Bayern-coach: "Zirkzee interessant voor andere clubs"

door
Bayern-coach:

RSC Anderlecht won donderdagavond opnieuw van Antwerp FC en verzekerde zich zo van een Europees ticket voor volgend seizoen. En dus kan de sportieve leiding zich stilaan volop gaan toeleggen op de komende mercato. Want het belooft weer een drukke transferzomer te worden op Neerpede.


Zo zal de recordkampioen onder meer zijn aanvalslinie moeten herschikken. De kans dat Joshua Zirkzee én Christian Kouamé na hun huurbeurt blijven is immers zeer klein. Volgens SudPresse zal Kouamé sowieso niet te houden zijn. Moederclub Fiorentina wil zijn goede seizoen verzilveren op de transfermarkt. De Italianen investeerden destijds zo'n 11 miljoen euro in zijn komst en willen dat bedrag grotendeels terugverdienen, waardoor Paars-Wit financieel kansloos is.

In het geval van Zirkzee heeft RSCA wel nog een waterkansje. Zo zou de Nederlander nu toch met Bayern München in gesprek zijn over een verlenging van zijn contract. Indien daarover een akkoord wordt gevonden, ligt een nieuwe huurbeurt voor de hand en in dit geval lijkt een extra jaartje in het Lotto Park tot de mogelijkheden te behoren. Zeker gezien het Europese voetbal.

INTERESSANT VOOR ANDERE CLUBS
Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd Bayern-coach Julian Nagelsmann alvast gepolst naar de situatie van Zirkzee en hij lijkt een nieuwe uitleenbeurt niet uit te sluiten. "Hij speelt een goed seizoen, kan goede cijfers overleggen en is daarom ook interessant voor andere clubs", wordt de Duitser geciteerd bij Voetbal International. Een overlegmoment na het seizoen zal veel duidelijk moeten maken. "We gaan met hem bespreken wat voor hem en voor ons het beste is. Op dit moment is er nog geen beslissing genomen."

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Zirkzee vertrekt in de zomer bij Anderlecht ...

Meest recent

Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

0
0
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

20
20
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

12
12
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

81
81
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

156
156
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

149
149
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

99
99
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

64
64
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

532
532
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

85
85
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

81
81
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

165
165
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

212
212
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

120
120
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

118
118
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

430
430
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

118
118
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

283
283
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

460
460
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

363
363
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

223
223
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

370
370
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

168
168
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

112
112
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

104
104

Meer sportnieuws