Cercle gaat langer door met duo, keeperstrainer krijgt bons

door
Cercle gaat langer door met duo, keeperstrainer krijgt bons

Cercle Brugge kende na een slechte start al bij al nog een mooi seizoen. De Vereniging zal ook volgend seizoen geleid worden door Dominik Thalhammer. De Oostenrijker weet nu ook hoe zijn staf er zal uitzien voor volgend jaar.


Cercle maakt op zijn website namelijk bekend dat het de contracten van Jimmy De Wulf en Miron Muslic verlengd heeft. Beide assistenten blijven dus ook volgend seizoen aan boord. Slecht nieuws is er voor keeperstrainer Dany Verlinden. Groen-Zwart besloot immers om zijn overeenkomst niet te verlengen. De club is al in gesprek met een mogelijke opvolger voor Verlinden. De club bedankt hem en wenst hem veel succes in de toekomst.

De Wulf kent het huis als geen ander. De voormalige verdediger speelde in zijn carrière maar liefst 172 duels voor Cercle. Daarin scoorde hij vier keer. Verlinden is dan weer een boegbeeld van stadsgenoot Club Brugge. De ex-doelman stond er jarenlang onder de lat en klokte af op een totaal van 542 wedstrijden. Verlinden is ook van de weinige (ex-)spelers die vijf titels pakte met Blauw-Zwart. Daarnaast won hij ook vijf keer de beker en twaalf keer de supercup.

DUIVELS

Verlinden pakte in zijn carrière ook één cap voor de Rode Duivels. Van toenmalige bondscoach Georges Leekens mocht hij negentig minuten afwerken in een oefeninterland tegen Noorwegen. De doelman moest zich twee keer omdraaien in dat duel, dat op 2-2 eindigde. Het zou bij die ene cap blijven voor de geboren Aarschottenaar. 

LEES OOK: Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Goede zet van Cercle?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

63
63
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

50
50
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

96
96
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

45
45
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

64
64
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

186
186
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

213
213
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

79
79
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

475
475
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

196
196
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

94
94
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

185
185
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

180
180
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

335
335
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

566
566
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

244
244
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

465
465
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

100
100
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

364
364
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

269
269
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

248
248
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

92
92
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

142
142
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

106
106
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

608
608

Meer sportnieuws