Standard vindt nieuwe sportief directeur bij Man City

134 stemmen
Standard vindt nieuwe sportief directeur bij Man City

Standard heeft er een desastreus seizoen opzitten. De Rouches eindigden pas 14de en mochten deelname aan de play-offs op hun buik schrijven. Ook naast het veld was het allesbehalve een rustig seizoen. De financiële situatie oogt al een tijdje niet meer rooskleurig. Er kwamen ook nieuwe eigenaars in de Vurige Stede.


Standard werd overgenomen door 777 Partners, een Amerikaanse investeringsgroep. De nieuwe eigenaars lieten zich meteen gelden door niet zo lang geleden Luka Elsner de laan uit te sturen. Die moest het gelag betalen voor de tegenvallende resultaten. Verwacht wordt dat er deze zomer nog heel wat zal veranderen op Sclessin. Vandaag maakte de club op haar website alvast bekend wie de nieuwe sportief directeur wordt aan de boorden van de Maas.

Er werd gekozen voor Fergal Harkin, een 45-jarige Ier met een verleden bij Manchester City. Harkin was zelf een profvoetballer, en ging later de voetbalwereld in in een andere functie. Bij City was hij actief als scout, om er daarna aan de slag te gaan als Football Partnerships and Pathways Manager.

HARKIN REAGEERT

Op de website van de Rouches reageert Harkin op zijn aanstelling. "Ik kijk er nu naar uit om dit nieuw avontuur te beginnen en ik heb enorm veel zin om de uitdaging aan te gaan die Standard de Liège me voorgelegd heeft om de doelstellingen te bereiken die 777 Partners heeft opgesteld", klinkt het. "Ik wil de club terugbrengen naar het niveau waar ze horen te staan in het Belgisch voetbal. De passionele fans moeten terug fier kunnen zijn op hun club",voegt hij er nog aan toe.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
44

Vreemde keuze?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

78
78
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

100
100
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

26
26
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

93
93
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

167
167
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

630
630
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

223
223
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

140
140
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

500
500
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

457
457
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

147
147
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

310
310
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

202
202
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

480
480
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

637
637
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

143
143
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

385
385
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws