Genk-smaakmaker flirt met Ajax: "Zie ik wel zitten"

274 stemmen
Genk-smaakmaker flirt met Ajax:

KRC Genk gaat in de zomer een aantal sterkhouders de club zien verlaten. Eén van hen is Paul Onuachu. Hij zal in de zomer andere oorden gaan opzoeken.


Onuachu geeft in Het Laatste Nieuws aan dat hij een club als Ajax zeker zou zien zitten, al hoopt hij uiteraard op een Europese topcompetitie. De Amsterdammers moeten mogelijk op zoek gaan naar een nieuwe spits, aangezien topschutter Sebastien Haller wordt genoemd bij Bayern München en Borussia Dortmund. Vooralsnog is er van enige interesse van Ajax in de Nigeriaanse aanvaller wel geen sprake. Toch zou het geen verrassing zijn als Ajax bij Onuachu zou uitkomen, want hij is deels een vergelijkbaar type zoals Haller. Bovendien is de winnaar van de Gouden Schoen een garantie op doelpunten.

17 MILJOEN EURO

Onuachu kent een ‘minder seizoen’, maar de teller staat toch alweer op 21 goals en 3 assists in 34 wedstrijden. De spits is klaar voor een stap hogerop, dat is duidelijk. Zijn totale balans bij Racing Genk is best indrukwekkend met 68 doelpunten en 10 assists in 110 wedstrijden. Bij Racing Genk zal men ook de nodige miljoenen euro’s willen vangen voor Onuachu.

De 27-jarige aanvaller heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 17 miljoen euro en in de Cegeka Arena zullen ze wellicht tevreden zijn met dergelijke transfersom. Beide partijen gaan komende zomer meewerken aan een transfer. De aanvaller ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Genk, maar dat contract zal hij dus zeker niet uitdienen.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

🚀

Zou Onuachu de ideale opvolger zijn voor Haller?

Meest recent

American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

6
6
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

40
40
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

33
33
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

34
34
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

93
93
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

87
87
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

87
87
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

76
76
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

109
109
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

36
36
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

92
92
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

170
170
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

225
225
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

533
533
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

179
179
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

490
490
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

877
877
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

379
379
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

719
719
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

614
614
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187

Meer sportnieuws