'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

door
'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

KRC Genk heeft zondag nood aan een zege tegen AA Gent om in de running te blijven voor Europees voetbal. Een schrale troost na een teleurstellend seizoen voor de vicekampioen, waar Head of Football Dimitri de Condé reeds aankondigde komende zomer grote kuis te zullen houden. Daarbij lijkt ook een zoveelste trainerswissel niet uitgesloten.


Na het ontslag van John van den Brom slaagde Bernd Storck er per slot van rekening niet echt in om het tij nog te keren. Onder zijn bewind kon Genk slechts 12 keer winnen in 22 wedstrijden. Van vooruitgang was er ondanks de recente reeks van 16 op 18 dus niet echt sprake. Eerder liet De Condé verstaan dat de prestaties van de Duitser, die volgens hem wel een lastige taak kreeg toebedeeld, later geëvalueerd zouden worden.

Bovendien zou ook Storck zélf nog moeten beslissen of hij al dan niet een vervolg wil breien aan zijn contract van onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Het ziet er alvast alsmaar neer uit dat de samenwerking straks toch tot een einde komt. In het kader van de vermeende interesse van Club Brugge in Wouter Vrancken noemt Het Laatste Nieuws namelijk ook Genk als 'usual suspect' om de coach van KV Mechelen in te lijven.

STORCK OUT
Vrancken wordt al langer genoemd bij Genk, dat ook door Het Nieuwsblad naar voren worden geschoven als mogelijke volgende bestemming voor de Limburger. "De interesse van Genk in Vrancken is nog duidelijker dan die van Club", klinkt het daar tenslotte. Allemaal signalen dat de samenwerking met Storck alleszins een kort leven is beschoren. De Condé hoopt dan ook eindelijk voor wat stabiliteit in de dug-out te zorgen. Al dan niet in de persoon van Vrancken, die hoe dan ook lijkt te vertrekken bij Malinwa.

LEES OOK: Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Vrancken is de ideale coach voor Genk

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

18
18
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

27
27
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

140
140
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

82
82
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

380
380
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

709
709
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

252
252
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

270
270
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

169
169
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

497
497
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

481
481
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

255
255
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

126
126
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

189
189
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

590
590
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

382
382
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

211
211
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

356
356
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

127
127
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

288
288
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

113
113
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

709
709
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

292
292
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

135
135

Meer sportnieuws