'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

door
'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

KRC Genk heeft zondag nood aan een zege tegen AA Gent om in de running te blijven voor Europees voetbal. Een schrale troost na een teleurstellend seizoen voor de vicekampioen, waar Head of Football Dimitri de Condé reeds aankondigde komende zomer grote kuis te zullen houden. Daarbij lijkt ook een zoveelste trainerswissel niet uitgesloten.


Na het ontslag van John van den Brom slaagde Bernd Storck er per slot van rekening niet echt in om het tij nog te keren. Onder zijn bewind kon Genk slechts 12 keer winnen in 22 wedstrijden. Van vooruitgang was er ondanks de recente reeks van 16 op 18 dus niet echt sprake. Eerder liet De Condé verstaan dat de prestaties van de Duitser, die volgens hem wel een lastige taak kreeg toebedeeld, later geëvalueerd zouden worden.

Bovendien zou ook Storck zélf nog moeten beslissen of hij al dan niet een vervolg wil breien aan zijn contract van onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Het ziet er alvast alsmaar neer uit dat de samenwerking straks toch tot een einde komt. In het kader van de vermeende interesse van Club Brugge in Wouter Vrancken noemt Het Laatste Nieuws namelijk ook Genk als 'usual suspect' om de coach van KV Mechelen in te lijven.

STORCK OUT
Vrancken wordt al langer genoemd bij Genk, dat ook door Het Nieuwsblad naar voren worden geschoven als mogelijke volgende bestemming voor de Limburger. "De interesse van Genk in Vrancken is nog duidelijker dan die van Club", klinkt het daar tenslotte. Allemaal signalen dat de samenwerking met Storck alleszins een kort leven is beschoren. De Condé hoopt dan ook eindelijk voor wat stabiliteit in de dug-out te zorgen. Al dan niet in de persoon van Vrancken, die hoe dan ook lijkt te vertrekken bij Malinwa.

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

Vrancken is de ideale coach voor Genk

Meest recent

Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

98
98
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

150
150
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

104
104
Ruben Van Gucht schiet raak: Nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

66
66
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

203
203
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

195
195
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

107
107
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

393
393
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

197
197
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

143
143
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

162
162
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

317
317
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

357
357
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

162
162
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

83
83
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

53
53
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

256
256
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

57
57
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

74
74
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

195
195
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

113
113
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

549
549
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

86
86

Meer sportnieuws