'Antwerp haalt uit: Van Bommel op weg naar Bosuil'

door
'Antwerp haalt uit: Van Bommel op weg naar Bosuil'

Vandaag raakte bekend dat KRC Genk verregaande interesse toont in Mark Van Bommel. De Nederlander zou in Limburg de gedroomde opvolger kunnen worden van Bernd Storck. Toch raakt enkele uren na dat nieuws al iets helemaal anders bekend. Volgens Het Nieuwsblad zou Antwerp inmiddels in polepositie liggen voor de handtekening van de Nederlander. 


Volgens de krant ligt er op de Bosuil een contract van twee seizoenen klaar voor Van Bommel. De Nederlander moet de opvolger gaan worden van Brian Priske. De huidige Antwerp-trainer kreeg enkele weken geleden al te horen dat het verhaal bij The Great Old voor hem stopt na het seizoen. Marc Overmars zou een belangrijke rol gespeeld hebben bij de lopende onderhandelingen tussen Van Bommel en Antwerp. 

Marc Overmars en Mark Van Bommel kennen elkaar nog van hun periode bij het Nederlandse nationale elftal. Beide heren verzamelden elk hun dosis caps, en kunnen volgens de krant bijzonder goed opschieten met elkaar. Verder wordt de Nederlander in Antwerp gezien als dé ideale man voor de trainersvacature. Van Bommel stond als speler al bekend voor zijn ijzersterke mentaliteit, en laat dat nu net hetgeen zijn waar men in Antwerp op zoek naar is. 

Flop als trainer? 

Als speler kende Van Bommel heel wat succes. Zo veroverde hij tal van prijzen met clubs als PSV, Bayern, FC Barcelona en Milan. Dat succes staat in schril contrast met zijn loopbaan als trainer. Zo werd hij bij zijn eerste job als hoofdcoach al na iets meer dan een jaar ontslagen bij PSV. Dit seizoen probeerde Van Bommel het dan weer bij Wolfsburg, waar hij ook na een enkele maanden vroegtijdig aan de deur werd gezet. 

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Goede keuze van Antwerp?

Meest recent

KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

76
76
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

8
8
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

115
115
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

22
22
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

199
199
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

90
90
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

274
274
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

182
182
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

288
288
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

97
97
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

413
413
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

484
484
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

595
595
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

293
293
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

210
210
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

282
282
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

74
74
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

236
236
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

127
127
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

280
280
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

499
499
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

346
346
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

293
293
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

257
257
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

291
291

Meer sportnieuws