Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

599 stemmen
Vanhaezebrouck stelt voorwaarde tot verlengd verblijf

AA Gent heeft zondag beslag gelegd op de eindzege in de Europe Play-Offs. Door de 0-2-overwinning op het veld van rechtstreekse concurrent KRC Genk, zijn de Buffalo's verzekerd van de vijfde plaats in het eindklassement. En dus kan al toegewerkt worden richting het komende seizoen.


Daar waren de Oost-Vlamingen de voorbije weken eigenlijk ook al mee bezig. Zo konden sterkhouders Matisse Samoise en Laurent Depoitre inmiddels al hun contract verlengen. De bedoeling is dat ook Tarik Tissoudali dat zal doen. Maar het belangrijkste dossier blijft dat van Hein Vanhaezebrouck. De coach beschikt immers ook over een aflopend contract en Gent wil de samenwerking graag voortzetten.

Tot dusver werd echter nog geen overeenkomst over een verlenging gevonden. En zondag was daar nog steeds geen verandering in gekomen. "Anders had ik dat ook verteld, er is nog geen beslissing", verklaarde Vanhaezebrouck tegenover Sporza. Ook over zijn eisenpakket blijft de coach voorlopig op de vlakte. "Wat ik dan vraag aan het bestuur? Niets dat ik aan jou zal vertellen. Dat blijft intern."

STERKE SELECTIE
Desondanks lijkt de voorwaarde voor een verlengd verblijft duidelijk. Zo wil Vanhaezebrouck de garantie dat Gent volgend seizoen een selectie heeft die kan meedoen voor de prijzen. "Het financiële niet, maar uiteraard wel wat we gaan doen. Het is misschien niet omdat we de vetpotten niet winnen, dat je niets kunt doen. Je kunt op een andere manier proberen iets te realiseren. Dat moet onze bedoeling zijn: opnieuw een team creëren dat nog een stapje hoger kan gaan dan dit seizoen", aldus de trainer.

LEES OOK: Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

Vanhaezebrouck blijft gewoon bij Gent ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

29
29
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

55
55
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

80
80
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

43
43
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

77
77
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

242
242
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

355
355
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

175
175
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

137
137
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

459
459
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

661
661
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

510
510

Meer sportnieuws