Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

door
Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

AA Gent heeft zondag beslag gelegd op de eindzege in de Europe Play-Offs. Door de 0-2-overwinning op het veld van rechtstreekse concurrent KRC Genk, zijn de Buffalo's verzekerd van de vijfde plaats in het eindklassement. En dus kan al toegewerkt worden richting het komende seizoen.


Daar waren de Oost-Vlamingen de voorbije weken eigenlijk ook al mee bezig. Zo konden sterkhouders Matisse Samoise en Laurent Depoitre inmiddels al hun contract verlengen. De bedoeling is dat ook Tarik Tissoudali dat zal doen. Maar het belangrijkste dossier blijft dat van Hein Vanhaezebrouck. De coach beschikt immers ook over een aflopend contract en Gent wil de samenwerking graag voortzetten.

Tot dusver werd echter nog geen overeenkomst over een verlenging gevonden. En zondag was daar nog steeds geen verandering in gekomen. "Anders had ik dat ook verteld, er is nog geen beslissing", verklaarde Vanhaezebrouck tegenover Sporza. Ook over zijn eisenpakket blijft de coach voorlopig op de vlakte. "Wat ik dan vraag aan het bestuur? Niets dat ik aan jou zal vertellen. Dat blijft intern."

STERKE SELECTIE
Desondanks lijkt de voorwaarde voor een verlengd verblijft duidelijk. Zo wil Vanhaezebrouck de garantie dat Gent volgend seizoen een selectie heeft die kan meedoen voor de prijzen. "Het financiële niet, maar uiteraard wel wat we gaan doen. Het is misschien niet omdat we de vetpotten niet winnen, dat je niets kunt doen. Je kunt op een andere manier proberen iets te realiseren. Dat moet onze bedoeling zijn: opnieuw een team creëren dat nog een stapje hoger kan gaan dan dit seizoen", aldus de trainer.

LEES OOK: PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vanhaezebrouck blijft gewoon bij Gent ...

Meest recent

Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

127
127
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

119
119
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

72
72
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

245
245
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

775
775
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

108
108
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

277
277
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

111
111
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

209
209
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

280
280
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

31
31
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

221
221
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

308
308
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

113
113
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

185
185
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

154
154
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

324
324
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

190
190
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

210
210
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

228
228
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

97
97
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

276
276
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

367
367
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

190
190

Meer sportnieuws