'Ronaldo choqueert met transferbeslissing'

door
'Ronaldo choqueert met transferbeslissing'

Cristiano Ronaldo is op zijn 37ste nog altijd een van de beste aanvallers ter wereld. De Portugees zal bij Manchester United binnenkort aan tafel moeten gaan zitten met Erik ten Hag, want beide partijen zullen duidelijkheid moeten verschaffen over hun individuele plannen met elkaar.


Roy Keane stelt dat Cristiano Ronaldo elke week wil spelen en hij alleen gelukkig is als hij alles speelt. “Dit kan een probleem worden voor de manager. Als Ten Hag bijvoorbeeld zegt dat hij hem gaat rouleren af en toe. Ronaldo zal niet willen blijven als hij niet alles speelt”, waarschuwde het clubicoon. Ralf Rangnick bleef afzijdig over de toekomst van Ronaldo. “Het is belangrijk om uit te vinden wat Ronaldo zelf wil. Maar dit is iets waar we over moeten praten, samen met Erik, het bestuur en ikzelf. Alleen hebben we nog geen tijd gehad om dit met Erik te bespreken”, was zijn toch wel verrassende reactie.

Een goed gesprek dringt zich dus op tussen Erik ten Hag en Cristiano Ronaldo want volgens The Mirror zou Real Madrid alvast op de loer liggen om Ronaldo terug te halen naar het Estadio Santiago Bernabeu. De Spaanse giganten zouden sterk geïnteresseerd zijn om de Portugese superster aan te trekken. Ronaldo maakte zich onsterfelijk bij De Koninklijke door er twee keer de Spaanse titel te winnen en maar liefst vier keer de Champions League. Maar zo’n vaart zou het uiteindelijk toch niet lopen.

RONALDO BLIJFT

The Sun meldt namelijk dat Cristiano Ronaldo volgend seizoen bij Manchester United zal blijven. De Britse tabloid verwijst daarvoor naar vermeende gelekte foto’s waarin Ronaldo poseert in het nieuwe shirt voor het volgende seizoen 2022-2023. Dat zou een stevige indicatie zijn dat de Portugese superster zo goed als zeker bij de club zal blijven. Hij poseert ook niet enkel met het rode thuisshirt van Manchester United, maar ook met het witte uitshirt van de club.

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Goede keuze van Ronaldo?

Meest recent

Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

8
8
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

36
36
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

16
16
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

38
38
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

163
163
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

23
23
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

79
79
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

41
41
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

247
247
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

20
20
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

239
239
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

55
55
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

117
117
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

30
30
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

61
61
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

99
99
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

63
63
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

44
44
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

21
21
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

87
87
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

40
40
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

766
766
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

249
249
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

316
316

Meer sportnieuws