Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

door
Hazard verbaast vriend en vijand met klasse-gebaar

De Rode Duivels werken begin juni hun eerste drie duels van een nieuwe Nations League-campagne af. En bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw beroep kunnen doen op Eden Hazard. De aanvaller maakte afgelopen weekend zijn comeback bij Real Madrid, nadat hij in de voorbije interland-break onder het mes was gegaan.


Hazard liet toen een metalen plaatje verwijderden dat nog in zijn enkel zat na een eerdere blessure. Hij hoopt dat hij hierdoor definitief verlost is van de fysieke problemen die hem de voorbije jaren achtervolgden. In ieder geval liet hij zondag tegen Cadiz alvast een gretige indruk achter. Op een bepaald moment zelfs iets te gretig. Zo pakte Hazard een gele kaart na een overtreding op tegenstander Carlos Akapo.

Met de onderkant van zijn voet raakte hij de rechtsback van Cadiz in een duel vol op diens voet en de schade was behoorlijk groot. Zo liet Akapo breukjes op in twee middelvoetsbeentjes. Hierdoor staat hij een aantal weken aan de kant. De international van Guinea deelde via de sociale media ook een foto van de wonde die Hazard en stelde zich vragen bij het feit dat de Belg slechts geel kreeg.

AUDIO-BOODSCHAP
Nochtans leek het zeker niet intentioneel van Hazard, die in zijn carrière nog enkele andere speler rechtstreeks een blessure bezorgde, om zijn tegenstander zo te raken. Dat maakte hij daags nadien ook nog eens duidelijk. Volgens Partidazo de Cope verstuurde Hazard maandag op eigen initiatief een audio-bericht naar Akapo. Daarin bood hij zijn excuses aan, benadrukte hij nogmaals dat het niet intentioneel en wenst hij hem een spoedig herstel toe.

Een verrassend gebaar, waarmee hij opnieuw zijn klasse toonde. De meeste spelers zouden immers niet gereageerd hebben vermits het om een niet-intentionele fout ging. Bovendien heeft Hazard verder ook geen andere banden met Akapo. Het was overigens niet de bedoeling dat dit naar buiten zou lekken. Een mooie geste dus.

LEES OOK: 'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Denkt u dat Hazard volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

49
49
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

56
56
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

34
34
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

65
65
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

108
108
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

193
193
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

348
348
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

174
174
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

269
269
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

747
747
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

372
372
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

362
362
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

165
165
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

78
78
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

226
226
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

449
449
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

343
343
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

166
166
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

125
125
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

264
264
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

379
379
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

86
86
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

657
657
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

477
477

Meer sportnieuws