'Ronaldo choqueert met transferbeslissing'

door
'Ronaldo choqueert met transferbeslissing'

Cristiano Ronaldo is op zijn 37ste nog altijd een van de beste aanvallers ter wereld. De Portugees zal bij Manchester United binnenkort aan tafel moeten gaan zitten met Erik ten Hag, want beide partijen zullen duidelijkheid moeten verschaffen over hun individuele plannen met elkaar.


Roy Keane stelt dat Cristiano Ronaldo elke week wil spelen en hij alleen gelukkig is als hij alles speelt. “Dit kan een probleem worden voor de manager. Als Ten Hag bijvoorbeeld zegt dat hij hem gaat rouleren af en toe. Ronaldo zal niet willen blijven als hij niet alles speelt”, waarschuwde het clubicoon. Ralf Rangnick bleef afzijdig over de toekomst van Ronaldo. “Het is belangrijk om uit te vinden wat Ronaldo zelf wil. Maar dit is iets waar we over moeten praten, samen met Erik, het bestuur en ikzelf. Alleen hebben we nog geen tijd gehad om dit met Erik te bespreken”, was zijn toch wel verrassende reactie.

Een goed gesprek dringt zich dus op tussen Erik ten Hag en Cristiano Ronaldo want volgens The Mirror zou Real Madrid alvast op de loer liggen om Ronaldo terug te halen naar het Estadio Santiago Bernabeu. De Spaanse giganten zouden sterk geïnteresseerd zijn om de Portugese superster aan te trekken. Ronaldo maakte zich onsterfelijk bij De Koninklijke door er twee keer de Spaanse titel te winnen en maar liefst vier keer de Champions League. Maar zo’n vaart zou het uiteindelijk toch niet lopen.

RONALDO BLIJFT

The Sun meldt namelijk dat Cristiano Ronaldo volgend seizoen bij Manchester United zal blijven. De Britse tabloid verwijst daarvoor naar vermeende gelekte foto’s waarin Ronaldo poseert in het nieuwe shirt voor het volgende seizoen 2022-2023. Dat zou een stevige indicatie zijn dat de Portugese superster zo goed als zeker bij de club zal blijven. Hij poseert ook niet enkel met het rode thuisshirt van Manchester United, maar ook met het witte uitshirt van de club.

LEES OOK: ‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Goede keuze van Ronaldo?

Meest recent

Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

10
10
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

51
51
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

4
4
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

34
34
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

121
121
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

5
5
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

284
284
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

69
69
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

80
80
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

667
667
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

258
258
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

38
38
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

115
115
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

140
140
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

105
105
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1204
1204
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

289
289
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

773
773
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

221
221
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

67
67
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

207
207
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

424
424
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

149
149
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

382
382

Meer sportnieuws