'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

door
'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

Aanstaande zondag kan Club Brugge zich op het veld van Antwerp voor de derde keer op rij tot landskampioen kronen. Voorlopig ligt alle focus van Blauw-Zwart nog op de titelstrijd, maar in de tussentijd wordt door de buitenwereld alvast druk gespeculeerd over de opvolger van Alfred Schreuder. Hij vertrekt na het seizoen immers naar Ajax.


Een snel antwoord hoeven we volgens Het Laatste Nieuws alleszins niet te verwachten. De krant stelt immers dat Vincent Mannaert en co niet halsoverkop een beslissing zullen nemen. Ook bij een goede afloop op de Bosuil kan het dus nog even duren vooraleer er witte rook uit de schouw komt in Jan Breydel, waar men uiteraard wel reeds druk in de weer is met de samenstelling van een shortlist aan kandidaten.

Naar verluidt overweegt Club daarbij onder andere sterk een interne piste, met name een promotie voor Carl Hoefkens. De assistent verdiende eerst zijn strepen in de Brugse jeugdwerking en kreeg de voorbije jaren ook als hulptrainer bij de hoofdmacht een alsmaar grotere rol. Nog volgens HLN ligt zijn naam zelfs niet zomaar op tafel. Daar klinkt het immers dat "Blauw-Zwart vooral in de richting van Hoefkens kijkt".

STREEPJE VOOR
Opvallend: in het lijstje kanshebbers van Het Nieuwsblad wordt hij niet genoemd. Wel luidt het daar dat de toekomstige T1 aandacht moet hebben voor de jeugd. In dat opzicht heeft Hoefkens, wiens kennis van de taal en onze competitie eveneens troeven zijn, alvast een streepje voor. Het ziet er dan ook naar uit dat hij momenteel in polepositie ligt voor de vacature, al vormt zijn gebrek aan ervaring dan weer een minpunt. Bovendien tonen ook KV Mechelen en KV Kortrijk belangstelling in zijn diensten.

LEES OOK: Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Denkt u dat Hoefkens een geschikte kandidaat is?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

350
350
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

303
303
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

180
180
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

234
234
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

67
67
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

583
583
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

212
212
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

399
399
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

615
615
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

393
393
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

167
167
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

164
164
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

238
238
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws