'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

door
'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

KRC Genk heeft zondag nood aan een zege tegen AA Gent om in de running te blijven voor Europees voetbal. Een schrale troost na een teleurstellend seizoen voor de vicekampioen, waar Head of Football Dimitri de Condé reeds aankondigde komende zomer grote kuis te zullen houden. Daarbij lijkt ook een zoveelste trainerswissel niet uitgesloten.


Na het ontslag van John van den Brom slaagde Bernd Storck er per slot van rekening niet echt in om het tij nog te keren. Onder zijn bewind kon Genk slechts 12 keer winnen in 22 wedstrijden. Van vooruitgang was er ondanks de recente reeks van 16 op 18 dus niet echt sprake. Eerder liet De Condé verstaan dat de prestaties van de Duitser, die volgens hem wel een lastige taak kreeg toebedeeld, later geëvalueerd zouden worden.

Bovendien zou ook Storck zélf nog moeten beslissen of hij al dan niet een vervolg wil breien aan zijn contract van onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Het ziet er alvast alsmaar neer uit dat de samenwerking straks toch tot een einde komt. In het kader van de vermeende interesse van Club Brugge in Wouter Vrancken noemt Het Laatste Nieuws namelijk ook Genk als 'usual suspect' om de coach van KV Mechelen in te lijven.

STORCK OUT
Vrancken wordt al langer genoemd bij Genk, dat ook door Het Nieuwsblad naar voren worden geschoven als mogelijke volgende bestemming voor de Limburger. "De interesse van Genk in Vrancken is nog duidelijker dan die van Club", klinkt het daar tenslotte. Allemaal signalen dat de samenwerking met Storck alleszins een kort leven is beschoren. De Condé hoopt dan ook eindelijk voor wat stabiliteit in de dug-out te zorgen. Al dan niet in de persoon van Vrancken, die hoe dan ook lijkt te vertrekken bij Malinwa.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Vrancken is de ideale coach voor Genk

Meest recent

Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

22
22
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

45
45
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

59
59
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

42
42
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

180
180
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

198
198
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

15
15
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

536
536
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

52
52
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

137
137
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

100
100
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

270
270
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

408
408
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

180
180
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

119
119
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

160
160
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

111
111
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

297
297
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

815
815
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

498
498
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

261
261
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

426
426

Meer sportnieuws