Zulte Waregem strikt Leye, lot van De fauw en Simons duidelijk

242
Zulte Waregem strikt Leye, lot van De fauw en Simons duidelijk

Zulte Waregem gaat het geweer van schouder veranderen. Mbaye Leye wordt de nieuwe coach van Essevee. Dat meldt Het Nieuwsblad.


De coach zou vandaag nog worden voorgesteld bij Essevee en volgens Pieter-Jan Calcoen, journalist bij HNB, is het wellicht over voor Timmy Simons en Davy De fauw. Beiden namen na het ontslag van Francky Dury over, maar dat was geen groot succes. Er was even sprake van een andere functie van De fauw binnen Zulte Waregem, maar dat lijkt dus geen optie te zijn. Simons werd onlangs nog gelinkt aan een rol als assistent-trainer bij zijn ex-club FC Nürnberg.

GEEN SUCCES BIJ STANDARD

Leye is zeker geen onbekende bij Zulte Waregem. Hij kende er zijn beste jaren en was er een sterspeler. De ex-aanvaller speelde in totaal 202 wedstrijden voor Zulte Waregem en daarin trof hij 87 keer raak en hij deelde 29 assists uit. In 2017 won hij er de Beker van België en hij werd ook tweede met de club. Leye speelde nadien nog voor onder meer Standard en AA Gent, tot hij zijn carrière afsloot. Leye was nadien een tijdje analist tot hij hoofdtrainer werd van Standard. Daar werd hij begin dit seizoen ontslagen nadat de resultaten tegenvielen. De afgelopen maanden deed zijn naam al vaker de ronde bij Zulte Waregem en het is nu dus ook een uitgemaakte zaak: Leye keert terug naar de Gaverbeek.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Een goede zet van Leye?

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

14
14
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

17
17
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

101
101
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

119
119
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

70
70
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

602
602
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

218
218
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

77
77
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

165
165
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

66
66
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

190
190
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

465
465
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

69
69
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

175
175
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

33
33
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

126
126
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

119
119

Meer sportnieuws