Genk-smaakmaker flirt met Ajax: "Zie ik wel zitten"

door
Genk-smaakmaker flirt met Ajax:

KRC Genk gaat in de zomer een aantal sterkhouders de club zien verlaten. Eén van hen is Paul Onuachu. Hij zal in de zomer andere oorden gaan opzoeken.


Onuachu geeft in Het Laatste Nieuws aan dat hij een club als Ajax zeker zou zien zitten, al hoopt hij uiteraard op een Europese topcompetitie. De Amsterdammers moeten mogelijk op zoek gaan naar een nieuwe spits, aangezien topschutter Sebastien Haller wordt genoemd bij Bayern München en Borussia Dortmund. Vooralsnog is er van enige interesse van Ajax in de Nigeriaanse aanvaller wel geen sprake. Toch zou het geen verrassing zijn als Ajax bij Onuachu zou uitkomen, want hij is deels een vergelijkbaar type zoals Haller. Bovendien is de winnaar van de Gouden Schoen een garantie op doelpunten.

17 MILJOEN EURO

Onuachu kent een ‘minder seizoen’, maar de teller staat toch alweer op 21 goals en 3 assists in 34 wedstrijden. De spits is klaar voor een stap hogerop, dat is duidelijk. Zijn totale balans bij Racing Genk is best indrukwekkend met 68 doelpunten en 10 assists in 110 wedstrijden. Bij Racing Genk zal men ook de nodige miljoenen euro’s willen vangen voor Onuachu.

De 27-jarige aanvaller heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 17 miljoen euro en in de Cegeka Arena zullen ze wellicht tevreden zijn met dergelijke transfersom. Beide partijen gaan komende zomer meewerken aan een transfer. De aanvaller ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Genk, maar dat contract zal hij dus zeker niet uitdienen.

LEES OOK: Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Zou Onuachu de ideale opvolger zijn voor Haller?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

109
109
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

131
131
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

77
77
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

53
53
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

211
211
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

55
55
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

456
456
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

153
153
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

182
182
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

105
105
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

120
120
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

98
98
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

360
360
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

568
568
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

477
477
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

390
390
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

442
442
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

431
431
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

689
689
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws