'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

door
'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

KRC Genk heeft zondag nood aan een zege tegen AA Gent om in de running te blijven voor Europees voetbal. Een schrale troost na een teleurstellend seizoen voor de vicekampioen, waar Head of Football Dimitri de Condé reeds aankondigde komende zomer grote kuis te zullen houden. Daarbij lijkt ook een zoveelste trainerswissel niet uitgesloten.


Na het ontslag van John van den Brom slaagde Bernd Storck er per slot van rekening niet echt in om het tij nog te keren. Onder zijn bewind kon Genk slechts 12 keer winnen in 22 wedstrijden. Van vooruitgang was er ondanks de recente reeks van 16 op 18 dus niet echt sprake. Eerder liet De Condé verstaan dat de prestaties van de Duitser, die volgens hem wel een lastige taak kreeg toebedeeld, later geëvalueerd zouden worden.

Bovendien zou ook Storck zélf nog moeten beslissen of hij al dan niet een vervolg wil breien aan zijn contract van onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Het ziet er alvast alsmaar neer uit dat de samenwerking straks toch tot een einde komt. In het kader van de vermeende interesse van Club Brugge in Wouter Vrancken noemt Het Laatste Nieuws namelijk ook Genk als 'usual suspect' om de coach van KV Mechelen in te lijven.

STORCK OUT
Vrancken wordt al langer genoemd bij Genk, dat ook door Het Nieuwsblad naar voren worden geschoven als mogelijke volgende bestemming voor de Limburger. "De interesse van Genk in Vrancken is nog duidelijker dan die van Club", klinkt het daar tenslotte. Allemaal signalen dat de samenwerking met Storck alleszins een kort leven is beschoren. De Condé hoopt dan ook eindelijk voor wat stabiliteit in de dug-out te zorgen. Al dan niet in de persoon van Vrancken, die hoe dan ook lijkt te vertrekken bij Malinwa.

LEES OOK: KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

Vrancken is de ideale coach voor Genk

Meest recent

Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

68
68
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

103
103
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

227
227
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

111
111
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

35
35
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

70
70
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

449
449
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

63
63
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

632
632
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

439
439
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

24
24
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

74
74
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

152
152
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

388
388
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

202
202
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

666
666
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

555
555
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

279
279
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

80
80
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

333
333
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

57
57
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

931
931
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

200
200
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

148
148

Meer sportnieuws