Genk schotelt jonge middenvelder eerste profcontract voor

door
Genk schotelt jonge middenvelder eerste profcontract voor

KRC Genk verloor afgelopen weekend op eigen veld van AA Gent. Voor de Limburgers betekende dat het einde van hun Europese droom. Genk zal ongetwijfeld bijsturen in de zomer om volgend seizoen beter voor de dag te komen. Ondertussen maken ze in de Cegeka Arena ook werk van de verre toekomst.


Zo maakte de club op haar website bekend dat het Lars Michiels een eerste contract gegeven heeft. Voor de 17-jarige middenvelder is het zijn eerste profcontract. Hij ligt nu tot 2024 vast in Limburg en zal volgend seizoen aantreden bij de U23 van Genk. Michiels begint dan aan zijn derde seizoen bij de club. In het verleden speelde Michiels ook al voor de jeugd van de buren van Sint-Truiden.

Genk zal natuurlijk hopen dat Michiels een stormachtige ontwikkeling doormaakt en ooit een plekje verovert in de eerste ploeg. Genk staat al langer bekend om zijn uitstekende jeugdopleiding, waaruit al heel wat grote talenten voortgekomen zijn. Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois zijn de grootste namen. Beiden spelen nu bij echte Europese topploegen en zijn niet meer weg te denken uit de nationale ploeg.

OYEN

In de huidige A-kern is Luca Oyen (19) een parel uit de jeugdopleiding. De zoon van Davy Oyen stroomde vanuit de jeugd door naar het eerste elftal en kreeg dit seizoen vaak zijn kans van Bernd Storck. Oyen speelde 20 duels in de JPL. Hij was daarin goed voor 2 goals en 3 assists. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Zal hij doorbreken bij Genk?

Meest recent

Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

8
8
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

12
12
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

30
30
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

257
257
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

29
29
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

255
255
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

149
149
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

236
236
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

203
203
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

334
334
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

344
344
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

282
282
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

225
225
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

103
103
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

160
160
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

238
238
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

125
125
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1079
1079
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

82
82
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

100
100
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

538
538
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

133
133
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

454
454

Meer sportnieuws