Genk-smaakmaker flirt met Ajax: "Zie ik wel zitten"

door
Genk-smaakmaker flirt met Ajax:

KRC Genk gaat in de zomer een aantal sterkhouders de club zien verlaten. Eén van hen is Paul Onuachu. Hij zal in de zomer andere oorden gaan opzoeken.


Onuachu geeft in Het Laatste Nieuws aan dat hij een club als Ajax zeker zou zien zitten, al hoopt hij uiteraard op een Europese topcompetitie. De Amsterdammers moeten mogelijk op zoek gaan naar een nieuwe spits, aangezien topschutter Sebastien Haller wordt genoemd bij Bayern München en Borussia Dortmund. Vooralsnog is er van enige interesse van Ajax in de Nigeriaanse aanvaller wel geen sprake. Toch zou het geen verrassing zijn als Ajax bij Onuachu zou uitkomen, want hij is deels een vergelijkbaar type zoals Haller. Bovendien is de winnaar van de Gouden Schoen een garantie op doelpunten.

17 MILJOEN EURO

Onuachu kent een ‘minder seizoen’, maar de teller staat toch alweer op 21 goals en 3 assists in 34 wedstrijden. De spits is klaar voor een stap hogerop, dat is duidelijk. Zijn totale balans bij Racing Genk is best indrukwekkend met 68 doelpunten en 10 assists in 110 wedstrijden. Bij Racing Genk zal men ook de nodige miljoenen euro’s willen vangen voor Onuachu.

De 27-jarige aanvaller heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 17 miljoen euro en in de Cegeka Arena zullen ze wellicht tevreden zijn met dergelijke transfersom. Beide partijen gaan komende zomer meewerken aan een transfer. De aanvaller ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Genk, maar dat contract zal hij dus zeker niet uitdienen.

LEES OOK: Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

Zou Onuachu de ideale opvolger zijn voor Haller?

Meest recent

Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

74
74
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

22
22
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

87
87
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

81
81
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

113
113
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

171
171
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

102
102
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

267
267
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

64
64
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

281
281
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

265
265
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

132
132
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

135
135
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

79
79
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

153
153
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

283
283
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

387
387
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

56
56
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

118
118
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

372
372
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

265
265
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

127
127
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

729
729
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

158
158
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

269
269

Meer sportnieuws