Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

door
Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

AA Gent heeft zondag beslag gelegd op de eindzege in de Europe Play-Offs. Door de 0-2-overwinning op het veld van rechtstreekse concurrent KRC Genk, zijn de Buffalo's verzekerd van de vijfde plaats in het eindklassement. En dus kan al toegewerkt worden richting het komende seizoen.


Daar waren de Oost-Vlamingen de voorbije weken eigenlijk ook al mee bezig. Zo konden sterkhouders Matisse Samoise en Laurent Depoitre inmiddels al hun contract verlengen. De bedoeling is dat ook Tarik Tissoudali dat zal doen. Maar het belangrijkste dossier blijft dat van Hein Vanhaezebrouck. De coach beschikt immers ook over een aflopend contract en Gent wil de samenwerking graag voortzetten.

Tot dusver werd echter nog geen overeenkomst over een verlenging gevonden. En zondag was daar nog steeds geen verandering in gekomen. "Anders had ik dat ook verteld, er is nog geen beslissing", verklaarde Vanhaezebrouck tegenover Sporza. Ook over zijn eisenpakket blijft de coach voorlopig op de vlakte. "Wat ik dan vraag aan het bestuur? Niets dat ik aan jou zal vertellen. Dat blijft intern."

STERKE SELECTIE
Desondanks lijkt de voorwaarde voor een verlengd verblijft duidelijk. Zo wil Vanhaezebrouck de garantie dat Gent volgend seizoen een selectie heeft die kan meedoen voor de prijzen. "Het financiële niet, maar uiteraard wel wat we gaan doen. Het is misschien niet omdat we de vetpotten niet winnen, dat je niets kunt doen. Je kunt op een andere manier proberen iets te realiseren. Dat moet onze bedoeling zijn: opnieuw een team creëren dat nog een stapje hoger kan gaan dan dit seizoen", aldus de trainer.

LEES OOK: Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Vanhaezebrouck blijft gewoon bij Gent ...

Meest recent

En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Roméo Lavia blaast vandaag 22 kaarsjes uit. De middenvelder wordt gezien als ...

3
3
Kogel door de kerk: Vanzeir heeft nieuwe club beet

Dante Vanzeir is na zijn Amerikaans avontuur volledig naar de achtergrond verdwenen bij KAA Gent. De ...

64
64
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

146
146
Fellaini verbaast en hakt knoop over toekomst door

Marouane Fellaini is al een tijdje gestopt al voetballer, maar achter de schermen was de voormalige ...

125
125
Ambitieus Beerschot pakt uit met dubbelslag

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren naar de Jupiler Pro League. De Antwerpse clubs degradeerde ...

75
75
Penders glundert: Chelsea stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Chelsea was na het ontslag van Enzo Maresca naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Liam ...

72
72
Engels in storm: Celtic stampt T1 na paar matchen buiten

Arne Engels stond dicht bij een vaste selectie bij de Rode Duivels na een uitstekende start bij ...

51
51
Brys verwoest Eto’o én FIFA: "Bizarre relatie Infantino"

Marc Brys lijkt zich bijna neer te leggen dat hij géén bondscoach van Kameroen zal ...

182
182
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

74
74
Vanaken verklapt: "Mijn favoriete kamergenoot bij Club?"

De spelers en staff van Club Brugge vertoeven momenteel op Spaanse bodem om een winterstage af te ...

272
272
Paul Gheysens aan zet: verkoop Antwerp in 2026?

Antwerp FC wist een tegenvallend 2025 alsnog op een erg fraaie manier af te sluiten. Die lijn wil ...

501
501
Vanhaezebrouck geeft top twee Gouden Schoen al vrij

Binnen een weekje gaat de tweede seizoenshelft in het Belgische voetbal van start met de ...

496
496
Bayern-sterren trekken grote ogen: 'geheim wapen' Kompany onthuld

Vincent Kompany verlengde tijdens het najaar zijn contract als hoofdcoach van Bayern München. ...

347
347
'Nieuwe spits op komst: Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil in de tweede seizoenshelft zo lang mogelijk meedraaien in de Croky Cup en mikt op ...

1148
1148
Opvallend: om deze reden stemde Verheyen níét op Gouden Schoen

Aanstaande zondag wordt voor de 72ste keer de Gouden Schoen uitgereikt aan de beste speler op de ...

393
393
'Club likt wonden: floptransfer zorgt voor financiële kater'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat inkomende toptransfers af te ronden. Maar niet alle ...

545
545
'Barça slaat toe: spectaculaire comeback helemaal rond'

De selectie van FC Barcelona vertoeft momenteel in Saudi-Arabië. Daar wordt deze week namelijk ...

80
80
‘Club Brugge op ontploffen: LaLiga-flop als stuntdeal?’

Twijfel hangt in de lucht bij Club Brugge. Een naam uit LaLiga duikt op, maar roept meteen vragen op ...

404
404
Eerste vertrekker onder Hayen, smaakmaker Lierse naar JPL?

Dinsdag is het zover, dan opent de wintermercato ook voor de Belgische ploegen zijn deuren. Maar ...

281
281
'Wintervertrek Tzolis: Club Brugge krijgt cruciaal nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge aanstaande zondag voor de 17de keer in de geschiedenis met de ...

372
372
'Uitverkoop Anderlecht ingezet: minstens één grote naam weg'

Ook de selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel op Spaanse bodem voor een winterstage. Maar de ...

510
510
'Overmars bezwijkt: Antwerp casht al op goudhaantje'

Antwerp leek een drukke wintermercato tegemoet te gaan, maar dat zou wel eens kunnen tegenvallen nu ...

827
827
'Witte rook: AA Gent doet zaken met Cercle Brugge'

AA Gent hoopt na nieuwjaar de top zes nog te bestormen, en dus lijkt een kwaliteitsinjectie geen ...

382
382
'Grote kuis in Anderlecht: volgend duo pakt koffers'

RSC Anderlecht hoopt in januari verlost te geraken van heel wat overtollige ballast. Intussen werd ...

685
685
'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Om na nieuwjaar een remonte in te zetten wilde KRC Genk de huidige selectie intact houden, maar dat ...

1206
1206

Meer sportnieuws