Cercle gaat langer door met duo, keeperstrainer krijgt bons

door
Cercle gaat langer door met duo, keeperstrainer krijgt bons

Cercle Brugge kende na een slechte start al bij al nog een mooi seizoen. De Vereniging zal ook volgend seizoen geleid worden door Dominik Thalhammer. De Oostenrijker weet nu ook hoe zijn staf er zal uitzien voor volgend jaar.


Cercle maakt op zijn website namelijk bekend dat het de contracten van Jimmy De Wulf en Miron Muslic verlengd heeft. Beide assistenten blijven dus ook volgend seizoen aan boord. Slecht nieuws is er voor keeperstrainer Dany Verlinden. Groen-Zwart besloot immers om zijn overeenkomst niet te verlengen. De club is al in gesprek met een mogelijke opvolger voor Verlinden. De club bedankt hem en wenst hem veel succes in de toekomst.

De Wulf kent het huis als geen ander. De voormalige verdediger speelde in zijn carrière maar liefst 172 duels voor Cercle. Daarin scoorde hij vier keer. Verlinden is dan weer een boegbeeld van stadsgenoot Club Brugge. De ex-doelman stond er jarenlang onder de lat en klokte af op een totaal van 542 wedstrijden. Verlinden is ook van de weinige (ex-)spelers die vijf titels pakte met Blauw-Zwart. Daarnaast won hij ook vijf keer de beker en twaalf keer de supercup.

DUIVELS

Verlinden pakte in zijn carrière ook één cap voor de Rode Duivels. Van toenmalige bondscoach Georges Leekens mocht hij negentig minuten afwerken in een oefeninterland tegen Noorwegen. De doelman moest zich twee keer omdraaien in dat duel, dat op 2-2 eindigde. Het zou bij die ene cap blijven voor de geboren Aarschottenaar. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Goede zet van Cercle?

Meest recent

Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

15
15
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

26
26
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

25
25
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

26
26
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

213
213
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

82
82
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

256
256
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

279
279
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

153
153
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

244
244
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

68
68
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

50
50
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

80
80
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

758
758
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

148
148
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

438
438
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

304
304
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

102
102
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

158
158
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

255
255
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

130
130
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

600
600
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

238
238
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

315
315

Meer sportnieuws