'Club Brugge heeft trainerslijstje al klaar'

door
'Club Brugge heeft trainerslijstje al klaar'

Club Brugge zit nog volop in de titelstrijd verwikkeld, toch kwam de leider in de Jupiler Pro League donderdag met opvallend nieuws naar buiten. Zo werd het nakende vertrek van Alfred Schreuder wereldkundig gemaakt. De hoofdcoach trekt na het seizoen terug naar Ajax.


De kersverse Nederlandse kampioen betaalt de afkoopsom in het contract van Schreuder, die naar verluidt zo'n 1.5 miljoen euro bedraagt. En dus moeten Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe voor de tweede keer op een halfjaar tijd op zoek naar een nieuwe trainer. Inmiddels circuleren al verschillende namen. Daarbij ook enkele Belgen, maar volgens radiocommentator Tom Boudeweel zal de keuze uiteindelijk toch vallen op een buitenlander.

Club wil namelijk ook op Europees niveau een rol van betekenis spelen en dat zal volgens Boudeweel doorwegen in de trainerszoektocht. "Ze willen terug aansluiting vinden bij de Europese top. Als daar je lat ligt, vrees ik dat je enkel bij een internationaal profiel kan uitkomen", klinkt het bij Sporza. "Club heeft ook een grote Nederlandstalige clan in de spelersgroep, dus het zou me niet verbazen als ze opnieuw bij een Nederlander uitkomen."

LIJSTJE AL KLAAR
Concrete namen kan Boudeweel voorlopig niet geven. Maar hij neemt wel aan dat het Brugse bestuur inmiddels al een lijstje met mogelijke pistes heeft opgesteld. "Ik ga ervan uit dat directeur Vincent Mannaert en voorzitter Bart Verhaeghe al een tijdje weten dat Schreuder onderhandelde met Ajax. In die tijd zullen ze de markt wel al in kaart hebben gebracht."

LEES OOK: 'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Trending:

'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

Club gaat voor een buitenlander gaan ...

Meest recent

Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

5
5
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

48
48
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

59
59
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

76
76
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

404
404
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

471
471
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

141
141
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

88
88
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

518
518
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

53
53
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1125
1125
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

340
340
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

932
932
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

362
362
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

620
620
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

518
518
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

222
222
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

82
82
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

669
669
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

675
675
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

297
297
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

336
336
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1390
1390
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

888
888
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

175
175

Meer sportnieuws