'PSV zet zinnen op steunpilaar Anderlecht'

264 stemmen
'PSV zet zinnen op steunpilaar Anderlecht'

RSC Anderlecht verloor zondag op eigen veld van Union SG en zal het seizoen daardoor sowieso beëindigen op de derde plaats in het klassement. Komend weekend tegen Club Brugge staat er dus niets meer op het spel. En dus kunnen de voorbereidingen op de komende transferperiode al beginnen.


Want ook al ging Paars-Wit met een Europees ticket aan de haal, komende zomer zal opnieuw getimmerd moeten worden aan de spelersselectie. Zo dreigen de de Brusselaars enkele sterkhouders kwijt te spelen. Vorige week geraakte bijvoorbeeld al bekend dat Christian Kouamé normaal gezien niet te houden is wanneer zijn huurovereenkomst afloopt. En ook een vertrek van Hendrik Van Crombrugge blijkt niet op voorhand uitgesloten.

De aanvoerder heeft het nog steeds erg naar zijn zin bij RSCA, maar is inmiddels ook alweer 29 jaar. Indien hij ooit nog de stap naar het buitenland wil zetten, is de tijd stilaan wel gekomen. La Dernière Heure meldde eerder dan ook al een zomers vertrek niet op voorhand uitgesloten is. En mogelijk krijgt Van Crombrugge straks een wel erg aanlokkelijk voorstel binnen.

EREDIVISIE-TOP
Het doorgaans goed geïnformeerde Voetbal International meldt namelijk dat PSV Eindhoven de doelman opnieuw op de verlanglijst heeft gezet. De runner-up uit de Eredivisie zoekt komende zomer een vervanger voor Yvon Mvogo, die terugkeert naar RB Leipzig. Jasper Cillessen (Valencia) zou overwogen worden, maar ook Van Crombrugge is dus een concrete optie. De Leuvenaar was in 2020 ook al eens in beeld in het Philips Stadion.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Indien HVC vertrekt, moet RSCA een nieuwe nummer één halen ...

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

23
23
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

308
308
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

231
231
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

294
294
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

32
32
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

183
183
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

39
39
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

28
28
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

503
503
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

454
454
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

120
120
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

349
349
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

395
395
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

374
374
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

142
142
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

691
691
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

287
287
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

323
323
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

301
301
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws