'Witte rook nabij: Origi maakt toptransfer'

door
'Witte rook nabij: Origi maakt toptransfer'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er nagenoeg op en dus kan het vizier weer op de transfermarkt gericht worden. Ook verschillende Rode Duivel staan voor een interessante zomermercato. Divock Origi bijvoorbeeld, is op weg naar de uitgang bij Liverpool FC en lijkt zijn droomtransfer bijna beet te hebben.


De aanvaller brak destijds op jonge leeftijd door bij Lille OSC en versierde zo een toptransfer naar Liverpool FC. Maar op Anfield kon Origi nooit echt aanspraak maken op een vaste basisstek. Doorheen de jaren veroverde hij met enkele belangrijke goals weliswaar een plek in de harten van de supporters en coach Jürgen Klopp zwaaide regelmatig met lof naar hem, toch zat er voor de Rode Duivel niet meer in dan een rol als luxe-invaller.

De club besloot dan ook om zijn aflopende contract niet te verlengen en dus kan Origi vanaf de zomer op transfervrije basis op zoek naar een nieuwe werkgever. Al lijkt hij die inmiddels al gevonden te hebben. Zo deden de voorbije weken heel wat geruchten de ronde over een mogelijke overgang naar AC Milan. En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is zijn overgang naar San Siro nagenoeg in kannen en kruiken.

LAATSTE DETAILS
Momenteel zouden de laatste details nog afgerond worden. Het concrete contractvoorstel, dat werd samengesteld op basis van de onderhandelingen van de voorbije maanden, zou bijna af zijn. Vervolgens kunnen de nodige kribbels gezet worden, al zal Milan wellicht wachten tot na de titelontknoping om de deal helemaal af te ronden. Liverpool is in ieder geval op de hoogte van de onderhandelingen, Origi zou het bestuur ook al hebben ingelicht over zijn nakend vertrek.

LEES OOK: DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Origi is veel te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

63
63
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

65
65
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

135
135
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

13
13
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

280
280
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

141
141
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

179
179
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

103
103
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

354
354
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

465
465
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

274
274
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

497
497

Meer sportnieuws