verwijderden dat nog in zijn enkel zat na een eerdere blessure. Hij hoopt dat hij hierdoor definitief verlost is van de fysieke problemen die hem de voorbije jaren achtervolgden. In ieder geval liet hij zondag tegen Cadiz alvast een gretige indruk achter. Op een bepaald moment zelfs iets te gretig. Zo pakte Hazard een gele kaart na een overtreding op tegenstander Carlos Akapo.

Met de onderkant van zijn voet raakte hij de rechtsback van Cadiz in een duel vol op diens voet en de schade was behoorlijk groot. Zo liet Akapo breukjes op in twee middelvoetsbeentjes. Hierdoor staat hij een aantal weken aan de kant. De international van Guinea deelde via de sociale media ook een foto van de wonde die Hazard en stelde zich vragen bij het feit dat de Belg slechts geel kreeg.

AUDIO-BOODSCHAP
Nochtans leek het zeker niet intentioneel van Hazard, die in zijn carrière nog enkele andere speler rechtstreeks een blessure bezorgde, om zijn tegenstander zo te raken. Dat maakte hij daags nadien ook nog eens duidelijk. Volgens Partidazo de Cope verstuurde Hazard maandag op eigen initiatief een audio-bericht naar Akapo. Daarin bood hij zijn excuses aan, benadrukte hij nogmaals dat het niet intentioneel en wenst hij hem een spoedig herstel toe.

Een verrassend gebaar, waarmee hij opnieuw zijn klasse toonde. De meeste spelers zouden immers niet gereageerd hebben vermits het om een niet-intentionele fout ging. Bovendien heeft Hazard verder ook geen andere banden met Akapo. Het was overigens niet de bedoeling dat dit naar buiten zou lekken. Een mooie geste dus.

LEES OOK: Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Denkt u dat Hazard volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

2
2
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

50
50
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

24
24
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

319
319
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

177
177
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

90
90
'Charleroi houdt voet bij stuk: 7 miljoen geweigerd'

Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

152
152
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

57
57
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

98
98
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

114
114
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

387
387
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

48
48
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

137
137
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

184
184
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

59
59
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

226
226
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

563
563
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

176
176
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

168
168
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

749
749
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

2042
2042
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

248
248
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

235
235
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

1045
1045

Meer sportnieuws