'Club Brugge heeft trainerslijstje al klaar'

door
'Club Brugge heeft trainerslijstje al klaar'

Club Brugge zit nog volop in de titelstrijd verwikkeld, toch kwam de leider in de Jupiler Pro League donderdag met opvallend nieuws naar buiten. Zo werd het nakende vertrek van Alfred Schreuder wereldkundig gemaakt. De hoofdcoach trekt na het seizoen terug naar Ajax.


De kersverse Nederlandse kampioen betaalt de afkoopsom in het contract van Schreuder, die naar verluidt zo'n 1.5 miljoen euro bedraagt. En dus moeten Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe voor de tweede keer op een halfjaar tijd op zoek naar een nieuwe trainer. Inmiddels circuleren al verschillende namen. Daarbij ook enkele Belgen, maar volgens radiocommentator Tom Boudeweel zal de keuze uiteindelijk toch vallen op een buitenlander.

Club wil namelijk ook op Europees niveau een rol van betekenis spelen en dat zal volgens Boudeweel doorwegen in de trainerszoektocht. "Ze willen terug aansluiting vinden bij de Europese top. Als daar je lat ligt, vrees ik dat je enkel bij een internationaal profiel kan uitkomen", klinkt het bij Sporza. "Club heeft ook een grote Nederlandstalige clan in de spelersgroep, dus het zou me niet verbazen als ze opnieuw bij een Nederlander uitkomen."

LIJSTJE AL KLAAR
Concrete namen kan Boudeweel voorlopig niet geven. Maar hij neemt wel aan dat het Brugse bestuur inmiddels al een lijstje met mogelijke pistes heeft opgesteld. "Ik ga ervan uit dat directeur Vincent Mannaert en voorzitter Bart Verhaeghe al een tijdje weten dat Schreuder onderhandelde met Ajax. In die tijd zullen ze de markt wel al in kaart hebben gebracht."

LEES OOK: Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club gaat voor een buitenlander gaan ...

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

41
41
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

130
130
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

145
145
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

248
248
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

340
340
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

504
504
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

289
289
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

262
262
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

169
169
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

420
420
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

67
67
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

210
210
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

71
71
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws