'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

329 stemmen
'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

Aanstaande zondag kan Club Brugge zich op het veld van Antwerp voor de derde keer op rij tot landskampioen kronen. Voorlopig ligt alle focus van Blauw-Zwart nog op de titelstrijd, maar in de tussentijd wordt door de buitenwereld alvast druk gespeculeerd over de opvolger van Alfred Schreuder. Hij vertrekt na het seizoen immers naar Ajax.


Een snel antwoord hoeven we volgens Het Laatste Nieuws alleszins niet te verwachten. De krant stelt immers dat Vincent Mannaert en co niet halsoverkop een beslissing zullen nemen. Ook bij een goede afloop op de Bosuil kan het dus nog even duren vooraleer er witte rook uit de schouw komt in Jan Breydel, waar men uiteraard wel reeds druk in de weer is met de samenstelling van een shortlist aan kandidaten.

Naar verluidt overweegt Club daarbij onder andere sterk een interne piste, met name een promotie voor Carl Hoefkens. De assistent verdiende eerst zijn strepen in de Brugse jeugdwerking en kreeg de voorbije jaren ook als hulptrainer bij de hoofdmacht een alsmaar grotere rol. Nog volgens HLN ligt zijn naam zelfs niet zomaar op tafel. Daar klinkt het immers dat "Blauw-Zwart vooral in de richting van Hoefkens kijkt".

STREEPJE VOOR
Opvallend: in het lijstje kanshebbers van Het Nieuwsblad wordt hij niet genoemd. Wel luidt het daar dat de toekomstige T1 aandacht moet hebben voor de jeugd. In dat opzicht heeft Hoefkens, wiens kennis van de taal en onze competitie eveneens troeven zijn, alvast een streepje voor. Het ziet er dan ook naar uit dat hij momenteel in polepositie ligt voor de vacature, al vormt zijn gebrek aan ervaring dan weer een minpunt. Bovendien tonen ook KV Mechelen en KV Kortrijk belangstelling in zijn diensten.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Denkt u dat Hoefkens een geschikte kandidaat is?

Meest recent

Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

64
64
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

651
651
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

19
19
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

229
229
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

85
85
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

235
235
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

415
415
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

127
127
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

95
95
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

231
231
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

184
184
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

180
180
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

597
597
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

486
486
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

530
530
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

227
227
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

802
802
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

690
690
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

156
156
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

262
262
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

474
474
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

560
560

Meer sportnieuws