'Code rood bij Antwerp: toptransfer Butez'

door
'Code rood bij Antwerp: toptransfer Butez'

Voor Antwerp FC staat er in de twee resterende wedstrijden van de Champions' Play-Offs niets meer op het spel. De Great Old hoopt weliswaar om nog een invloed te hebben op het titeldebat, maar zal sowieso op de vierde plaats eindigen. En dus kan al stilaan richting volgend seizoen toegewerkt worden.


Marc Overmars staat in ieder geval voor een bijzonder lastige vuurdoop als sportieve baas op de Bosuil. Hoewel het vertrek van Brian Priske nog niet officieel is, heeft het er alle schijn van dat de Nederlander op zoek moet gaan naar een nieuwe hoofdcoach. Bovendien zal hij ook de spelersselectie aan een metamorfose onderwerpen. RAFC wil volgend seizoen opnieuw op meerdere fronten scoren en dus is versterking nodig.

Daarnaast is het maar de vraag wie van de huidige spelersgroep aan boord zal blijven. Eén van de weinige spelers die dit seizoen konden bewijzen dat ze een vaste plaats hebben aan de Belgische top, is Jean Butez. De doelman kwam de voorbije maanden erg sterk voor de dag en kon zijn ploeg meermaals rechthouden. Toch is het allerminst zeker dat de 26-jarige Fransman ook volgend seizoen nog op de Bosuil actief is.

PREMIER LEAGUE
Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Butez komende zomer een toptransfer kan maken. Twee niet nader genoemde subtoppers uit de Premier League zouden immers belangstelling tonen in het sluitstuk. Het lijkt erop dat Antwerp de doelman liefst wil behouden, maar een miljoenenbod kan de clubleiding mogelijk toch aan het twijfelen krijgen. Voorlopig is niet duidelijk hoe Butez zelf staat ten opzichte van een mogelijke transfer.

LEES OOK: 'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Butez was dit seizoen de beste speler bij Antwerp ...

Meest recent

Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

3
3
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

46
46
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

443
443
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

218
218
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

225
225
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

248
248
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

101
101
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

449
449
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

376
376
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

242
242
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

157
157
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

368
368
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

208
208
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

279
279
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

79
79
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

438
438
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

41
41
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

127
127
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

439
439
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

350
350
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

135
135
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

346
346
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

32
32

Meer sportnieuws