'Van Crombrugge aast op transfer bij Anderlecht'

door
'Van Crombrugge aast op transfer bij Anderlecht'

Afgelopen zondag moest hij zich opnieuw twee keer omdraaien, maar Hendrik Van Crombrugge mag terugblikken op een uitstekend seizoen. Na enig blessureleed lijkt de 29-jarige doelman van Anderlecht weer helemaal de oude. Prestaties die in het buitenland niet onopgemerkt voorbijgaan.


Nederlandse media melden maandag immers dat PSV, waar Van Crombrugge eerder al op de radar stond, opnieuw interesse toont in de aanvoerder van Paars-Wit. Een gerucht dat nu ook wordt bevestigd door Het Laatste Nieuws. Daar klinkt het meteen zelfs dat Van Crombrugge zelf "een kans om een stap hogerop te zetten niet zou laten liggen". Volgens de krant aast de eenmalig Rode Duivel dus voorzichtig op een transfer, mogelijk om zijn kansen op een WK-selectie op te krikken. De voorbije interlands werd Van Crombrugge tenslotte stelselmatig gepasseerd door Roberto Martinez.

In het Lotto Park ligt het sluitstuk wel nog vast tot medio 2025, maar nog volgens HLN is Anderlecht eveneens bereid om mee te werken aan een eventueel afscheid door de grote poort. Niet alleen kan Van Crombrugge wellicht nog een aardige som in het laatje brengen, mogelijk willen de Brusselaars hem ook bedanken voor bewezen diensten door hem weinig in de weg te leggen. Bovendien heeft het met de jonge Bart Verbruggen reeds een potentiële opvolger in huis die intern heel wat vertrouwen geniet. Al zou het verlies van Van Crombrugge toch een serieuze aderlating betekenen.

GEEN NOODZAAK
Anderlecht plukte de doelman in de zomer van 2019 voor ruim twee miljoen weg bij Eupen. Een schot in de roos, want intussen zit Van Crombrugge aan 28 clean sheets in 91 optredens voor RSCA. In gesprek met Het Nieuwsblad houdt hij de boot wel nog af, al weigert de betrouwbare steunpilaar tussen de palen een vertrek evenmin uit te sluiten. "We zullen zien", blijft Van Crombrugge, wiens marktwaarde op vijfenhalf miljoen wordt geschat, op de oppervlakte. Tegelijk spreekt hij wel nog de wens uit om de ploeg eindelijk eens bij elkaar te houden. Een transfer lijkt dan ook geen absolute noodzaak.

LEES OOK: Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Denkt u dat Van Crombrugge deze zomer zal vertrekken bij RSCA?

Meest recent

'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

13
13
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

15
15
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

38
38
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

368
368
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

44
44
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

287
287
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

43
43
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

409
409
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

64
64
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

91
91
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

194
194
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

28
28
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

108
108
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

99
99
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

57
57
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

127
127
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

181
181
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

245
245
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

89
89
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

545
545
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

168
168
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

177
177
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

421
421
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

160
160
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

181
181

Meer sportnieuws