"Trainer van Standard? Ik had nog geen contact"

door

Standard zoekt een nieuwe trainer en er zijn nog drie kandidaten in de running. Thomas Letsch van Vitesse is één van de opties. De Duitser reageerde op de geruchten.


"Ik heb het verhaal gelezen en gehoord, maar ik heb geen contact met Standard. Ik heb geen contact met 777 Partners. Met Johannes Spors (ex-TD van Vitesse en nu aan de slag bij Genoa, nvdr.) heb ik vier weken geleden gesproken. Dat was de laatste keer. Maar dat was een normaal gesprek. Niet over Standard”, laat Letsch weten aan de Gelderlander. Het lijkt wel héél onwaarschijnlijk dat Spors helemaal niet over Standard heeft gesproken, want hij hield zich de laatste weken alvast bezig met een sportieve doorlichting van de Rouches.

RED BULL

Naast Letsch zijn ook Ronny Deila (New York City FC) en Alexander Zorniger (Limassol) in beeld in Luik. Zorniger is momenteel trainer van Apollon Limassol, de club van Amine Khammas (ex-KRC Genk en Waasland-Beveren). Daar is hij sinds vorig jaar aan de slag. De 54-jarige Duitse trainer was in het verleden ook al trainer van VfB Stuttgart, Brondby en... RB Leipzig.

Het is duidelijk dat ze bij Standard heel erg kijken naar het model van de Red Bull-groep. De Luikenaars zullen volgend seizoen dan ook voor een type voetbal kiezen dat in die lijn ligt. Een direct voetbal met veel pressing, zoals ze in het verleden onder meer speelden met Michel Preud'homme als coach. De fans hopen alvast dat er ook de nodige kwaliteitsvolle spelers naar Luik worden gehaald.

LEES OOK: 'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

Moet Standard Letsch aanstellen?

Meest recent

'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

51
51
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

59
59
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

69
69
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

150
150
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

199
199
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

87
87
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

40
40
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

163
163
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

105
105
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

67
67
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

89
89
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

41
41
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

233
233
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

256
256
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

237
237
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

206
206
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

306
306
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

361
361
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

445
445
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

745
745
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

503
503
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

122
122
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

74
74
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

207
207
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

386
386

Meer sportnieuws