'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

329 stemmen
'Hoefkens pakt polepositie als opvolger Schreuder'

Aanstaande zondag kan Club Brugge zich op het veld van Antwerp voor de derde keer op rij tot landskampioen kronen. Voorlopig ligt alle focus van Blauw-Zwart nog op de titelstrijd, maar in de tussentijd wordt door de buitenwereld alvast druk gespeculeerd over de opvolger van Alfred Schreuder. Hij vertrekt na het seizoen immers naar Ajax.


Een snel antwoord hoeven we volgens Het Laatste Nieuws alleszins niet te verwachten. De krant stelt immers dat Vincent Mannaert en co niet halsoverkop een beslissing zullen nemen. Ook bij een goede afloop op de Bosuil kan het dus nog even duren vooraleer er witte rook uit de schouw komt in Jan Breydel, waar men uiteraard wel reeds druk in de weer is met de samenstelling van een shortlist aan kandidaten.

Naar verluidt overweegt Club daarbij onder andere sterk een interne piste, met name een promotie voor Carl Hoefkens. De assistent verdiende eerst zijn strepen in de Brugse jeugdwerking en kreeg de voorbije jaren ook als hulptrainer bij de hoofdmacht een alsmaar grotere rol. Nog volgens HLN ligt zijn naam zelfs niet zomaar op tafel. Daar klinkt het immers dat "Blauw-Zwart vooral in de richting van Hoefkens kijkt".

STREEPJE VOOR
Opvallend: in het lijstje kanshebbers van Het Nieuwsblad wordt hij niet genoemd. Wel luidt het daar dat de toekomstige T1 aandacht moet hebben voor de jeugd. In dat opzicht heeft Hoefkens, wiens kennis van de taal en onze competitie eveneens troeven zijn, alvast een streepje voor. Het ziet er dan ook naar uit dat hij momenteel in polepositie ligt voor de vacature, al vormt zijn gebrek aan ervaring dan weer een minpunt. Bovendien tonen ook KV Mechelen en KV Kortrijk belangstelling in zijn diensten.

LEES OOK: "50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Denkt u dat Hoefkens een geschikte kandidaat is?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

159
159
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

70
70
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

144
144
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

60
60
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

480
480
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

121
121
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

148
148
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

172
172
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

57
57
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

192
192
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

963
963
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

80
80
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

340
340
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

817
817
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

126
126
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

682
682
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

372
372
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

301
301
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

258
258
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

213
213
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

363
363
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

728
728
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

475
475
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

448
448

Meer sportnieuws