'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

door
'Genk neemt afscheid van Storck, Vrancken topkandidaat'

KRC Genk heeft zondag nood aan een zege tegen AA Gent om in de running te blijven voor Europees voetbal. Een schrale troost na een teleurstellend seizoen voor de vicekampioen, waar Head of Football Dimitri de Condé reeds aankondigde komende zomer grote kuis te zullen houden. Daarbij lijkt ook een zoveelste trainerswissel niet uitgesloten.


Na het ontslag van John van den Brom slaagde Bernd Storck er per slot van rekening niet echt in om het tij nog te keren. Onder zijn bewind kon Genk slechts 12 keer winnen in 22 wedstrijden. Van vooruitgang was er ondanks de recente reeks van 16 op 18 dus niet echt sprake. Eerder liet De Condé verstaan dat de prestaties van de Duitser, die volgens hem wel een lastige taak kreeg toebedeeld, later geëvalueerd zouden worden.

Bovendien zou ook Storck zélf nog moeten beslissen of hij al dan niet een vervolg wil breien aan zijn contract van onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Het ziet er alvast alsmaar neer uit dat de samenwerking straks toch tot een einde komt. In het kader van de vermeende interesse van Club Brugge in Wouter Vrancken noemt Het Laatste Nieuws namelijk ook Genk als 'usual suspect' om de coach van KV Mechelen in te lijven.

STORCK OUT
Vrancken wordt al langer genoemd bij Genk, dat ook door Het Nieuwsblad naar voren worden geschoven als mogelijke volgende bestemming voor de Limburger. "De interesse van Genk in Vrancken is nog duidelijker dan die van Club", klinkt het daar tenslotte. Allemaal signalen dat de samenwerking met Storck alleszins een kort leven is beschoren. De Condé hoopt dan ook eindelijk voor wat stabiliteit in de dug-out te zorgen. Al dan niet in de persoon van Vrancken, die hoe dan ook lijkt te vertrekken bij Malinwa.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Vrancken is de ideale coach voor Genk

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

39
39
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

29
29
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

52
52
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

81
81
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

36
36
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

118
118
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

16
16
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

169
169
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

252
252
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

66
66
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

174
174
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

171
171
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

153
153
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

305
305
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

100
100
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

263
263
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

90
90
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

155
155
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

36
36
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

106
106
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

63
63
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

201
201
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

237
237
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

81
81
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

174
174

Meer sportnieuws