Van der Elst doet transfervoorspelling Club Brugge

door
Van der Elst doet transfervoorspelling Club Brugge

Indien Club Brugge zondagmiddag de volle buit pakt op het veld van Antwerp FC, is de 18de landstitel voor Blauw-Zwart een feit. Maar vervolgens kan het echte werk pas beginnen voor het bestuur van Blauw-Zwart. Zo maakt de tandem Bart Verhaeghe-Vincent Mannaert zich op voor een erg drukke zomer.


Het eerste dossier dat moet afgewerkt worden, is dat van de hoofdtrainer. Donderdag werd het vertrek van Alfred Schreuder naar Ajax immers officieel bevestigd. En dus moet Blauw-Zwart voor de tweede keer op een half jaar tijd op zoek naar een nieuwe T1. Eenmaal die gevonden is, kan de spelersselectie onder handen genomen worden. Want ook aan het transferfront wordt weer de nodige beweging verwacht.

Met Bjorn Meijer verzekerde Club zich alvast van een nieuwe linksback, maar er zullen ongetwijfeld nog meer aanwinsten aangetrokken worden gedurende de zomermercato. Daarnaast moet mogelijk vervanging gevonden worden voor bepaalde spelers. Een aantal namen komt immers in aanmerking voor een vertrek op Jan Breydel.

CDK ÓF LANG
Analist en clubboegbeeld Franky Van der Elst liet zich in gesprek met La Dernière Heure alvast uit over de mogelijke vertrekkers. "Ruud Vormer waarschijnlijk. Daarnaast ook Noa Lang of Charles De Ketelaere. Allebei? Dat denk ik niet. Ik wens het Club in ieder geval niet toe. Uiteraard zullen ze goed verdienen met hun transfers, maar het is niet gemakkelijk om ze te vervangen. En ze moeten al twee à drie spelers voor het middenveld aantrekken. Ik verwacht in ieder geval veel veranderingen bij Club", aldus Van der Elst.

LEES OOK: Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

7
7
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

104
104
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

57
57
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

81
81
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

78
78
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

94
94
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

329
329
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

289
289
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

78
78
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

131
131
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

309
309
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

117
117
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

282
282
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

183
183
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

733
733
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

184
184
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

153
153
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

58
58
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

128
128
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

361
361
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

460
460
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

295
295
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

286
286
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

305
305
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

592
592

Meer sportnieuws