Van der Elst doet transfervoorspelling Club Brugge

door
Van der Elst doet transfervoorspelling Club Brugge

Indien Club Brugge zondagmiddag de volle buit pakt op het veld van Antwerp FC, is de 18de landstitel voor Blauw-Zwart een feit. Maar vervolgens kan het echte werk pas beginnen voor het bestuur van Blauw-Zwart. Zo maakt de tandem Bart Verhaeghe-Vincent Mannaert zich op voor een erg drukke zomer.


Het eerste dossier dat moet afgewerkt worden, is dat van de hoofdtrainer. Donderdag werd het vertrek van Alfred Schreuder naar Ajax immers officieel bevestigd. En dus moet Blauw-Zwart voor de tweede keer op een half jaar tijd op zoek naar een nieuwe T1. Eenmaal die gevonden is, kan de spelersselectie onder handen genomen worden. Want ook aan het transferfront wordt weer de nodige beweging verwacht.

Met Bjorn Meijer verzekerde Club zich alvast van een nieuwe linksback, maar er zullen ongetwijfeld nog meer aanwinsten aangetrokken worden gedurende de zomermercato. Daarnaast moet mogelijk vervanging gevonden worden voor bepaalde spelers. Een aantal namen komt immers in aanmerking voor een vertrek op Jan Breydel.

CDK ÓF LANG
Analist en clubboegbeeld Franky Van der Elst liet zich in gesprek met La Dernière Heure alvast uit over de mogelijke vertrekkers. "Ruud Vormer waarschijnlijk. Daarnaast ook Noa Lang of Charles De Ketelaere. Allebei? Dat denk ik niet. Ik wens het Club in ieder geval niet toe. Uiteraard zullen ze goed verdienen met hun transfers, maar het is niet gemakkelijk om ze te vervangen. En ze moeten al twee à drie spelers voor het middenveld aantrekken. Ik verwacht in ieder geval veel veranderingen bij Club", aldus Van der Elst.

LEES OOK: Stil van: Marc Degryse raakt iedereen diep in het hart

Trending:

'Transferitis in Brugge: opvallende afwezigen bij Club'
'Transferitis in Brugge: opvallende afwezigen bij Club'

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Stil van: Marc Degryse raakt iedereen diep in het hart

Voor Marc Degryse staat het leven nog steeds grotendeels in het teken van voetbal. De voormalig Rode ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Club biedt enorme som, straffe climax Gent'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

105
105
‘Frenkie’s vriend ontketent oorlog in de kleedkamer’

FC Barcelona heeft knopen doorgehakt voor volgend seizoen. Zo mag doelman Marc-André Ter ...

42
42
‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

64
64
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

36
36
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

63
63
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

206
206
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

286
286
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

324
324
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

111
111
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

326
326
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

664
664
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

488
488
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

71
71
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

313
313
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

355
355
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

2043
2043
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

223
223
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

261
261
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

247
247
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1203
1203
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

259
259
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

602
602
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

542
542
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

401
401

Meer sportnieuws