Mertens geeft extra glans aan afscheid 'kind van de stad'

door
Mertens geeft extra glans aan afscheid 'kind van de stad'

Een dag vol emoties in Napels tijdens het afscheid van Lorenzo Insigne van 'zijn' publiek. De Italiaanse international werd tijdens en na de wedtrijd gehuldigd, ook maatje Dries Mertens kreeg een glansrol. 

Het kind van de stad speelde zijn laatste wedstrijd in het Diego Armando Maradona-stadion na tien jaar trouwe dienst. Al van in de jeugd draagt Insigne het lichtblauwe truitje van Napels. De Italiaanse international die naar Toronto vertrekt werd tijdens en na de match in de bloemetjes gezet. Dries Mertens mocht hem een ​​speciale trui overhandigen om zijn avontuur te vieren. Een mooi gebaar tussen de twee legendes van de club die elkaar enorm waarderen. 

Insigne wilde zijn thuispubliek niet verlaten zonder een laatste hoogtepunt. En dat kreeg hij van de ploeg door een strafschop om te zetten in de 3-0-overwinning van zijn ploeg tegen Genoa. Het 122e doelpunt in de kleuren van Napoli waarmee hij de tweede beste doelpuntenmaker wordt in de geschiedenis van de club na Dries Mertens (148). 

Aan het einde van de match begroette Insigne 'zijn' publiek met een microfoon in de hand. Hij werd ook geëerd door zijn voorzitter Aurelio De Laurentiis en zijn teamgenoten Khalidou Koulibaly en Dries Mertens die hem elk een geschenk gaven.


LEES OOK: 'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Het is jammer voor Napoli en het Italiaanse voetbal dat zo'n legende vertrekt

Meest recent

'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

16
16
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

17
17
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

56
56
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

64
64
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

90
90
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

261
261
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

169
169
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

68
68
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

42
42
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

32
32
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

120
120
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

119
119
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

194
194
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

111
111
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

162
162
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

148
148
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

512
512
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

183
183
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

75
75
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

91
91
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

43
43
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

155
155
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

241
241

Meer sportnieuws