'Code rood bij Antwerp: toptransfer Butez'

door
'Code rood bij Antwerp: toptransfer Butez'

Voor Antwerp FC staat er in de twee resterende wedstrijden van de Champions' Play-Offs niets meer op het spel. De Great Old hoopt weliswaar om nog een invloed te hebben op het titeldebat, maar zal sowieso op de vierde plaats eindigen. En dus kan al stilaan richting volgend seizoen toegewerkt worden.


Marc Overmars staat in ieder geval voor een bijzonder lastige vuurdoop als sportieve baas op de Bosuil. Hoewel het vertrek van Brian Priske nog niet officieel is, heeft het er alle schijn van dat de Nederlander op zoek moet gaan naar een nieuwe hoofdcoach. Bovendien zal hij ook de spelersselectie aan een metamorfose onderwerpen. RAFC wil volgend seizoen opnieuw op meerdere fronten scoren en dus is versterking nodig.

Daarnaast is het maar de vraag wie van de huidige spelersgroep aan boord zal blijven. Eén van de weinige spelers die dit seizoen konden bewijzen dat ze een vaste plaats hebben aan de Belgische top, is Jean Butez. De doelman kwam de voorbije maanden erg sterk voor de dag en kon zijn ploeg meermaals rechthouden. Toch is het allerminst zeker dat de 26-jarige Fransman ook volgend seizoen nog op de Bosuil actief is.

PREMIER LEAGUE
Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Butez komende zomer een toptransfer kan maken. Twee niet nader genoemde subtoppers uit de Premier League zouden immers belangstelling tonen in het sluitstuk. Het lijkt erop dat Antwerp de doelman liefst wil behouden, maar een miljoenenbod kan de clubleiding mogelijk toch aan het twijfelen krijgen. Voorlopig is niet duidelijk hoe Butez zelf staat ten opzichte van een mogelijke transfer.

LEES OOK: 'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Butez was dit seizoen de beste speler bij Antwerp ...

Meest recent

Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

84
84
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

33
33
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

32
32
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

115
115
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

242
242
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

100
100
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

51
51
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

232
232
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

380
380
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

40
40
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

160
160
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

592
592
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

164
164
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

124
124
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

193
193
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

31
31
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

369
369
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

82
82
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

237
237
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

312
312
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

410
410
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

393
393
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

48
48

Meer sportnieuws