'Club Brugge rolt transferkanon uit: 6 aanwinsten op komst'

door
'Club Brugge rolt transferkanon uit: 6 aanwinsten op komst'

Op enkele uitzonderingen na vertoeft bijna de voltallige selectie van Club Brugge momenteel in Ibiza, waar ze samen nog een laatste keer de landstitel vieren. Het merendeel van de clubleiding bleef evenwel op Belgische bodem. Voor hen kan het echte werk immers nu pas beginnen.


Zo mag Brugse bestuur zich opmaken voor een hete zomer. In eerste instantie zal een opvolger gevonden moeten worden voor hoofdcoach Alfred Schreuder, die onderweg is naar Ajax. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Vervolgens wordt het vizier op de zomermercato gericht. Sowieso wordt een serieuze uittocht verwacht van overbodige spelers en bepaalde sterkhouders die een stap hogerop willen zetten. "Maar het team zal zeker niet verzwakt uit de mercato komen", voegde preses Bart Verhaeghe daar zondag nog aan toen.

Er zal met andere woorden dus ook nog een pak versterking volgen. Met Bjorn Meijer is de komst van een extra linksback alvast een feit. Volgens La Dernière Heure wordt er achterin echter ook nog naar een extra centrale verdediger gezocht, ongeacht wie er blijft of vertrekt. Daarnaast verwacht de Waalse krant vooral veel drukte op het middenveld. Zo rekent men zeker op een drietal nieuwe middenvelders: een verdedigend type, een aanvallendere spelmaker en iemand die multi-inzetbaar is.

PUZZEL VOORIN
In de aanvalslinie liggen de kaarten iets moeilijker. Veel zal afhangen van welke spelers vertrekken en vooral van welke spelers blijven (Charles De Ketelaere, Sargis Adamyan, etc.). Daarnaast wordt het afwachten wat de plannen zijn met verhuurde spelers zoals Loïs Openda en David Okereke. Maar ook voorzin verwacht men bij LDH minstens een tweetal nieuwe namen. Er mogen dus al zeker zes extra versterkingen verwacht worden en dat lijkt zelfs het absolute minimum.

LEES OOK: Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

0
0
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

4
4
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

72
72
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

151
151
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

65
65
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

37
37
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

121
121
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

90
90
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

37
37
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

118
118
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

380
380
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

144
144
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

46
46
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

110
110
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

244
244
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

339
339
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

610
610
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

266
266
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

249
249
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

216
216
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

161
161
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

519
519
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

302
302

Meer sportnieuws