Van der Elst doet transfervoorspelling Club Brugge

door
Van der Elst doet transfervoorspelling Club Brugge

Indien Club Brugge zondagmiddag de volle buit pakt op het veld van Antwerp FC, is de 18de landstitel voor Blauw-Zwart een feit. Maar vervolgens kan het echte werk pas beginnen voor het bestuur van Blauw-Zwart. Zo maakt de tandem Bart Verhaeghe-Vincent Mannaert zich op voor een erg drukke zomer.


Het eerste dossier dat moet afgewerkt worden, is dat van de hoofdtrainer. Donderdag werd het vertrek van Alfred Schreuder naar Ajax immers officieel bevestigd. En dus moet Blauw-Zwart voor de tweede keer op een half jaar tijd op zoek naar een nieuwe T1. Eenmaal die gevonden is, kan de spelersselectie onder handen genomen worden. Want ook aan het transferfront wordt weer de nodige beweging verwacht.

Met Bjorn Meijer verzekerde Club zich alvast van een nieuwe linksback, maar er zullen ongetwijfeld nog meer aanwinsten aangetrokken worden gedurende de zomermercato. Daarnaast moet mogelijk vervanging gevonden worden voor bepaalde spelers. Een aantal namen komt immers in aanmerking voor een vertrek op Jan Breydel.

CDK ÓF LANG
Analist en clubboegbeeld Franky Van der Elst liet zich in gesprek met La Dernière Heure alvast uit over de mogelijke vertrekkers. "Ruud Vormer waarschijnlijk. Daarnaast ook Noa Lang of Charles De Ketelaere. Allebei? Dat denk ik niet. Ik wens het Club in ieder geval niet toe. Uiteraard zullen ze goed verdienen met hun transfers, maar het is niet gemakkelijk om ze te vervangen. En ze moeten al twee à drie spelers voor het middenveld aantrekken. Ik verwacht in ieder geval veel veranderingen bij Club", aldus Van der Elst.

LEES OOK: Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

86
86
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

105
105
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

152
152
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

110
110
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

79
79
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

45
45
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

233
233
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

347
347
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

82
82
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

547
547
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

275
275
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

107
107
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

122
122
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

420
420
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

96
96
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

334
334
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

299
299
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

90
90
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws