'PSG pakt groots uit met opvolger Mbappé'

277 stemmen
'PSG pakt groots uit met opvolger Mbappé'

De overgang van Erling Haaland naar Manchester City lijkt bijna rond, maar ook de volgende megatransfer van 2022 is alweer in de maak. In de Spaanse en Franse pers wordt al maanden nadrukkelijk gespeculeerd over de toekomst van Kylian Mbappé. Maar hij lijkt nu toch voor Real Madrid te gaan kiezen.


De nog altijd maar 23-jarige Mbappé is andermaal bezig aan een uitstekend seizoen. Voorlopig zit hij bijvoorbeeld aan 35 goals en 23 assists namens 43 matchen bij PSG. Logisch dan ook dat zowat elke Europese grootmacht hem graag zou binnen halen als zijn contract in het Parc des Princes na dit seizoen afloopt. Maar al snel werd duidelijk dat Real Madrid de uitverkoren bestemming zou worden.

En volgens Marca is Real nog steeds zeker dat Mbappé na het seizoen de overstap maakt. Op 1 juli, als zijn contract bij PSG, er definitief opzit, zou de overgang definitief beklonken worden. In dat geval zou de Franse kampioen. wel een nieuwe topaanvaller willen aantrekken. En daarvoor zou men opnieuw willen uitpakken met een grote naam. Volgens de bekende transferwatcher Julien Laurens staan Robert Lewandowski en Mohamed Salah hoog op de verlanglijst.

STRIJD OM NUÑEZ
Beide aanvallers gaan komende zomer hun laatste contractjaar in bij respectievelijk Bayern München en Liverpool FC. Daar zou PSG dus van willen profiteren. Al staan er nog meer alternatieven op de verlanglijst, zo meldt ESPN. Benfica-goudhaantje Darwin Nuñez bijvoorbeeld. De Uruguayaan is wel veruit de duurste optie en kan rekenen op nog veel meer interesse. Ook Arnaut Danjuma (Villarreal) zou er goed op staan, maar is geen grote prioriteit in het Parc des Princes.

LEES OOK: Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

Wie is volgens u het meest geschikt als opvolger Mbappe?

Meest recent

Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

39
39
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

216
216
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

255
255
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

279
279
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

176
176
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

65
65
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

175
175
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

67
67
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

69
69
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

114
114
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

72
72
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

119
119
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

86
86
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

288
288
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

83
83
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

50
50
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

121
121
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

827
827
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

77
77
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

490
490
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

47
47
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

442
442
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

341
341

Meer sportnieuws