Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

door
Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

AA Gent heeft zondag beslag gelegd op de eindzege in de Europe Play-Offs. Door de 0-2-overwinning op het veld van rechtstreekse concurrent KRC Genk, zijn de Buffalo's verzekerd van de vijfde plaats in het eindklassement. En dus kan al toegewerkt worden richting het komende seizoen.


Daar waren de Oost-Vlamingen de voorbije weken eigenlijk ook al mee bezig. Zo konden sterkhouders Matisse Samoise en Laurent Depoitre inmiddels al hun contract verlengen. De bedoeling is dat ook Tarik Tissoudali dat zal doen. Maar het belangrijkste dossier blijft dat van Hein Vanhaezebrouck. De coach beschikt immers ook over een aflopend contract en Gent wil de samenwerking graag voortzetten.

Tot dusver werd echter nog geen overeenkomst over een verlenging gevonden. En zondag was daar nog steeds geen verandering in gekomen. "Anders had ik dat ook verteld, er is nog geen beslissing", verklaarde Vanhaezebrouck tegenover Sporza. Ook over zijn eisenpakket blijft de coach voorlopig op de vlakte. "Wat ik dan vraag aan het bestuur? Niets dat ik aan jou zal vertellen. Dat blijft intern."

STERKE SELECTIE
Desondanks lijkt de voorwaarde voor een verlengd verblijft duidelijk. Zo wil Vanhaezebrouck de garantie dat Gent volgend seizoen een selectie heeft die kan meedoen voor de prijzen. "Het financiële niet, maar uiteraard wel wat we gaan doen. Het is misschien niet omdat we de vetpotten niet winnen, dat je niets kunt doen. Je kunt op een andere manier proberen iets te realiseren. Dat moet onze bedoeling zijn: opnieuw een team creëren dat nog een stapje hoger kan gaan dan dit seizoen", aldus de trainer.

LEES OOK: Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Trending:

Romano blaast alles open: Club-saga barst los
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

Vanhaezebrouck blijft gewoon bij Gent ...

Meest recent

'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

39
39
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

201
201
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

56
56
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

185
185
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

436
436
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

325
325
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

56
56
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

249
249
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

287
287
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1747
1747
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

197
197
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

240
240
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

231
231
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1140
1140
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

249
249
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

578
578
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

513
513
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

357
357
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

399
399
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

806
806
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1056
1056
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

374
374
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

229
229
'Internazionale slijt flop Buchanan aan volgende club'

Het is al een tijdje stil rondom Tajon Buchanan. De voormalige flankspeler van Club Brugge is ...

275
275

Meer sportnieuws