'Ronaldo choqueert met transferbeslissing'

door
'Ronaldo choqueert met transferbeslissing'

Cristiano Ronaldo is op zijn 37ste nog altijd een van de beste aanvallers ter wereld. De Portugees zal bij Manchester United binnenkort aan tafel moeten gaan zitten met Erik ten Hag, want beide partijen zullen duidelijkheid moeten verschaffen over hun individuele plannen met elkaar.


Roy Keane stelt dat Cristiano Ronaldo elke week wil spelen en hij alleen gelukkig is als hij alles speelt. “Dit kan een probleem worden voor de manager. Als Ten Hag bijvoorbeeld zegt dat hij hem gaat rouleren af en toe. Ronaldo zal niet willen blijven als hij niet alles speelt”, waarschuwde het clubicoon. Ralf Rangnick bleef afzijdig over de toekomst van Ronaldo. “Het is belangrijk om uit te vinden wat Ronaldo zelf wil. Maar dit is iets waar we over moeten praten, samen met Erik, het bestuur en ikzelf. Alleen hebben we nog geen tijd gehad om dit met Erik te bespreken”, was zijn toch wel verrassende reactie.

Een goed gesprek dringt zich dus op tussen Erik ten Hag en Cristiano Ronaldo want volgens The Mirror zou Real Madrid alvast op de loer liggen om Ronaldo terug te halen naar het Estadio Santiago Bernabeu. De Spaanse giganten zouden sterk geïnteresseerd zijn om de Portugese superster aan te trekken. Ronaldo maakte zich onsterfelijk bij De Koninklijke door er twee keer de Spaanse titel te winnen en maar liefst vier keer de Champions League. Maar zo’n vaart zou het uiteindelijk toch niet lopen.

RONALDO BLIJFT

The Sun meldt namelijk dat Cristiano Ronaldo volgend seizoen bij Manchester United zal blijven. De Britse tabloid verwijst daarvoor naar vermeende gelekte foto’s waarin Ronaldo poseert in het nieuwe shirt voor het volgende seizoen 2022-2023. Dat zou een stevige indicatie zijn dat de Portugese superster zo goed als zeker bij de club zal blijven. Hij poseert ook niet enkel met het rode thuisshirt van Manchester United, maar ook met het witte uitshirt van de club.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Goede keuze van Ronaldo?

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

0
0
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

8
8
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

25
25
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

178
178
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

126
126
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

21
21
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

89
89
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

201
201
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

210
210
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

659
659
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

510
510
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

211
211
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

161
161
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

349
349
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

167
167
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

318
318
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

226
226
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

203
203
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

380
380
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

274
274
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

426
426
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

203
203
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

188
188
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

646
646
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

232
232

Meer sportnieuws